Prostatit

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
bariscanturan

Prostatit

Mesaj gönderen bariscanturan »

Merhaba arkadaşlar ben bu hastalığa yakalandım mı tam olarak bilmiyorum benim şikayetlerim sadece sürekli idrar hissi olması çok rahatsız oluyorum bu ağrıyı sadece soğuklar başladığı zaman çekiyorum aralık ayı gelince başlıyor mayısda bitiyor 3. Seneye girdi yaptırmadığım test kalkmadı herşey olumlu bu neyin nesidir varmı sizin önerdiğiniz bişey yalvarıyorum yaşayamıyorum böyle
ucupak2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Re: Prostatit

Mesaj gönderen ucupak2 »

bariscanturan yazdı: 07.12.2023 - 11:44 Merhaba arkadaşlar ben bu hastalığa yakalandım mı tam olarak bilmiyorum benim şikayetlerim sadece sürekli idrar hissi olması çok rahatsız oluyorum bu ağrıyı sadece soğuklar başladığı zaman çekiyorum aralık ayı gelince başlıyor mayısda bitiyor 3. Seneye girdi yaptırmadığım test kalkmadı herşey olumlu bu neyin nesidir varmı sizin önerdiğiniz bişey yalvarıyorum yaşayamıyorum böyle
geçmiş olsun kardeşim bende bu belirtiyi yaşayarak ilk doktora gittim. Sık tuvalete çıkıyor musun?
bariscanturan

Evet tekrar başladı bu durum çıkıyorum
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Raul7 »

Hastalıgın baslarında bu idrar hissi beni cok zorluyordu.hastalıgın en zorlu semptomlarından biri olabilir idrar hissi, penis ucunda idrar var hissi vs
ucupak2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen ucupak2 »

Raul ve Baris Can kardeslerim ben de aynı şekilde. İdrar hissi, dışarıya çıkmaya korkuyorum.

idrar yapmada zorlanma geç başlama, çatallı işeme gibi sıkıntılarınız da var mı ya da oldu mu?
bariscanturan

Benim 2021 yılında başladı kış ayında yazın oldu bitiyor ben çözemedim profesörlere dahil gittim ama sonuç yok maalesef napıcam hiç bilmiyorum