Prostatit oldum çok kötüyüm yardım edin

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
chucho

Prostatit oldum çok kötüyüm yardım edin

Mesaj gönderen chucho »

merhaba yaşım 22 daha prostat boyutum 30 cc çıktı prostatitmişim idrar akışım zayıf ereksiyon problemim var çok büyük bana ne tavsiye edersiniz ne yapayım bu yaşta başıma gelmeyen iş kalmadı antibiyotik falan fayda vermiyo iltihabı boyutu geçtim cinsel gücümü kaybettim resmen cinsel gücümü ereksiyonumu nasıl düzeltebiliriz yardım ederseniz sevinirim
menemen
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Prostatit oldum çok kötüyüm yardım edin

Mesaj gönderen menemen »

Prostat boyutunu nasil ogreniyorsunuz. Bnde 22yasindayim 5 aydir cekiyorum bu hastaligi. Penis agrisi falan varmi sende. Bendede serrlesme problemleri wqrdi ama kendi kendine gecti. Bn artik cunselligi tamamen sildim. İdrar akiminda sikinti olmasinda ne oluyosa olsun. Evet cok kotu bir sorun cinsel isteksizlik ama ne yapalim burasi dunya heran hersey olabiliyo
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

iyi doktor bulup onun tedavisi altında kalmakta fayda var.prostatit o kadar büyük dert değil.zamanla alışacaksınız zaten.
son
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen son »

Bitter sende korunmasız sonucu yakalanmıştın sende ilk belirtiler nelerdi şu anki şikayetlerin neler hangisi geçti hangisi devam ediyor
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Prostatitde idrar yaparken agri,zorluk yada yanma oluyor mu
ABittersweetLi

son yazdı:Bitter sende korunmasız sonucu yakalanmıştın sende ilk belirtiler nelerdi şu anki şikayetlerin neler hangisi geçti hangisi devam ediyor
oral ilişkiden yaklaşık iki ay sonra boşalmada ağrı olarak başladı.sonra peniste ve testislerde ağrı,idrar yapmada zorluk,bel ağrısı,boşalırken ağrı,boşaldıktan sonra ağrı yani ne ararsan vardı.şimdi hepsi azda olsa var.şu yada bu şikayetim tamamen geçti diyemem.ama hayatı yaşanılır kılabilir düzeyde.gerçi benim daha büyük dertlerim olduğu için prostatiti çok az düşünüyorum son zamanlarda.onun etkisi büyüktür.yani düşünsene bu forumdan hariç diğer hastalıklarım için ayrı ayı üç foruma daha giriyorum.o yüzden zamanla prostatit şikayetlerine alıştım.sizinde unutmanız için gereken tek çare başka dertler edinmenizdir :) başka türlü akıldan çıkmaz.akıldan çıkmayınca da daha çok ağrı sızı hissedersiniz.
son

Mesaj gönderen son »

Ne kadar oldu hangi ilaçları kullandın
ABittersweetLi

İki seneyi geçmiştir. Bir çok ilaç ve takviye kullandım. Hepsini tek tek yazmak çok uzun sürer. Eski mesajlarımı aratırsan daha iyi olur sanırım. Sonuçta oral yollu geçti bu hastalık.
son

Mesaj gönderen son »

Peki sende penis ucunda yanma sızlama test is ile makat arası yanma oldimu olduysa gectimi geçmedimi geçtiyse ne kadar sürdü şu ancak benim en çok canımı yakan bu şikayetlerinin hafif bir şekilde sürekli gün boyu devam ediyor
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Bnde oldu testis ve makat arasinda agri,sizlama ama 1aymi ne surdu sonra kendiliginden gecti
ABittersweetLi

son yazdı:Peki sende penis ucunda yanma sızlama test is ile makat arası yanma oldimu olduysa gectimi geçmedimi geçtiyse ne kadar sürdü şu ancak benim en çok canımı yakan bu şikayetlerinin hafif bir şekilde sürekli gün boyu devam ediyor
hepsi vardı.ne kadar sürdüğünü hatırlamıyorum.bir seneyi bulmuştur sanırım.ama bir çok şey kullandım.en önemliside antibiyotik tabikide.
Sur2005

Mesaj gönderen Sur2005 »

Boyunuzu posunuzu bilmiyorum ama 30 cc prostat normalin cok ustunde degil genetik olarak iri yari biriyseniz 30 cc yi normal kabul eden doktorlar var
son

Mesaj gönderen son »

ABittersweetLi yazdı:
son yazdı:Peki sende penis ucunda yanma sızlama test is ile makat arası yanma oldimu olduysa gectimi geçmedimi geçtiyse ne kadar sürdü şu ancak benim en çok canımı yakan bu şikayetlerinin hafif bir şekilde sürekli gün boyu devam ediyor
hepsi vardı.ne kadar sürdüğünü hatırlamıyorum.bir seneyi bulmuştur sanırım.ama bir çok şey kullandım.en önemliside antibiyotik tabikide.
Beni en çok sıkıntıya sokan penis ucundaki gün boyu süren sızlama ve yanma birde daha önce yoktu son bir aydır makatla test is arası yanma, şu makatla test is arası yanma olmasa diyecemki penis ucundaki sızlamanın nedeni oral ilişkide penis ucunu zorlama hatta şapka kısmının rengi bile bayağı değişti kahve kırmızı tonunda bir renk aldı sanki sıcak su dökülmüste haşlanmış gibi birde şapka kısmının kenarları bayağı kabarmıştı ve morarmıştı morartı geçti ama kabarma kaldı ulan beş dakikalık keyif için hayatımı s.....im en çok ona canım sıkılıyor kadın milletinden soğuttu şu dertten bir kurtalıyım inşallah asla işim olmaz Allah şasırtmasın
ABittersweetLi

penis ucu bendede sızlıyordu.tam ucundada kırmızılık vardı.iltihaptan dolayı yani.sorunlarımın büyük bir kısmını malik evren çözdü.
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Bndede vsr penis basi sizlamasi,yanmasi,agrisi. Bidr benimde penisin basinda cok buyuk bir kirmizik var ve sol tarafi mosmor
son

Mesaj gönderen son »

ABittersweetLi yazdı:penis ucu bendede sızlıyordu.tam ucundada kırmızılık vardı.iltihaptan dolayı yani.sorunlarımın büyük bir kısmını malik evren çözdü.
Hangi hastanede malik evren nasıl bir tedavi uyguladı sana
chucho

Mesaj gönderen chucho »

ABittersweetLi yazdı:penis ucu bendede sızlıyordu.tam ucundada kırmızılık vardı.iltihaptan dolayı yani.sorunlarımın büyük bir kısmını malik evren çözdü.
hocam roxin ve azisiline başladım yarım olan ereksiyonum tüm bitti hapları bırakmalımıyım
Sur2005

Mesaj gönderen Sur2005 »

chucho yazdı:
hocam roxin ve azisiline başladım yarım olan ereksiyonum tüm bitti hapları bırakmalımıyım
Hocam antibiyotikler gucsuz kaldiigi durumlarda sorunlar daha kotuye gidiyor ama en azindan 20 gun devam edin
ABittersweetLi

son yazdı:
Hangi hastanede malik evren nasıl bir tedavi uyguladı sana
en son bahçelievler devlet hastanesindeydi.idrar testi yaptırıp çıkan lokosite göre antibiyotik veriyor.şikayetlere ve lokosite göre ilaçlar değişiyor.bana zitrotek ve tetrodox vermişti.iğne antibiyotik verdiği arkadaşlarda olmuş.gidecekseniz öğleden önce gidin,çünkü idrar tahlili isteyeceğinden sonuçlar öğleden sonra çıkar.birde ilk idrarı yapmadan verin.tabi birde sabah uyandığınızda su içip bir şey yemeyin çünkü idrarı dahada çoğaltıp seyreltiyor.o yüzden yanıltıcı sonuç çıkabilir.
son

Mesaj gönderen son »

Benim idrar tahlili ve idrar kültürleinde ne bakteri ne lökosit çıkıyor
ABittersweetLi

sabah uyandığınızdan itibaren hiç bir şey yemeyip içmeden idrar tahlili vermeyi denerseniz daha sağlıklı bir sonuç alabilirsiniz.sıfır lökosit ilk kez duydum.