Prostatı operasyonla alacak doktor arıyorum

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
allame41
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Prostatı operasyonla alacak doktor arıyorum

Mesaj gönderen allame41 »

Yan etki falan düşünmeyip ameliyatla aldırmak istiyorum prostatimi. En fazla idrar kaçırırız heralde
berkay

Re: Prostatı operasyonla alacak doktor arıyorum

Mesaj gönderen berkay »

Dostum o küçümsediğin idrar kaçırma sorunu az birşey mi ya ne yaptın. Hatta benim prostat ameliyatındaki en büyük çekincem. Diğer bir komplikasyon ereksiyon kaybı olabiliyor zaten biliyosun. Ama hayat boyu böyle yaşamaktansa tamamı değil ama kısmi bir prostat ameliyatı bana da mantıklı geliyor, umarım böyle olunca riskler de azalıyordur.

Ben bugün ameliyat olucam desem adres Konya-Mehmet Ardıç'tır açıkçası. Doktoru gidip gördüm mü hayır, ama hasta yorumlarına göre bende bıraktığı intiba olumlu.
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

etmen bey ameliyat olmuştu.onunla irtibata geçebilirsiniz.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Prostatin bir kısmını kazimaniz çare olmayabilir.Cunku mikrobun hangi bölgede olduğu belli değil. Komple aldirirsaniz cinsel haz ve ereksiyon sorunu yaşarsınız. Yaşınız gençse yazık edersiniz.
batsinbudunya

Mesaj gönderen batsinbudunya »

Hocam penisi ağıranda penisi mi aldirsin? Aldırmak tedavi seçeneği olamaz bence. Yaşınızı bilmiyorum eğer sahalardan emekli olma yaşına geldiyseniz her urolog yapar zaten. Genc iseniz hiçbir doktor kendi hastasına bu kötülüğü yapmaz
Cowper

Mesaj gönderen Cowper »

Prostatını aldırırsan evet prostatitten kurtulursun ancak yine hasta olmaya devam edersin. İdrar kaçırma, ereksiyon bozukluğu vb. Gibi... Her iltihaplanan organımızı aldırsaydık organ kalırmıydı? Arkadaşlar bu hastalık evet bir zaman geliyor kıvrandırıyor ama sonrada gidiyor. Sene içerisinde bunları kimimiz çok, kimimiz az veya hiç yaşamicaz ama yaşıcaz sonuçta yalnız değilsiniz merak etmeyin arkadaşlar hasta olarak zaten biz varız burdayız. Bu mesajları yazarken dahi şu anda ağrım var ama napiyim. Yaşıyoruz. Allah sevdiklerinizle imtihan etmesin amin.
ogun6161
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Mesaj gönderen ogun6161 »

bir genc arkadaşimız prostatın içini komple dayanamayıp lazerle aldırdı hem sperminden oldu ağrılarına hiç bir faydasağlamadı daha kötü oldu bu hastalıkta dr önemli bizim ülkemizde hastalığı eniyi bilen dr tibet erdoğru biraz maddi imkanı olan arkadaşlar çektiğimiz bu acı ve ağrıları bir nebze olsun rahatlatabilir belki bir umut
ABittersweetLi

ogun6161 yazdı:bir genc arkadaşimız prostatın içini komple dayanamayıp lazerle aldırdı hem sperminden oldu ağrılarına hiç bir faydasağlamadı daha kötü oldu bu hastalıkta dr önemli bizim ülkemizde hastalığı eniyi bilen dr tibet erdoğru biraz maddi imkanı olan arkadaşlar çektiğimiz bu acı ve ağrıları bir nebze olsun rahatlatabilir belki bir umut
söylediğiniz genç arkadaş forumdan biri mi? tibet erdoğru bu hastalığı en iyi bilen doktor değil.çok kişi gitti ama fayda gören olmadı.
Cowper

Mesaj gönderen Cowper »

Robotik cerrahide tibet hoca avrupanın en iyi hocalarından ancak bu hastalık karşısında tedavi yöntemi diğer doktorlarla aynı... Bu hastalığı doktorlar ciddiye almıyorlar çünkü antibiyotikle iyi olan hastalar var. Bu hastalığın çaresi antibiyotik diyorlar... Kesip atıyorlar.. Mantık olarak doğru tıp için önemli olan insanı yaşatmak. Ürolojide öldüren hastalık mesane veya prostat kanseri doktorlar bu hastalıklara önem veriyor maalesef... Bizde böyle yaşayıp gidiyoruz.
ogun6161
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Mesaj gönderen ogun6161 »

a rkadaş forum da değil uzun yıllar beni aramadı şimdiki durumu nasıl bilmiyorum bu hastalıkta beniyanlız bırakmayan ahmet arkadaşim bu konuda çok bilgili italya dahil bütün dr larla görüştü kendisi yüksek okul mezunu iyi derecede ingilizce biliyor italyan dr benden bahsetmiş adam gelsin ona ücrette indirim yapacağını söylemiş dr ismi federiko guvercini dünyanın en iyi enjeksiyon yapan doktoru diyolar tabiki bir iğne olmak işi düzeltirmi bilmiyorum en az beş altı seans gidilmesi gerekiyomuş avrupa ülkelerine gitmek maddi acidan türkler için biraz zor arkadaşim ahmet arnavutlukta bir doktorla görüştüğünü adamın popodan ısıtıp ilaç verdiğini işlemin başarı oranının yüksek olduğunu ve maliyetinin günlük 90 tl ekonomik olduğunu söyledi bu arnavut dr bu konuda çok çalıstığını çok iyi sonuçlar aldığını söylüyor ahmet arkadaşa foruma yazmasını rıca edicem rusya olayını düşünen arkadaşlar için ise prostatın içini aldıran ve ahmet arkadaş gittiler hiçbir sonuç alamadılar
ABittersweetLi

Cowper yazdı:Robotik cerrahide tibet hoca avrupanın en iyi hocalarından ancak bu hastalık karşısında tedavi yöntemi diğer doktorlarla aynı... Bu hastalığı doktorlar ciddiye almıyorlar çünkü antibiyotikle iyi olan hastalar var. Bu hastalığın çaresi antibiyotik diyorlar... Kesip atıyorlar.. Mantık olarak doğru tıp için önemli olan insanı yaşatmak. Ürolojide öldüren hastalık mesane veya prostat kanseri doktorlar bu hastalıklara önem veriyor maalesef... Bizde böyle yaşayıp gidiyoruz.
arkadaşın biri yalan söylemiyorsa tibet hocaya ameliyat olduğunu yazmıştı ama sonra bir daha yazmadı.onun şikayetleri de bir cinsel ilişki sonrasında başlamıştı ve antibiyotik alınca şikayetleri sıfırlanıyordu.neden ameliyat oldu onuda tam olarak anlamadık zaten.yani tibet hocanın tedavi yöntemi diğer doktorlar ile aynı olmayabilir.
freeman

Mesaj gönderen freeman »

ogun6161 yazdı:a rkadaş forum da değil uzun yıllar beni aramadı şimdiki durumu nasıl bilmiyorum bu hastalıkta beniyanlız bırakmayan ahmet arkadaşim bu konuda çok bilgili italya dahil bütün dr larla görüştü kendisi yüksek okul mezunu iyi derecede ingilizce biliyor italyan dr benden bahsetmiş adam gelsin ona ücrette indirim yapacağını söylemiş dr ismi federiko guvercini dünyanın en iyi enjeksiyon yapan doktoru diyolar tabiki bir iğne olmak işi düzeltirmi bilmiyorum en az beş altı seans gidilmesi gerekiyomuş avrupa ülkelerine gitmek maddi acidan türkler için biraz zor arkadaşim ahmet arnavutlukta bir doktorla görüştüğünü adamın popodan ısıtıp ilaç verdiğini işlemin başarı oranının yüksek olduğunu ve maliyetinin günlük 90 tl ekonomik olduğunu söyledi bu arnavut dr bu konuda çok çalıstığını çok iyi sonuçlar aldığını söylüyor ahmet arkadaşa foruma yazmasını rıca edicem rusya olayını düşünen arkadaşlar için ise prostatın içini aldıran ve ahmet arkadaş gittiler hiçbir sonuç alamadılar
Arnavut doktorun cihazi ısıyı nasil iletiyor, mikrodalga gibi mi , yoksa başka sekilde mi , antibiyotiği prostata nasil veriyor, bunları ogrenmek lazim....
prosta50
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen prosta50 »

Değerli arkadaşlar hiç prostat aldırılırmı mide yanması olanda midesini aldırsın o zaman prostatit ameliyat gerektiren bir hastalık değil prostatı büyük olan yaşlılar bile hemen ameliyat olmuyor. Onunla yaşamaya alışılacak yapacak bir şey yok
Msln
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Msln »

Prostati aldirmayi düşünmem. Belki birgun caresi cikar ama bizde de bu sefer tedavi edecek prostat olmaz. Ancak israrla ameliyatla aldirmak isteyenler HOLEP (Holmium Lazer) suanki en iyi sonucu veren yöntem. Prostat buyumesinde buyuyen kitleyi sinirlere dokunmadan soyup almaya imkan veriyor.
Msln
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Msln »

allame41 yazdı:Yan etki falan düşünmeyip ameliyatla aldırmak istiyorum prostatimi. En fazla idrar kaçırırız heralde
Prof. Dr. Remzi Sağlam ile gorusebilirsin. Medicana ankara hastanesinde. Fakat ameliyat icin persembe gunleri Bahvelievler medicana'ya geldigini biliyorum. Zaten Zafer beyin arkadasi. Bu doktor aklina takilan sorularin cevabini verecektir. Geçmiş olsun.
prosta50

Holepi prostatı çok büyük yaşlı hastalar kullanıyor. Hiç prostat iltihabına holep olurumu yapmayın Allah aşkına turp ameliyatı lazer bile olmaz oraya genç yaşta birşey değdirmeyin
prosta50

Mesane boynu yüksek olan eğer işiyemiyırsa sakın orayı lazerlede olsa kestirmesin inhizyon yani çizik arttırsın iyi bir hocada yaptırırsa meni kaybı olmaz. Holep bile düşünmeyin bile bir komşumuz oldu holep ama 70 yaşında. Yaş yetmiş iş bitmiş zaten prostatı 150gr kadardı gençlerin40 gram bile yoktur ameliyatı düşünmeyin bile