Yara kültürü ve masaj sonrası idrar kültürü

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Falconn58
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Yara kültürü ve masaj sonrası idrar kültürü

Mesaj gönderen Falconn58 »

Arkadaşlar Allah herkesin yardımcısı olsun dün bulundugun şehirde eğitim araştirma Hastanesi'nde prostat sıvısından kültür ve masaj sonrası idrar kültürü verdim bugün e nabizdan baktım ikisindede üreme olmadı birde sistemde prostat sıvısı kültürü yazmıyor Yara kültürü yazıyor aynı şeymi yoksa özel hastanede pcr mı yaptırayım bundan önceki gün üniversitede lökosit saydirdim 30' cikti tekniker ayrıca kağıda bakteri sayısız az dedi yani mikroskobta bakteri olduğu anlamına gelip üremede çıkmıyormu
Falconn58

Re: Yara kültürü ve masaj sonrası idrar kültürü

Arkadaşlar prostattan sıvı aldirdiktan sonra dışkılamam cıvık oldu iki gündür yav vallahi bu nasıl semptom ya gidip doktora söylesem ne alaka der ne biçim bir hastalık arkadaş insanın IQ sunu zorluyor
artemis
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen artemis »

Hocam ikinci verdiğiniz kültürde yeterince sıvı geldi mi üniversitede yaptırdığınızla ağrı acı vs. farkları oldu mu?
Falconn58

İkincisinde baya ağridi akşama kadar sızladı
Dertlii
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Dertlii »

Bnde az idrar yaparken makatta yanma ağrı sanki yara varmış orda kabızlık ve bağırsak tan üretraya kaçıyor mikrop içerde şişlik yara hissi penis te erkeklik namına bişey kalmadı gibi bu sene iyi değil sempozyumlar tavan ve olmayan makat testis yangısı vesaire umarım düzelme olsa bir nevi rahatlama olsa yorgunluk argınlık olmadı kamera ile grip bakilsın makatta teklif edeceğim hepimize kalıcı az da olsa şifa dilerim
Falconn58

Dertli kardeşim bende bu hastalık 2023 Aralık ayında başladı o ginden beri hayatımdan masturbasyonu çıkardım bugüne kadar sadece 1 kutu cipro kullandım sonra araştirinca laboratuvar sonuçlarına göre antibiyotik kullanmam gerektigini onrendim daha hiç ağzıma antibiyotik vurmadım bugün menü kulturu vericem bakalım sonuçlara göre tedaviye başlicam
Falconn58

Arkadaşlar ilginç bir şekilde doktor prostattan sıvı aldıktan sonra ufak basur memem indi bu nasıl olabilir