Moral bulmak icin yaziyorum

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
tattoosoul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Moral bulmak icin yaziyorum

Mesaj gönderen tattoosoul »

Ben de iyileştim
2017 de 2 yılın ardından tanı konuldu, kocaman kalsifikasyon vardı (belkide hala var) 11 ay Zafer Hocaya her ay giderek tedavi oldum.
Bir yıl sonra nüks etti deneyimli olduğum için hemen doktora gittim ama busefer Huseyin Seçkin hocaya gittim pcr yaptı ve hatırlamıyorum ama galiba üroplazma bulmuştu. Iki kutu azitro ile tekrar iyileştim. Hiçbir semptom yaşamıyorum hastalığı tamamen unuttum.
Kadir abi duayendir bana en büyük yol gösterici onun ve forumdaki diğer güzel insanların deneyimleri olmuştur. Geçmiş olsun
Alihan06
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Alihan06 »

tattoosoul yazdı: 24.01.2024 - 18:59 Ben de iyileştim
2017 de 2 yılın ardından tanı konuldu, kocaman kalsifikasyon vardı (belkide hala var) 11 ay Zafer Hocaya her ay giderek tedavi oldum.
Bir yıl sonra nüks etti deneyimli olduğum için hemen doktora gittim ama busefer Huseyin Seçkin hocaya gittim pcr yaptı ve hatırlamıyorum ama galiba üroplazma bulmuştu. Iki kutu azitro ile tekrar iyileştim. Hiçbir semptom yaşamıyorum hastalığı tamamen unuttum.
Kadir abi duayendir bana en büyük yol gösterici onun ve forumdaki diğer güzel insanların deneyimleri olmuştur. Geçmiş olsun
Merhaba gecmis olsun semptomlariniz neydi?
tattoosoul

Merhaba teşekkürler size de şimdiden geçmiş olsun. Semptomlarım çok yoğundu
Sağ testis ağrısı.
Bel ve makatta ağrı,
Karın altında ağrı.
Idrar yaparken yanma ve damla damla yapma. Sürekli idrar isteği.
Boşalırken yanma ve silikona benzer parçacıklı sperm.
Ereksiyon olmamam.
Cinsel isteksizlik.
Ve niceleri

Hepsi geçti.
KroKronik

Mesaj gönderen KroKronik »

tattoosoul yazdı: 24.01.2024 - 19:20 Merhaba teşekkürler size de şimdiden geçmiş olsun. Semptomlarım çok yoğundu
Sağ testis ağrısı.
Bel ve makatta ağrı,
Karın altında ağrı.
Idrar yaparken yanma ve damla damla yapma. Sürekli idrar isteği.
Boşalırken yanma ve silikona benzer parçacıklı sperm.
Ereksiyon olmamam.
Cinsel isteksizlik.
Ve niceleri

Hepsi geçti.
Şuan alkol, kahve, acı veya cinsel aktivite sayısı olarak ard arda ilişkiye girme durumu veya haftada kaç ilişkiye girebiliyorsunuz?
tattoosoul

Evet kahvenin ve alkolün çok etkilediğini hatırlıyorum.
Ben günde iki bardak filtre kahve ayda 5-6 gün bira içerim. Herhangi bir etki yok. Soğuk bile etkilemiyor. Normalim işte. Resmen unuttum.
Cinsel iliski normal bir şekilde yaşayabiliyorum. Spermim şeffaf yada beyaz. parçacıklar falan hep geçti.
Tabi semptomlar zamanla geçiyor. Boşalırken yanma 1-2 senede geçti mesela. Ağrılar 6 ayda idrar sorunları 3-4 ayda geçti.
Akabinde 3 sene Güneydoğu Asyaya gittim tropikal iklimdi. Orada tamamen unuttum.
KroKronik

tattoosoul yazdı: 24.01.2024 - 19:49 Evet kahvenin ve alkolün çok etkilediğini hatırlıyorum.
Ben günde iki bardak filtre kahve ayda 5-6 gün bira içerim. Herhangi bir etki yok. Soğuk bile etkilemiyor. Normalim işte. Resmen unuttum.
Cinsel iliski normal bir şekilde yaşayabiliyorum. Spermim şeffaf yada beyaz. parçacıklar falan hep geçti.
Tabi semptomlar zamanla geçiyor. Boşalırken yanma 1-2 senede geçti mesela. Ağrılar 6 ayda idrar sorunları 3-4 ayda geçti.
Akabinde 3 sene Güneydoğu Asyaya gittim tropikal iklimdi. Orada tamamen unuttum.
Tüm semptomların geçmesi kaç yıl sürdü
tattoosoul

En geç boşalırken yanma ve parçacıklar geçti, o da 1-2 sene sürdü galiba
KroKronik

tattoosoul yazdı: 24.01.2024 - 20:07 En geç boşalırken yanma ve parçacıklar geçti, o da 1-2 sene sürdü galiba
Bu 11 aylık sürece dahil mi dostum? Yoksa o süreçten sonra mı?
tattoosoul

KroKronik yazdı: 24.01.2024 - 20:23
tattoosoul yazdı: 24.01.2024 - 20:07 En geç boşalırken yanma ve parçacıklar geçti, o da 1-2 sene sürdü galiba
Bu 11 aylık sürece dahil mi dostum? Yoksa o süreçten sonra mı?
Hayır tanı konulamayan 2 yıl ve tedavi 11 ay dahil olmak üzere 3 yıl full semptom lökosit bir düşüp bir çıkardı bir arpa boyu yol alamıyorum sanırdım. 11 ayın sonunda bir gün Zafer hoca artık iyileştin umut gelmene gerek yok ara sıra kontrole gel istersen dedi. Semptomların zamanla geçer dedi ve Ben vınn.
İyileşme sürecinde semptomlar bir var bir yok olduğu için ve uzun sürdüğü için tam olarak ben ne zaman iyileştimi anlayamıyorsunuz. Bir yerden sonra tamamen geçiyor ve unutuyorsunuz. Benim senede bir aklıma geliyor. Foruma girip ben iyileştim yazmayı bir borç biliyorum çünkü deliler gibi arama bölümüne "iyileştim" yazar iyileşen insanların hikayelerini okuyarak tedaviye tutunurdum.
tattoosoul

Tedavinin sonuna kadar hiçbir semptomum geçmedi bilakis daha kötü olurdum. Hoca iyileştin dediğinde belkide en kötü dönemiydi hastalığın 1-2 yıl içinde yavaş yavaş farkettirmeden geçti. Tam geçti derken soğuk yedim ve tekrar nüks etti ama okadar deneyimli oluyorsunuz ki direk iki kutu ilaçla ateş başlamadan sönüyor.
KroKronik

tattoosoul yazdı: 24.01.2024 - 20:42 Tedavinin sonuna kadar hiçbir semptomum geçmedi bilakis daha kötü olurdum. Hoca iyileştin dediğinde belkide en kötü dönemiydi hastalığın 1-2 yıl içinde yavaş yavaş farkettirmeden geçti. Tam geçti derken soğuk yedim ve tekrar nüks etti ama okadar deneyimli oluyorsunuz ki direk iki kutu ilaçla ateş başlamadan sönüyor.
Bu 1-2 yıllık süreçte hep dikkat ettin mi hoca iyileştin dedikten sonra..
tattoosoul

KroKronik yazdı: 24.01.2024 - 21:03
tattoosoul yazdı: 24.01.2024 - 20:42 Tedavinin sonuna kadar hiçbir semptomum geçmedi bilakis daha kötü olurdum. Hoca iyileştin dediğinde belkide en kötü dönemiydi hastalığın 1-2 yıl içinde yavaş yavaş farkettirmeden geçti. Tam geçti derken soğuk yedim ve tekrar nüks etti ama okadar deneyimli oluyorsunuz ki direk iki kutu ilaçla ateş başlamadan sönüyor.
Bu 1-2 yıllık süreçte hep dikkat ettin mi hoca iyileştin dedikten sonra..
Evet takıntılı gibi dikkat ettim hemde. Soğuk çok önemli. Çok iyi korundum iyileşme sürecinde
Sıcak su dolu leğene otururdum
Tonlarca bitkseli takviye
İçliksiz asla çıkmazdım (şimdi giymiyorum ve şuan bi mekanda kahve içiyorum) dediģim gibi iyileşince hayat normale dönüyor.
Probiyotik takviyeler
Antidepresanlar

Benim fizyolojik olarak yaşadığım hiçbir sorun yok fakat psikolojimde izleri kaldı hiper anksiyete gibi.
tattoosoul

İçlik giymiyorum şuan ama o zamanlar çok kalın beli uzun bir mont almıştım hala onu giyiyorum iyi bir marka.
Nüks ettiği günü hiç unutmuyorum nerdeyse hiçbir semptom yokken bir kış günü akşam 11 gibi boluda deprem oldu ve dımdızlak dısarı attım kendimi. 3 gün sonra hafif hafif prostatımın huzursuzlandığını anladım direk eskişehire gittim direk nokta atış ilaç ve daha ilacın ikincisinde geçti. 2019 dan buyana birdaha da gelmedi.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Tattosoul kardeşim hoşgeldin foruma...uzun zamandır yoktun, hala iyi olduğuna çok sevindim. Teşekkür ederim moral veren paylaşımın için. Keşke herkes senin gibi iyileştikten sonra foruma girip durumunu paylaşsa. Sende güzel insansın. Sagol, varol.
tattoosoul

kadir yazdı: 24.01.2024 - 21:51
Tattosoul kardeşim hoşgeldin foruma...uzun zamandır yoktun, hala iyi olduğuna çok sevindim. Teşekkür ederim moral veren paylaşımın için. Keşke herkes senin gibi iyileştikten sonra foruma girip durumunu paylaşsa. Sende güzel insansın. Sagol, varol.
Kadir abi ah abi, sen ne güzel bir insansın. Herşey için teşekkürler. Ben insanları anlıyorum gerçekten rahatsızlığı unutuyorlar ve foruma girmiyorlar. Yada belki bir defteri kapatmak istiyorlar. Neler yaşadım. Bana tanıyı koyan doktorun yayık yayık "kardeşim bu hastalığın tedavisi yok git bununla yaşamaya alış" demesinin üzerine dünyamın gencecik yaşta başıma yıkılmasıyla ilk olarak sana yazmıştım. Direk yol yordam bir süreç ve resmen iyileştim. Herkesi okadar iyi anlıyorum ki.
Önümden gerine gerine horoz geçerdi lan şerefsiz senin benden daha iyi cinsel hayatın var diye horozu kovalardım. Hey gidi günler.
Arkadaşlar lütfen umutsuz olmayın ve soğuklara dikkat edin.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Evet evet @tattosoul kardeşim aynen öyle bende o anları yaşadım o psikolojiyi çok iyi bilirim...benim şansızlıgım bir "Kadir abim" olmamasıydı tek başıma çok mücadele ettim değerli kardeşim. Sonunda iyileştik huzuru bulduk çok şükür. Darısı her hastanın başına. Şifamız daim olsun.
tattoosoul

kadir yazdı: 24.01.2024 - 22:10 Evet evet @tattosoul kardeşim aynen öyle bende o anları yaşadım o psikolojiyi çok iyi bilirim...benim şansızlıgım bir "Kadir abim" olmamasıydı tek başıma çok mücadele ettim değerli kardeşim. Sonunda iyileştik huzuru bulduk çok şükür. Darısı her hastanın başına. Şifamız daim olsun.
Amin abi gerçekten iyiki varsın sen bir öncüsün, forum olmasa kaderimizi kabul edip rahatsızlığı içinden çıkılmaz bir hale getirebilirdi doktorlar ciprolarıyla. Herkese şimdiden geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

tattoosoul yazdı: 24.01.2024 - 22:22
kadir yazdı: 24.01.2024 - 22:10 Evet evet @tattosoul kardeşim aynen öyle bende o anları yaşadım o psikolojiyi çok iyi bilirim...benim şansızlıgım bir "Kadir abim" olmamasıydı tek başıma çok mücadele ettim değerli kardeşim. Sonunda iyileştik huzuru bulduk çok şükür. Darısı her hastanın başına. Şifamız daim olsun.
Amin abi gerçekten iyiki varsın sen bir öncüsün, forum olmasa kaderimizi kabul edip rahatsızlığı içinden çıkılmaz bir hale getirebilirdi doktorlar ciprolarıyla. Herkese şimdiden geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.
Tşkler kardeşim tekrar şifan daim olsun.
Abbasklcc
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Abbasklcc »

Abiler simdi bana 6 doktordan ikisi prostit suphesi 2 si prostit dedi sonra roxxin terradox infex tavanic novosef tekrar cipro cipronatin tetradox kullandim gecmedi idrae kulturu sperm kulturu prostat sivisi kulturu ureme olmadi sonra zafer hocaya gittim 2 3 lokosit cikti sende prostit yok dedi uriner sistem tomografi cektirdim bir hastalik gormuyorum dedi rapora gore, advil verdi sonra israr edince genta ve biteral verdi onlarda bitti ama benim sikayetlerim hergun daha cogaldi suan ilacta kullanmiyorum ne yapacagimi sasirdim acaba birde azitro ile floxilevomu kullansam
tattoosoul

Abbasklcc yazdı: 24.01.2024 - 22:53 Abiler simdi bana 6 doktordan ikisi prostit suphesi 2 si prostit dedi sonra roxxin terradox infex tavanic novosef tekrar cipro cipronatin tetradox kullandim gecmedi idrae kulturu sperm kulturu prostat sivisi kulturu ureme olmadi sonra zafer hocaya gittim 2 3 lokosit cikti sende prostit yok dedi uriner sistem tomografi cektirdim bir hastalik gormuyorum dedi rapora gore, advil verdi sonra israr edince genta ve biteral verdi onlarda bitti ama benim sikayetlerim hergun daha cogaldi suan ilacta kullanmiyorum ne yapacagimi sasirdim acaba birde azitro ile floxilevomu kullansam
Merhaba, benim ilaç adı yazmamam gerekirdi. Azitro kullandım çünkü pcr testinde üroplazma tespit edilmişti (Hüseyin hoca).
Bence Zafer hocaya tekrar gidin ilk kürü biteral ve genta bana da yazmıştı ve semptomlarım çok artmıştı, lökosit artmıştı. Kürü değiştirdi ve doğru kombinasyonu yakalamıştı. Belki sizin de lökosit artmıştır. Geçmiş olsun
Abbasklcc

Abi zafer hocaya bu ilaclari zorla yazdirdim sende prostit yok idrar yolunda sorun yok dedi bende hocam bu yanma sizlama gecmiyor deyince genta ile biteral yazdi
Abbasklcc

Abbasklcc yazdı: 24.01.2024 - 23:09 Abi zafer hocaya bu ilaclari zorla yazdirdim sende prostit yok idrar yolunda sorun yok dedi bende hocam bu yanma sizlama gecmiyor deyince genta ile biteral yazdi
Simdi baktim e nabizada prostatit yazmis bana yok diyor oraya prostatit yaziyor anlamadim bu isi
Ryuzaki58
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen Ryuzaki58 »

Bazı doktorlar yalandan dolduruyor sistemde
Çapulcu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen Çapulcu »

Abbasklcc yazdı: 24.01.2024 - 23:13
Abbasklcc yazdı: 24.01.2024 - 23:09 Abi zafer hocaya bu ilaclari zorla yazdirdim sende prostit yok idrar yolunda sorun yok dedi bende hocam bu yanma sizlama gecmiyor deyince genta ile biteral yazdi
Simdi baktim e nabizada prostatit yazmis bana yok diyor oraya prostatit yaziyor anlamadim bu isi
Banada lökosit 1,2 prostatın tertemiz falan dedi. E nabıza Prostatın enflamatuvar hastalıkları yazmış. Bide ben Ankaradan gittim.
Abbasklcc

Çapulcu yazdı: 25.01.2024 - 00:37
Abbasklcc yazdı: 24.01.2024 - 23:13
Banada lökosit 1,2 prostatın tertemiz falan dedi. E nabıza Prostatın enflamatuvar hastalıkları yazmış. Bide ben Ankaradan gittim.
Yaw abi banada aynisini dedi tam 800 km gittim ucakla muayne parasi su bu ilac bile vermiyordu ya kardesim prostatit yoksa bile belki başka birşey vardir birsey yoksa neden agrim var bi dinle arastir ta nerden gelmisim zafer hocadan memnun kalmadim