Gece sık idrar

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
scream1717

Gece sık idrar

Mesaj gönderen scream1717 »

Arkadaşlar merhaba tedavime devam ediyorum. Semptomlarımda düzelme var baya rahatım. Ancak son 1 aydır sadece gece sık idrar var. Her gece 4 kere tuvalete kalkıyorum ve az az geliyor. Ne tavsiye edersiniz bu konuda
Dertlii
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Gece sık idrar

Mesaj gönderen Dertlii »

Çoban üzümü yaban mersini meyvesini dene migros ta var faydaları var kimine iyi gelebiliyor diye aldım doyurucu özeliği de var sanırım
Çapulcu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen Çapulcu »

obezite, kontrol altına alınmamış hipertansiyon veya diyabet, huzursuz bacak sendromu ve periyodik bacak hareketleri, obstrüktif uyku apnesi, reflü, iyi huylu prostat büyümesi ve konjestif kalp yetmezliği gibi rahatsızlıkların gece sık idrara sebep olabilir. Prostatit tedavisiyle aşılamıyorsa bu alanlara bakılabilir.
Mozilla
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Mozilla »

Xalfu XL veya Xatral diye alfa bloker denilen ilaçlar var. Akşamları içiyorsun. İdrar debisini arttırma konusunda bende işe yaradı. Bunun bitkisel muadili prostaquil diye bir takviye, bu bende işe yaramamıştı.
arda87
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen arda87 »

Venatura Cranberry ve D-Mannoz 30 Kapsül
bu takviyeyi denemenizi tavsiye ederim 15-20 günlük bir kullanımdan sonra gece ve gündüz sık idrara iyi geliyor. günde 2x1 alınacak 15-20 günden sonra günde bire düşürülebilir. denemekte yarar var. bende işe yaradı.