FLAGLY 500 MG HAKKINDA

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
amecan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

FLAGLY 500 MG HAKKINDA

Mesaj gönderen amecan »

Arkadaşlar öncelikle kandiliniz mübarek olsun bu gece dua okuyalım ki Allah sesimizi duyar inşallah. Konuya geleyim FLAGLY 500 MG ilacının özelliklerini okuyordu babam mideyle ilgili özelliklerinde 2 şey dikkatini çekmiş 1. İdrar yolları enfeksiyonlarının üremesini engeller ve vücuttan atar 2. Oksijensiz ortamda yaşayabilen mikroplara oluşan enfeksiyon tedavisinde. Bu ilacı daha önce kullanan var mı bilgisi fikri olan yarın enfeksiyon hastalıkları bölümüne randevu aldım doktora danışıcam oksijensiz ortam olayı dikkatimi çekti bu yüzden paylaşmak istedim
etmen
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: FLAGLY 500 MG HAKKINDA

Mesaj gönderen etmen »

ben kullandım orşit epidemit, olduğumda 2 kutu cipro vermişlerdi geçmeyince flagly ve zinnat 2x1 verdiler ve tedavi etti testislerdeki iltihabı kuruttu şişlikler indi prospektüsünde prostatit hastalığıda yazar benim hastalığım geçmez ise bu ikiliyi kullanıcağım
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

oksijensiz ortamlar için bactrim forte öneriyor bazı doktorlar.gitmişken bu ilacıda sorarmısın amecan.birde serum ile antibiyotik tedavisi ile tamamen iyileşen hastalar olduğunu söylersen iyi olur.invanz tedavisi gibi.
amecan

Mesaj gönderen amecan »

Başından sallamazsa doktor sorarım :D
samskeyti

Mesaj gönderen samskeyti »

Bu antibiyotik genellikle iltihabi bağırsak hastalığı olan kişilerde semptomların alevlenme döneminde kullanılır.Bazen tek başına bazense cipro ile birlikte alınır.İdrar yollarına olan etkisi konusunda bir bilgim yok.
amecan

Mesaj gönderen amecan »

evet aynen öyleymiş sordum doktora prostata hiç bir etkisi olmayacağını söyledi bana bir ilaç vericeğini söyledi kan tahlili vermemi istedi biyokimyada vermeden önce çok ilaç içtim onuda kullanmışımdır dedim kullandığım ilaçların listesi vardı elimde baktı yok bunlardan biri değil dedi ve verdim kan numunelerini pazartesi günü yada salı günü gidip görücez ne ilaç yazıcak bakalım
ABittersweetLi

Serumla antibiyotik tedavisini sordun mu? Tamamen iyileşenler olduğunu söylemeyide unutma :) invanz tedavisi...

Birde ilacı yazmasada yazmayı düşündüğü ilacı öğrenirmisin.
amecan

Mesaj gönderen amecan »

yazıcak sanırım ilacı yazmazsada adını öğrenmeye çalışırım ben serum olayını söyleyemedim çok kalabalık konuşacak vakit yok ürolog doktorla arkadaş gibi olduk ona sorayım o zaman görebilirsem
ABittersweetLi

amecan sonuç ne oldu.ilacın ismini öğrenebildin mi?
amecan

Mesaj gönderen amecan »

daha gidemedim işyerinden izin almam ve babamla arabayı boş güne denk getirmek pek kolay olucaka benzemiyor haftaya gidebilicem sanırım 50 km uzakta hastane bize bu yüzden otobüslede gidemiyorum sık idrar yüzünden