Idrar ve sonrasında degil Penisin Kendisinde Yanma

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
sainz
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Idrar ve sonrasında degil Penisin Kendisinde Yanma

Mesaj gönderen sainz »

Arkadaşlar bir durumu soracağım. Eskiden idrar sonrasında veya yaparken yanma olurdu.Suan çok çok çok nadir oluyor. Şimdilerde ise bunun yerine
Penisin kendisinde yanma değil ama sızlama oluyor genellikle uzun süreli oturduktan sonra oluyor. Ama mutlaka her gün oluyor.

Bunu şöyle test ediyorum
o hissiyat yokken penis ucunu sıkıyorum hiç bir problem yok. O sızlamayi hissettikten sonra sıkıyorum sızlama miktarı artıyor.
Genellikle ucunda.

Pollstimol kullanıyorum 1,5 aydır. Işeme semptomlarını bir tık giderdi.6 ay kullanicam.

Prostat sıvısında lökosit 3.(3 aydır kontrol ettirmedim)
Prostat masajı sonrası idrar da lökosit yok
Prostat masajı sonrası kültür de üreme yok

@kadir abi senin bu tür bir semptomun var mı idi?
Yorumlarınızı bekliyorum
alexandro1104
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Idrar ve sonrasında degil Penisin Kendisinde Yanma

Mesaj gönderen alexandro1104 »

sainz yazdı: 23.11.2023 - 13:38 Arkadaşlar bir durumu soracağım. Eskiden idrar sonrasında veya yaparken yanma olurdu.Suan çok çok çok nadir oluyor. Şimdilerde ise bunun yerine
Penisin kendisinde yanma değil ama sızlama oluyor genellikle uzun süreli oturduktan sonra oluyor. Ama mutlaka her gün oluyor.

Bunu şöyle test ediyorum
o hissiyat yokken penis ucunu sıkıyorum hiç bir problem yok. O sızlamayi hissettikten sonra sıkıyorum sızlama miktarı artıyor.
Genellikle ucunda.

Pollstimol kullanıyorum 1,5 aydır. Işeme semptomlarını bir tık giderdi.6 ay kullanicam.

Yorumlarınızı bekliyorum

sert zemine(koltuk sandalye vs) oturuyorsan o da yapıyor.
sainz
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen sainz »

Evet sürekli koltukta oturmak durumundayım ama altımda basur minderi var. Bir önerin var mı ? Başka bir şey kullanabilir miyim ?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

sainz yazdı: 23.11.2023 - 13:38 Arkadaşlar bir durumu soracağım. Eskiden idrar sonrasında veya yaparken yanma olurdu.Suan çok çok çok nadir oluyor. Şimdilerde ise bunun yerine

Bunu şöyle test ediyorum
Genellikle ucunda.

Yorumlarınızı bekliyorum
Yanma en agresif semtomdur, bunun sızlamaya dönmesini yavaş yavaş dokunun iyileşmesi şeklinde değerlendirebiliriz @sainz kardeşim. Enfeksiyonel biobelirteçlerin negatif ise inflamatuar süreç yaşam tarzı ve gerekli olan takviyelere devam etmeni tavsiye ederim. Lökosit kontrolünüde ihmal etmiyelim.