Bizi hasta eden cipro mu

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
159761
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014
İletişim:

Bizi hasta eden cipro mu

Mesaj gönderen 159761 »

Arkadaşlar ilk idrar yolu iltihabında 2 kutu cipro vya 4 kutu antibiyotik kullandıktan sonra sanki biz başa sarıyoruz gibime geldi yollar önce 8-9 önce forumda bir tez vardı antibiyotik bağırsak florası ile alakalı…uzun süre antibiyotik kullanmadan bağırsağı iyileştirip iyi olan oldu mu,
tutamıyorumzamanı
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Re: Bizi hasta eden cipro mu

Mesaj gönderen tutamıyorumzamanı »

159761 yazdı: 10.12.2023 - 13:03 Arkadaşlar ilk idrar yolu iltihabında 2 kutu cipro vya 4 kutu antibiyotik kullandıktan sonra sanki biz başa sarıyoruz gibime geldi yollar önce 8-9 önce forumda bir tez vardı antibiyotik bağırsak florası ile alakalı…uzun süre antibiyotik kullanmadan bağırsağı iyileştirip iyi olan oldu mu,
Hocam herşeyden önce antibiyotiği bilinçli kullanmak lazım 2019 de 20'lik dişi amaliyat ile aldıracaktım diş uyuşması doktor apsenin giderilmesi için 1 hafta antibiyotik yazdı bende normal ilaç alır gibi aldım aradan 2 hafta geçmeden dışkıda kan ve geçmeyen ishal başladı ülseratif kolit hastalığına yakalanmışım
Şimdi prostit oldum ilk 3 doz iğneden sonra ataklar başladı bir hafta ilaçları bırakmak zorunda kaldım, sabah akşam probiyotik kullanıyorum takviye vitaminler alıyorum ve bağışıklığı güçlendirecek besinler kullanıyorum ve karadut özü buldum sanki o da iyi geliyor :) şimdilik hiç bir sıkıntım yok 2 hafta oldu antibiyotiğe tekrar başlayalı sadece dilde problem var o da geçer
159761
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014
İletişim:

Mesaj gönderen 159761 »

tutamıyorumzamanı yazdı: 10.12.2023 - 13:55
159761 yazdı: 10.12.2023 - 13:03 Arkadaşlar ilk idrar yolu iltihabında 2 kutu cipro vya 4 kutu antibiyotik kullandıktan sonra sanki biz başa sarıyoruz gibime geldi yollar önce 8-9 önce forumda bir tez vardı antibiyotik bağırsak florası ile alakalı…uzun süre antibiyotik kullanmadan bağırsağı iyileştirip iyi olan oldu mu,
Hocam herşeyden önce antibiyotiği bilinçli kullanmak lazım 2019 de 20'lik dişi amaliyat ile aldıracaktım diş uyuşması doktor apsenin giderilmesi için 1 hafta antibiyotik yazdı bende normal ilaç alır gibi aldım aradan 2 hafta geçmeden dışkıda kan ve geçmeyen ishal başladı ülseratif kolit hastalığına yakalanmışım
Şimdi prostit oldum ilk 3 doz iğneden sonra ataklar başladı bir hafta ilaçları bırakmak zorunda kaldım, sabah akşam probiyotik kullanıyorum takviye vitaminler alıyorum ve bağışıklığı güçlendirecek besinler kullanıyorum ve karadut özü buldum sanki o da iyi geliyor :) şimdilik hiç bir sıkıntım yok 2 hafta oldu antibiyotiğe tekrar başlayalı sadece dilde problem var o da geçer
Prostatitte sürekli tekrarlayan bir bakteri olması garip ben 9 yıl önce 2.5 yıl kadar çektim ağrı bilmem ne bir dünya antibiyotik içtim lökosit saydırdım enjeksiyon oldum ondan sonra kuru iğne oldum artık alışmam lazım buna dedim ama Birgün bir baktım askerideydim o ara hergün düzenli affedersiniz sıçıyorum tek parça o zaman düzeldim dedim işte 7 sene sonra yine aynı şey başıma geldi testittin biri şişti antibiyotik aldık ben ne olur olmaz diye 2-3 kutu daha aldım ve daha kötü oldum sanki
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Hic bir enfeksiyonel bulgu olmadan"Ne olur ne olmaz" diye leblebi çekirdek gibi antibiyotik alırsanız daha kötü olursunuz.
Unstopables
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Unstopables »

Cipro ciddi anlamda sırt agrısı yapıyor, sırt da demeyeyim kürek kemiğinin altı. Kullandıgım zaman agrıyordu ilaca baglamamıştım kram falan girdi yel girdi sanıyordum. 5 6 aydır antibiyotik kullanmıyorum. Semptomlarım artınca geçen gün tekrar başladım içtikten 6 saat sonra aynı yer aynı acı.
Çapulcu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen Çapulcu »

Beni hasta eden cipro olduğuna inanıyorum. Kadından hastalık kaptım. Kaşıntı ve idrarda yanma vardı akıntı yoktu. İdrar tahlili yaptı hafif enfeksiyon bel soğukluğu olsa akıntı olur dedi ve cipro yazdı Ciproyu içtiğim gibi semptomlar tavan yaptı. Bence duyarlı olmayan antibiyotik verip çoşturdu bakterileri. Sonra temizledik bakteriyi ama ne fayda... Allah bin belalarını versin. Nasıl doktor oluyorlar hayret ediyorum.
bismuth7677
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen bismuth7677 »

Cahil uruloglar cipro standart yaziyorlar maalesef
Oysaki bunun yerine sefalosporin igne, biteral ve ardindan bactrim yazsalar cok iyi olacak. Ancak bir kutu antibiyotik, 1 kutu antienflematuvar, 1 kutu alfabloker yazar gonderirler hastayi
Bana yaslixa bir urulog makattan ozon tedavisi yapiyoruz diye istar etti. Isi ticarete dokme cabasi da oldukca cok