KRONİK PROSTATİT DİYE BİRSEY YOKTUR

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
ali ankara

Re: KRONİK PROSTATİT DİYE BİRSEY YOKTUR

Mesaj gönderen ali ankara »

Zindan nasılsın kardeşim nasıl gidiyo kanpanyaya katılım durumu nedir saglıgın nasıl düzelme varmı kanpanyaya bende desdek olacam ama aylıgı bekliyorum malum okullar acıldı bizimde var bi minik bu sene 1 re başladı amcası bu ay onun masrafı bizi bitirdi yanlış anlama aylıgı alınca cam sakızı coban armaganı bende desdek verecem
akoray
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen akoray »

kadir yazdı: 11.09.2023 - 20:59 Prostat sivisinda bol lökosit çıkan bir kişi kesinlikle prostatittir. Tüm kanıtlanmış hakemli klinik çalışmalarda bu fenomenin olmazsa olmazıdır. Bu konuda eski ve yeni binlerce makale var. Forumdada bir çok yerde kaynakları ile beraber paylaşıldı ve yüzlerce, binlerce kişi bu tanı sekli ile bu forumda tedavi gördü ve iyileşti.
Bu işin bana göresi olmaz.
Evet sinir ve kaslar fizyoterapi ile rahatlar tabiki ama nonbakteriyele dönen vakalarda bu sinir ve kasların gerginligine sebep olan prostattaki mikropsuz kronik inflamasyondur. Fizyoterapi bir müddet rahatlatacaktir ama Kronik inflamasyon devam ettiği surece ile bir müddet sonra gevşeyen kaslar yine gerilecektir.

Kadir abi mikropsuz kronik inflamasyon için tedavi yolu ne olmalı bilgi verebilir misin
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: İnflamatuar süreçte beslenme ve yaşam tarzı değişiklikleri.

Mesaj gönderen kadir »

Bu linkte tedavi şekli mevcut @akoray kardeşim.
viewtopic.php?f=2&t=8164
akoray
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen akoray »

Tamam abi sağolasın
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

akoray yazdı: 17.09.2023 - 09:36 Tamam abi sağolasın
Sende sagol @akoray kardeşim.
Mozilla
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Mozilla »

zindan yazdı: 08.09.2023 - 19:03
NonwovenII yazdı: 08.09.2023 - 18:16 Zindan hocam gerçekleştirdiğiniz evvel girişimler gerçekten cesaret işi ve hepimiz aklında olan bir isimsiniz. Sizler prostatı Cemil Uygur hocada robotik olarak aldırmıştınız. Yalnız sormak istediğim şu bazı durumlarda prostatın dış kabuğundan sinirler ve damarlar geçtiği için bırakıldığı söyleniyor. Sizde tamamen alınmış mıydı? Dış kabuk alındıysa sinir ve damarlar neyin üzerinde kaldı? Alınmadıysa bu ince kabukta enfeksiyon gelişmiş olabilir mi?

Cevaplar için teşekkürler.
Tamamen alindi
Prostat kabuğu ile beraber tamamen alındıysa, nasıl cinsellik ve idrar sıkıntısı olmayabiliyor merak ettim bu konuyu. İdrar geldiğinde onu tutmamızı sağlayan prostat kabuğu değil midir? Çok kafam karıştı.
Mozilla
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Mozilla »

Ben de tedaviye psikiyatr ve fizyoterapiyi ekliyorum bu ay içerisinde. Daha önce PCR, masaj sonrası idrar kültürü, lökosit vs. hiçbir zaman çıkmadı. Son olarak aynı testleri yaptık. Bu sefer PCR ı masaj sonrası sürüntü olarak yaptık, bir değişiklik olsun dedik doktorumla:)) . Test sonuçları bayramdan sonra çıkacak, sonra fizyoterapi başlayacağız. Psikiyatr olayına da aynı şekilde başlayacağım, bakalım ne olacak.
Doktorum ameliyat olayına kesinlikle karşı çıkmıştı, kendisi robotik cerrah aynı zamanda. Ben de herkes gibi panikle "al da kurtulayıııııım" demiştim zamanında. NEyse eğer bir sonuç alamazsak bu ameliyat işine yönlendirmeye çalışacağım. Bakalım. Sizleri de bilgilendiririm bir gelişme olursa.

Ama diğer semptomlar dışında bende nüksün arttığı zamanlar, üşüme hissi (bütün vücutta) oluyor. Ateş değil ama üşüme. Boğazım şişiyor filan. Bunlar da enfeksiyon belirtisidir aslında. Bunu da göz önüne alıp bakacağız artık.