Devlet Hastanesi - Geçmiş Sonuç

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Erhan1976
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Devlet Hastanesi - Geçmiş Sonuç

Mesaj gönderen Erhan1976 »

Arkadaşlar merhaba.

Yaklaşık 1.5 sene önce Bakırköy Devlet'te tahlil yaptırdığımda mikrop çıkmıştı, hocanın verdiği Genta ve Lebel'den sonra mikrop ortadan kalkmıştı fakat belirtiler tam gaz devam ediyordu. 4 ay önce Prostat sıvı tahlilinden sonra lökosit sayısıyla beraber tam teşhis konmuş oldu, yapılan tahlillerde bakteriye rastlanmadı. Şimdi ben geriye dönüp şu mikrobun ismini öğrensem, bu şekilde belki bir yol alabilirim. Bakırköy Devlet'in web'inde protokol numarası falan soruyor, tahlil sonuçlarını öğrenmeyi imkansız hale getirmişler, kendilerini tebrik ediyorum. :) Neyse, şimdi doktordan randevu alıp ona sormak en mantıklısı galiba, bilgisayarında tahlil sonuçları vardır nasılsa. Hastaneye gitsek, geçmiş dönem sonucunu alabilir miyiz, ya da mail ortamında cevap verirler mi acaba, bilgisi olan varsa cevap rica ediyorum.
freeman

Re: Devlet Hastanesi - Geçmiş Sonuç

Mesaj gönderen freeman »

Erhan1976 yazdı:Arkadaşlar merhaba.

Yaklaşık 1.5 sene önce Bakırköy Devlet'te tahlil yaptırdığımda mikrop çıkmıştı, hocanın verdiği Genta ve Lebel'den sonra mikrop ortadan kalkmıştı fakat belirtiler tam gaz devam ediyordu. 4 ay önce Prostat sıvı tahlilinden sonra lökosit sayısıyla beraber tam teşhis konmuş oldu, yapılan tahlillerde bakteriye rastlanmadı. Şimdi ben geriye dönüp şu mikrobun ismini öğrensem, bu şekilde belki bir yol alabilirim. Bakırköy Devlet'in web'inde protokol numarası falan soruyor, tahlil sonuçlarını öğrenmeyi imkansız hale getirmişler, kendilerini tebrik ediyorum. :) Neyse, şimdi doktordan randevu alıp ona sormak en mantıklısı galiba, bilgisayarında tahlil sonuçları vardır nasılsa. Hastaneye gitsek, geçmiş dönem sonucunu alabilir miyiz, ya da mail ortamında cevap verirler mi acaba, bilgisi olan varsa cevap rica ediyorum.
sana hiç tahlil sonucu vermediler mi ,ne tahlili yaptirdin ?
Erhan1976

sana hiç tahlil sonucu vermediler mi ,ne tahlili yaptirdin ?[/quote]

İdrar ve meni, Devlet Hastanesi'nde sonuç hocanın bilgisayara düşüyor, mikrobun ismine ihtiyacım olacağı aklıma gelmemişti o zaman. :)
freeman

Mesaj gönderen freeman »

Erhan1976 yazdı:sana hiç tahlil sonucu vermediler mi ,ne tahlili yaptirdin ?
İdrar ve meni, Devlet Hastanesi'nde sonuç hocanın bilgisayara düşüyor, mikrobun ismine ihtiyacım olacağı aklıma gelmemişti o zaman. :)[/quote]
doktorun ekrana duşsede sana sonuç verilmesi gerekiyordu ,belki sen bilmeyerek almadin.
selmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen selmet »

E-nabiz A uye olun. Tahlil sonuclarinizi gorebilirsiniz. Internetten.
Erhan1976

selmet yazdı:E-nabiz A uye olun. Tahlil sonuclarinizi gorebilirsiniz. Internetten.
Teşekkürler, yalnız E-Nabız son bir seneyi gösteriyor o yüzden işime yaramıyor...
Erhan1976

freeman yazdı:
Erhan1976 yazdı:sana hiç tahlil sonucu vermediler mi ,ne tahlili yaptirdin ?
İdrar ve meni, Devlet Hastanesi'nde sonuç hocanın bilgisayara düşüyor, mikrobun ismine ihtiyacım olacağı aklıma gelmemişti o zaman. :)
doktorun ekrana duşsede sana sonuç verilmesi gerekiyordu ,belki sen bilmeyerek almadin.[/quote]

Kimse almıyo ki zaten, 500 kişi üşüşmüşken doktorun başına bir de sonuç peşinde koşamıyo insanlar. İnternetten takip ediliyordu, dediğim gibi Protokol No koymuşlar...
rifat411
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen rifat411 »

Bana da genta 160 mg iğne vermişti doktor benim bakteri enterococcus farcalis yüksek düzey gentamisine duyarlıydı belki senin ki de bu tür birşeydir.
Galip

Mesaj gönderen Galip »

Bunu hangi doktora söylesen,1,5 sene geride kalmış yeniden yaptırmalısın..