erken boşalma

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
trablus

erken boşalma

Mesaj gönderen trablus »

arkadaşlar merhaba erken boşalma sorunundan müzdaripim. menim sarımtırak geliyor buna ek olarak zaman zaman boşalma ihtiyacı var gibi bir his oluyor o durumda daha erken boşalıyorum. ve bunlara ek bazen dışkılama sonrasında akıntı geliyor yine hafif sarımtırak bir şekilde. ama herhangi bir sık tyvalete gitme gibi bir durum veya ağrı olmuyor. sizce bu belirtiler prostatit'i mi işaret ediyor? 1 ay öncesinde kan testi yaptırmıştım crp 1 ve testeron değerlerim normalin bir tık üzerinde çıkmıştı. bunlara istinaden sizce bende prostatit olabilir mi ihtimal varsa neler yapmalıyım?
ek olarak erken boşalma illetini yenen varsa yardımcı olursa çok sevinirim hayırlı forumlar arkadaşlar.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: erken boşalma

Mesaj gönderen kadir »

trablus yazdı: 06.10.2023 - 01:54 arkadaşlar merhaba erken boşalma sorunundan müzdaripim. menim sarımtırak geliyor buna ek olarak zaman zaman boşalma ihtiyacı var gibi bir his oluyor o durumda daha erken boşalıyorum. ve bunlara ek bazen dışkılama sonrasında akıntı geliyor yine hafif sarımtırak bir şekilde. ama herhangi bir sık tyvalete gitme gibi bir durum veya ağrı olmuyor. sizce bu belirtiler prostatit'i mi işaret ediyor? 1 ay öncesinde kan testi yaptırmıştım crp 1 ve testeron değerlerim normalin bir tık üzerinde çıkmıştı. bunlara istinaden sizce bende prostatit olabilir mi ihtimal varsa neler yapmalıyım?
ek olarak erken boşalma illetini yenen varsa yardımcı olursa çok sevinirim hayırlı forumlar arkadaşlar.
Geçmiş olsun, kan testinden prosttatit tanısı konulmaz yanliz.
Rektal tuşe yöntemi ile prostattan sıvı alınıp lökosit ve kültür tahlili yapılmalı idrar ile beraber, kesin tanı için.
BruceLee
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen BruceLee »

Tıpta mücadele verirken Kadir abinin enfeksiyon ve inflamasyon diyetine de başlayın. Şakası yok
trablus

Mesaj gönderen trablus »

kadir yazdı: 06.10.2023 - 14:59
trablus yazdı: 06.10.2023 - 01:54 arkadaşlar merhaba erken boşalma sorunundan müzdaripim. menim sarımtırak geliyor buna ek olarak zaman zaman boşalma ihtiyacı var gibi bir his oluyor o durumda daha erken boşalıyorum. ve bunlara ek bazen dışkılama sonrasında akıntı geliyor yine hafif sarımtırak bir şekilde. ama herhangi bir sık tyvalete gitme gibi bir durum veya ağrı olmuyor. sizce bu belirtiler prostatit'i mi işaret ediyor? 1 ay öncesinde kan testi yaptırmıştım crp 1 ve testeron değerlerim normalin bir tık üzerinde çıkmıştı. bunlara istinaden sizce bende prostatit olabilir mi ihtimal varsa neler yapmalıyım?
Geçmiş olsun, kan testinden prosttatit tanısı konulmaz yanliz.
Rektal tuşe yöntemi ile prostattan sıvı alınıp lökosit ve kültür tahlili yapılmalı idrar ile beraber, kesin tanı için.
bu dediğinizi nerde nasıl yaptırabilirim yardımcı olur musunuz o konuda?