kronik prostatit

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
baran17

Re: kronik prostatit

Mesaj gönderen baran17 »

Su ana kadar hemen hemen tüm dr larin yaklasimi bir kac istisna disinda ayni sorunu ya psikolojiye yoruyorlar ya testestoron düsüklügüne liona aynen bende katiliyorum benim hayatim cinsel acidan cok aktif gecti hatta asiri istekliydim diyebilirim aklima bile gelmezdi boktan dört bakteri yüzünden böyle seyler yasayacagim. Bir cok insaninin kaldiramyacagi seyler yasadigim dönemler oldu o zamanki isim geregi ruhsal ve fiziksel travmalar gecirdim ama cinsel yönden bir yan etkisi olmadi hic. Bir yerde okumustum insan bazen varliginin farkindaligini unuturmus ve ona bunu iki sey hatirlatirmis aci ve cinsellik. Hala prostat sagimi yapip sivi örnegini incelememekte israrcilar. Bu yöntem hasta tarafindan tepkiylemi karsilanmis simdiye kadar bilmiyorum. Sanirim 6-7 ay önce bir kilinige gitmistim odaya girince birde ne göreyim doktorun asistani genc bir alman hatun neyse indir tumani asagiya dediler :) yaptik haliyle dr verdi hatunun eline ultrason cihazini testisi muayene etti hatun bir güzel ;). Türkiyede bir devlet hastanesine gitmistim dr benim 5 metre uzaktan neyin var hi ha antibiyotik 2 hafta sonra gel diye muayene etmisti. Kisaca dostlar bu devirde hasta olmak zor vesselam allah hepimize en kisa zamanda sifa verir insallah..
Jewo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: kronik prostatit

Mesaj gönderen Jewo »

damla urolojide 8 seans esw uygulandi gecici bir rahatlama sagladi kardeslerim o kadar bilgilerinize