Geç boşalma sorunu

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
tutamıyorumzamanı
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Geç boşalma sorunu

Mesaj gönderen tutamıyorumzamanı »

Herkese yeni yılda sağlıklı günler dilerim umarım sizde bu hastalığı kısa sürede atlatırsınız.
Beyler ben prostiti atlattım can sıkan bir sorunum var bende prostit'den önce de geç boşalma sorunu vardı fakat bu hastalığa yakalanıp atlattıktan sonra daha uzun sürmeye başladı.
Bu tek eşlilik de can sıkıcı bir durum her iki taraf içinde de
Biraz araştırma yapmıştım geçmişte yaşanan travmalardan kaynaklı olabilir yazıyor benim geçmişte yaşadığım bir travmam hiç olmadı bir tek prostit semptomlarını yaşadığım da psikolojik çöküntü yaşadım onuda atlattım hastalığı takmıyorum bile geçti gitti bende, psikiyatriste gitsem antidepresan verip iyice beni bitirir
Bunun üstesinden nasıl gelirim yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı?
tutamıyorumzamanı

Re: Geç boşalma sorunu

Abbasklcc yazdı: 31.12.2023 - 14:07 Abi senin yorumlari okudum benzer semtomplarm var sen habgi ilaclari kullandin
Kardeşim ilaç ismi vermen doğru olmaz gereksiz antibiyotik kullanıp daha da kötü olma ben zafer hocaya gidene kadar tek bir antibiyotik bile kullanmadım doğru ilaç doğru tedavi hayat kurtarıyor bence git kontrollerini ol lökosit ve eritrosit durumuna göre ilac al
tutamıyorumzamanı

Abbasklcc yazdı: 31.12.2023 - 21:29 Abi kauserideyim bir doktora prostat sivisi verdim sali gunu cikacak prostat sivisi kulturu abi diger sitede beni yonlendirende sensin sanirim sagolasin ordada nick ayni kayserideyim bir doktora prostat sivisindan bahsettim alayim ne olackki ondanda birsey cikmayacak dedi bir kovmadigi kaldi sonra baska doktora gittim prostat sivisi aldi kultur sali cikacak
Hatırladım şimdi Ankara da Dr arıyordun sana geç kalma demiştim prostat sıvısından çıkacak lökosit sayısını bekle. Şükür atlattım ben. Zafer hoca bu işin ustası Ankara Medicana 1 saat içinde sonuç veriyordu keşke imkanın olsaydı ona muayene olsaydın yinede çıkacak sonucu bekle kardeşim sonuçlar gelsin burada başta kadir abi ve biz bildiğimiz bütün herşeyi yazarız ama bilinçsiz antibiyotik kullanıp daha kötü etkilenme
tutamıyorumzamanı

tutamıyorumzamanı yazdı: 01.01.2024 - 00:56
Abbasklcc yazdı: 31.12.2023 - 21:29 Abi kauserideyim bir doktora prostat sivisi verdim sali gunu cikacak prostat sivisi kulturu abi diger sitede beni yonlendirende sensin sanirim sagolasin ordada nick ayni kayserideyim bir doktora prostat sivisindan bahsettim alayim ne olackki ondanda birsey cikmayacak dedi bir kovmadigi kaldi sonra baska doktora gittim prostat sivisi aldi kultur sali cikacak
Hatırladım şimdi Ankara da Dr arıyordun sana geç kalma demiştim prostat sıvısından çıkacak lökosit sayısını bekle. Şükür atlattım ben. Zafer hoca bu işin ustası Ankara Medicana 1 saat içinde sonuç veriyordu keşke imkanın olsaydı ona muayene olsaydın yinede çıkacak sonucu bekle kardeşim sonuçlar gelsin burada başta kadir abi ve biz bildiğimiz bütün herşeyi yazarız ama bilinçsiz antibiyotik kullanıp daha kötü etkilenme
Yanlışlıkla Ankara yazmışım zafer hoca İstanbul'da Medicana hastanesi