Öncelikle merhabalar

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
alihan411
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: Öncelikle merhabalar

Mesaj gönderen alihan411 »

2 tane ürolog ile görüştüm. Raporları gördüler. Prostatit için bir test almadılar. Ameliyatları yapan doktorun ereksiyon konusunda artık yapılacak bir şeyin olmadığını söyledi ve kendi ders aldığı hocasına yönlendirdi. Ama ben gittim devlet hastanesinde iyi bir hoca var burada onunla görüştüm. O da organik olarak hiçbir problem gözükmediğini ve artık işin psikolojik boyutuna odaklanmam gerektiğini söyledi. 1 aylık selectra yazdı, kullandıktan sonra tekrar görüşelim dedi. Bilmiyorum ben mi çok kafaya takıyorum acaba bu işleri. Pelvik kaslarımda titreme sürekli var hep hareket halindeler. Sabah ereksiyonları %70 sertlikte devam ediyor. İlişkide de keza aynı. Bu yolu da deneyip en son çare fizik tedaviye başlayacağım belki sorunum gerçekten de psikolojiktir çünkü ben çok yıprandım artık. Biraz zamana bırakmakta fayda var gibi. Farkettiğim bir diğer şeyde embolizasyon yapıldığı hafta ev tadilat işleri ile uğraşırken bu işleri hiç düşünmemiş oluşum ve o hafta her şeyin çok güzel olup hiç sorun yaşamıyor olduğum. İdrara az gittim, pelvik titremeler yoktu, ereksiyon çok iyiydi, mutlu bir hafta geçirmiştim. Özel hastanelere gerçekten hiç güvenmiyorum ama devlet hastanesindeki doktor uzun uzadıya dinledi ve onun da organik problem gerçekten de yok deyişi bir nebze olsun bakış açımı değiştirmemi sağladı gibi.
alihan411
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: Öncelikle merhabalar

Mesaj gönderen alihan411 »

Bugün prostat masajı sonrası yaptırdığın tam idrar tahlili için ne diyorsunuz arkadaşlar nasıl bir yol izlemeliyim? Şikayetlerimde herhangi bir değişiklik yok. Fizyoterapi ile görüştüm ve sırtımda fıtık çıktı ayrıca pelvik emg için İstanbul’da bir doktora yönlendirildim. Pelvik kaslar deli gibi titriyor hala, penis sürekli sarkık durumda ve ereksiyon hemen sönmekle birlikte çok sorunlu bir durumda.

Resim