Şeffaf Akıntıdan Nasıl Kurtuldunuz?

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Çapulcu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Re: Şeffaf Akıntıdan Nasıl Kurtuldunuz?

Mesaj gönderen Çapulcu »

bora_bora yazdı: 18.01.2024 - 17:10 o zaman daha da büyük umutsuzluk durumu bu . hiç bir şey yapmak istemez mi insan işte o durumdayım ... çözümsüzlük... Penisi sıvazlayınca akıntıyı görüyorum . içinin kızarıklığını da görmekteyim .
Ağrın sızın yoksa boşver be kardeşim
bora_bora
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen bora_bora »

Geceden sabaha bir akıntı oluşmuyor fakat sabah kalktıktan iki saat içinde kilotta lekelenme ve penisi sıvazladığımda akıntıyı görüyorum.
Yanma hissi sürekli var .. Ağrım yok ama sürekli hissiyat ve sızlama .. Ayrıca makat ie testis arasında sıcaklık ..
sahınnn
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen sahınnn »

bora_bora yazdı: 18.01.2024 - 17:55 Geceden sabaha bir akıntı oluşmuyor fakat sabah kalktıktan iki saat içinde kilotta lekelenme ve penisi sıvazladığımda akıntıyı görüyorum.
Yanma hissi sürekli var .. Ağrım yok ama sürekli hissiyat ve sızlama .. Ayrıca makat ie testis arasında sıcaklık ..
Kardeşim hastalığımın başlangıcında büyük tuvaletimi yaparken zevk suyu gibi akıntı ve sertleşmede sorunlarım vardı doktor ne yazmış diye baktım ozamnlar bana
Tavanic 500 mg 1 kutu
Diclomec Sr 100 mg 1 kutu
İkiside günde 1 defa kullanmıştım akıntı ve sertleşme sorunum düzelmişti
Omerefe34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Omerefe34 »

Dostum bendede oluyordu o akıntı ilk zamanlar. Bel soğukluğu oldum gittim doktora tavanic tetradox iesef üçlüsünü verdi beyaz akıntı herşey gitti
Şeffaf akıntı gitmiyor bi türlü baktıkça moralim bozuluyordu doktora gittim sürekli her seferinde farklı antibiyotik verdi iğne bi kere verdi devamında birsürü antibiyotik kullandım hatırlamıyorum isimlerini tavanic tetradox kullandım geçmedi azitroydu sanırım 3 tane çıkıyor 3ünü birden iç dedi doktor içtim geçmedi bi kaç
İsmini unuttuğum antibiyotikler kullandım geçmedi en sonunda aveloxtu sanırım onu verdi bi hafta içtim ne hikmetle geçti bitti gitti şeffaf akıntı. sendede geçirir bu ilaç
Demiyorum tabikide ama akıntı varsa tedaviye et devam doktor kontrolünde
Omerefe34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Omerefe34 »

Bide dostum sadece tetradoxla geçmez bence düzgün bi doktora git iğne artı antibiyotik felan verir hepsini kapsayan
radeon6
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen radeon6 »

arkadaşlar bendede bu şeffaf akıntı var klamıdya vs olabılır
2 doktor tetradox başla sabah akşam dedi minimum 7 gün veya 10 gün kullanmayı dusunuyorum
banyo yaptıktan sonra bile ıçınde şeffaf bı akıntı var ve meatusun ucunu kapatıyo ayrıca penısımde şişti bir mıktar sanki

herşeyi geçtim 1 hafta önce sürekli idrar var ucunda kalmış üretranın idrar hissi vardı bu azaldı ama dedım gıbı bu seferde penıs şıştı
bıde bi travma yaşadım penıste ondan sonra bu şıkayetler arttı

@kadir abi tetradox a başlıycam birde senın antıınflamatuar kürlere ufaktan başlıyım dıyorum başka cozum varmı?
sana nasıl bır mantıkta gelıyor abı bu olay

ıdrar testı-ııdrar kulturu ve genital panel(tüm cınsel hastalıklar) için idrar verdim tek steril ilk ıdrar sabah ve bunu 2 kere yaptırdım hepsı negatıf geldı

ama duş alsam bile penisin içinde 7-24 şeffaf bi akıntı var dışarıda akmıyo tam içinde hep sabit duruyo

abi bilgi verme şansın olursa çok sevınırım saygılarımla