Yardım ve Fikir

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
mbappe
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Yardım ve Fikir

Mesaj gönderen mbappe »

Arkadaşlar merhaba. Lökosit sabit ve yok. Pcr ve kültür sonuçlarım da çıktı. Gelişim labaratuvar onda. Sonuçlar temiz üreme olmadı. Hepsi prostat sıvısından yapıldı. Herhangi bir bakteri olmadığı için fizyoterapist düşünüyorum. Ayrıca Cececap vitamini alıp ona başlayacağım. Bu konuda fikir ve görüşlerinizi bekliyorum. Ne yapmam gerekli sık idrar ve idrar da zorlanma yaşıyorum. Bu arada herhangi bir darlık falan söz konusu değil sistoskopi yapıldı. Birde bazen kalçada ağrı oluyor. Sizce benim durum kronik pelvik ağrı sendromu mu.
NonwovenII
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: Yardım ve Fikir

Mesaj gönderen NonwovenII »

mbappe yazdı: 27.11.2023 - 18:59 Arkadaşlar merhaba. Lökosit sabit ve yok. Pcr ve kültür sonuçlarım da çıktı. Gelişim labaratuvar onda. Sonuçlar temiz üreme olmadı. Hepsi prostat sıvısından yapıldı. Herhangi bir bakteri olmadığı için fizyoterapist düşünüyorum. Ayrıca Cececap vitamini alıp ona başlayacağım. Bu konuda fikir ve görüşlerinizi bekliyorum. Ne yapmam gerekli sık idrar ve idrar da zorlanma yaşıyorum. Bu arada herhangi bir darlık falan söz konusu değil sistoskopi yapıldı. Birde bazen kalçada ağrı oluyor. Sizce benim durum kronik pelvik ağrı sendromu mu.
Düzen Lab’a da verebilirsiniz, yaş kaç?
Semptomlar neler?
𝚈𝚞̈𝚛𝚞̈𝚛𝚜𝚎𝚗 𝚢𝚊𝚔ı𝚗𝚍ı𝚛, 𝚋𝚊𝚔𝚊𝚛𝚜𝚊𝚗 𝚞𝚣𝚊𝚔!
mbappe

Mesaj gönderen mbappe »

Yaş 27 hocam. İdrar sıklığı ve idrar yaparken zorlanma var idrar bitimine doğru. Birde arada kalça da ağrı. Acaba pelvik tabanlar mı zayıfladı veya kronik pelvik ağrı sendromu mu var. Artık bakteriyel bir durum olmadığına eminim. Gerekli olan tüm tahlillerim yapıldı. Yorumunuz için teşekkürler bu arada hocam.
dertli 2

Mesaj gönderen dertli 2 »

mbappe yazdı: 27.11.2023 - 21:15 Yaş 27 hocam. İdrar sıklığı ve idrar yaparken zorlanma var idrar bitimine doğru. Birde arada kalça da ağrı. Acaba pelvik tabanlar mı zayıfladı veya kronik pelvik ağrı sendromu mu var. Artık bakteriyel bir durum olmadığına eminim. Gerekli olan tüm tahlillerim yapıldı. Yorumunuz için teşekkürler bu arada hocam.
kardeşim. idrarda tanzik düşüklüğü varsa normal. bi zaman sonra geçiyor. bence cececapı 2 3 ay kullan. bende bakteri vardi antilerle yok ettik. çok şey kullandim ama tam gecmemisti cececap son darbeyi vurdu. insallah sanada şifa olur
BruceLee

Mesaj gönderen BruceLee »

mbappe yazdı: 27.11.2023 - 18:59 Arkadaşlar merhaba. Lökosit sabit ve yok. Pcr ve kültür sonuçlarım da çıktı. Gelişim labaratuvar onda. Sonuçlar temiz üreme olmadı. Hepsi prostat sıvısından yapıldı. Herhangi bir bakteri olmadığı için fizyoterapist düşünüyorum. Ayrıca Cececap vitamini alıp ona başlayacağım. Bu konuda fikir ve görüşlerinizi bekliyorum. Ne yapmam gerekli sık idrar ve idrar da zorlanma yaşıyorum. Bu arada herhangi bir darlık falan söz konusu değil sistoskopi yapıldı. Birde bazen kalçada ağrı oluyor. Sizce benim durum kronik pelvik ağrı sendromu mu.
Merhaba. %99 pelvik taban kaslarında hasar, gerilme veya sinirlerde bir hasar. Hastalık ve sen bir yarıştasınız. Hastalığı geçmek ve yarışı kazanmak için, inflamasyon diyeti elzem. Bire üç olmak üzere 1x pelvik taban güçlendirme ve 3x pelvik taban gevşetme hareketi. Kazanan sen olacak. Spor hareket egzersiz yürüyüş... Yarışı hastalık kaybedecek. Hastalık ın sebebi başka bir şey olsa bile bu yaşam tarzı onları da alt edip yarışı kazanır
azbuz968

Mesaj gönderen azbuz968 »

BruceLee yazdı: 27.11.2023 - 23:43 Merhaba. %99 pelvik taban kaslarında hasar, gerilme veya sinirlerde bir hasar. Hastalık ve sen bir yarıştasınız. Hastalığı geçmek ve yarışı kazanmak için, inflamasyon diyeti elzem. Bire üç olmak üzere 1x pelvik taban güçlendirme ve 3x pelvik taban gevşetme hareketi. Kazanan sen olacak. Spor hareket egzersiz yürüyüş... Yarışı hastalık kaybedecek. Hastalık ın sebebi başka bir şey olsa bile bu yaşam tarzı onları da alt edip yarışı kazanır
BruceLee abi senin yazın ve Kadir abinin yazılarını okudum. Ben de bu forum ile yeni tanıştım. Dediğiniz dikkat edilmesi gereken şeyleri uygulamaya başladım 2 haftadır. Bende prostat sıvısı kültürü yapılmadı ama geri kalan her test yapıldı doktorlar bir bakteri ya da virüse rastlamadılar. Ben kendi kendime haftada 1 prostat masajıda yapıyorum. Boşalma diyeti de yapmaya başladım yememe içmeme de dikkat ediyorum artık ve cececap vitamin de sipariş ettim oda gelecek yarın. 1 senedir bu hastalıkla uğraşıyorum bende. internetten pelvik kas gevşetme hareketlerine bakıp yapmaya çalışıyorum. Yine de artık semptomlar biraz hafifler gibi olsada arada beni biraz rahatsız etmeye devam ediyor. Arada bir yokluyor beni yani. Belki de yolun başında olduğum içindir bilmiyorum sizce öyle mi. Umarım iyileşeceğim ben de.
Zuspat
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Zuspat »

Herhangi bir antibiyotik kullandınız mı? Kullandığınız da şikayetleriniz de gerileme oldu mu?
BruceLee

Mesaj gönderen BruceLee »

azbuz968 yazdı: 28.11.2023 - 02:37
BruceLee yazdı: 27.11.2023 - 23:43 Merhaba. %99 pelvik taban kaslarında hasar, gerilme veya sinirlerde bir hasar. Hastalık ve sen bir yarıştasınız. Hastalığı geçmek ve yarışı kazanmak için, inflamasyon diyeti elzem. Bire üç olmak üzere 1x pelvik taban güçlendirme ve 3x pelvik taban gevşetme hareketi. Kazanan sen olacak. Spor hareket egzersiz yürüyüş... Yarışı hastalık kaybedecek. Hastalık ın sebebi başka bir şey olsa bile bu yaşam tarzı onları da alt edip yarışı kazanır
BruceLee abi senin yazın ve Kadir abinin yazılarını okudum. Ben de bu forum ile yeni tanıştım. Dediğiniz dikkat edilmesi gereken şeyleri uygulamaya başladım 2 haftadır. Bende prostat sıvısı kültürü yapılmadı ama geri kalan her test yapıldı doktorlar bir bakteri ya da virüse rastlamadılar. Ben kendi kendime haftada 1 prostat masajıda yapıyorum. Boşalma diyeti de yapmaya başladım yememe içmeme de dikkat ediyorum artık ve cececap vitamin de sipariş ettim oda gelecek yarın. 1 senedir bu hastalıkla uğraşıyorum bende. internetten pelvik kas gevşetme hareketlerine bakıp yapmaya çalışıyorum. Yine de artık semptomlar biraz hafifler gibi olsada arada beni biraz rahatsız etmeye devam ediyor. Arada bir yokluyor beni yani. Belki de yolun başında olduğum içindir bilmiyorum sizce öyle mi. Umarım iyileşeceğim ben de.
Merhaba dostum. Ben de bu senin dediklerini yaptım. İlk 1.5 yıl kayda değer bir iyileşme olmadı ama 2 yıla yaklaşırken son aylarda iyileşme arttı ve hastalık bitti. Prostat inflamasyon toparlaması uzun sürüyor. Antibiyotik sebebiyle ince bağırsak sistemi bozuluyor ve düzelmesi yaklaşık 6 ay sürer. Keza pelvik taban da öyle çok yavaş iyileşiyor. Bu yaşam tarzından çıkmazsan kısa sürer iyileşmen. Kafanda soru işareti olmasın. İyileşeceksin. Elinden geliyorsa gluteni de bırak. Gluten geçirgen bağırsağa sebep olur. İnflamasyonu yani mikropsuz yangıyı arttırır. Gluten kendi dokularımızı taklit eder. Bırakmak sende iyileşme gazını arttırır. Nitro etkisi yapar
mbappe

Mesaj gönderen mbappe »

Hocam Cececap vitamini eczaneden bulabilir miyiz. Eczanelerde satılıyor mu. Size ne gibi yararları oldu. Birde nasıl kullanmamız gerekli. 2 ay bende temin edip kullanmaya karar verdim. Bilgi verir misiniz
mbappe

Mesaj gönderen mbappe »

Zuspat yazdı: 28.11.2023 - 09:57
Herhangi bir antibiyotik kullandınız mı? Kullandığınız da şikayetleriniz de gerileme oldu mu?
Bakteriyel bir durum olmadığı için kullanmadım.
mbappe

Mesaj gönderen mbappe »

Bruce Lee hocam çok teşekkür ederim. Altın değerinde bilgiler.