Sabah Kalktigimda Penis kokunun Hemen Ustu Olan Yer

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
qaz1325qaz
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Sabah Kalktigimda Penis kokunun Hemen Ustu Olan Yer

Mesaj gönderen qaz1325qaz »

Sabah Kalktigimda sunu farlettim Penis kokunun Hemen Ustu Olan Yer cok sert tas gibi oluyor. Ve Gobek alti karin bolgem agrili oluyor. Öğleye dogru kendi kendine gevsiyor.. Bunun nedeni ne. Olabilir?

Bu durum bendeki proatat sikayetlerinin kaslarin kasilip kalma durumu ile mi ilgili acaba? Penis kokunun hemen uzerindeki Gobege dogru olan o bolgedeki kaslar ne ile. Ilgili acaba?
karakedi34

Re: Sabah Kalktigimda Penis kokunun Hemen Ustu Olan Yer

Mesaj gönderen karakedi34 »

Hocam agresif ve sinirli birisi misiniz veya sürekli depresif?
qaz1325qaz

karakedi34 yazdı:Hocam agresif ve sinirli birisi misiniz veya sürekli depresif?
Ankaiyete hocam. Ruyalarda cogu zaman kabus goruyorum
Fatih34

Mesaj gönderen Fatih34 »

qaz1325qaz yazdı:
Aynı birebir aynı benimde , gece kendimizi aşırı sıkıyoruz muhtemelen psikyatra gidip söyleyebilirsin bu durumu
karakedi34

Hocam ne işle uğraşıyorsunuz? Kendimle kıyas yaparak çözüm önerisi sunacağım ben hastalığı atlatmak üzereyim çünkü
qaz1325qaz

Arkadaslar mesela sabah 6da uyandim. Tekrar uykuya daldim. 1 saatlik uykuda sacma sapan beni cok yoran bir hikaye goruyorum. Pismanlik aglama sizlama resemen birebir o ani yasiyorum. Sabah bi uyaniyorum. Dayak yemis gibi karnim, alt karnim agriyor.
qaz1325qaz

karakedi34 yazdı:Hocam ne işle uğraşıyorsunuz? Kendimle kıyas yaparak çözüm önerisi sunacağım ben hastalığı atlatmak üzereyim çünkü
Ogretmenim. Ama is yokken de ayni. Zaten bu hastalik agir bir anksiyete ile geldi bana. Yani anksiyete sikayetlerimin bir ust kademeye gecmesi doneminde geldi.
qaz1325qaz

Fatih34 yazdı:
qaz1325qaz yazdı:
Aynı birebir aynı benimde , gece kendimizi aşırı sıkıyoruz muhtemelen psikyatra gidip söyleyebilirsin bu durumu
Antidepresan alinca azaliyor. Da tam kesmedi. Hele o Cipro. Cipro benim anksiyeteyi 3e, 5e katladi. O cocugu cipro
karakedi34

Hocam ben pandemi döneminde uzun bir aradan sonra hergün masturbasyon yapmaya başlamıştım ve libido müthişti. Pandemi döneminde de üni 1.sınıftım ve aşırı stres yapıyodum ve her stres yaptığımda gidip mastürbasyon yapıyodum. Hasılı kelamı stres ve hareketsizlikten dolayı ve masturbasyon dan dolayı pelvik kasların fazla kasılıp güçsüzleştiğini düşünüyorum. pelvik kası güçlendirme egzersizlerine başladım 2 ay önce ve sonuç almaya başladım. En azından şuan zırt pırt işemeye çıkmıyorum işediğimde işeme hızım arttı ve testisler eski rengine dönmeue başladı. Kabızlık sorunum da çok şükür sona erdi gibi. Sabah ereksiyonu da geri geldi. Tabii kendime gün içinde uğraş buluyorum dizi izliyorum havuza gidiyorum spor yapıyorum felan. Ayrıca bacak kası güçlendirme egzersizlerine de bakın testesterona etkisini göreceksiniz, ben bacak çalıştıktan sonra mastürbasyon yapmamak için zor tutuyroum kendimi öyle diyebilirim. Karışık yazdım biraz ama anlamadığınız yer varsa sorarsınız.
qaz1325qaz

karakedi34 yazdı:Hocam ben pandemi döneminde uzun bir aradan sonra hergün masturbasyon yapmaya başlamıştım ve libido müthişti. Pandemi döneminde de üni 1.sınıftım ve aşırı stres yapıyodum ve her stres yaptığımda gidip mastürbasyon yapıyodum. Hasılı kelamı stres ve hareketsizlikten dolayı ve masturbasyon dan dolayı pelvik kasların fazla kasılıp güçsüzleştiğini düşünüyorum. pelvik kası güçlendirme egzersizlerine başladım 2 ay önce ve sonuç almaya başladım. En azından şuan zırt pırt işemeye çıkmıyorum işediğimde işeme hızım arttı ve testisler eski rengine dönmeue başladı. Kabızlık sorunum da çok şükür sona erdi gibi. Sabah ereksiyonu da geri geldi. Tabii kendime gün içinde uğraş buluyorum dizi izliyorum havuza gidiyorum spor yapıyorum felan. Ayrıca bacak kası güçlendirme egzersizlerine de bakın testesterona etkisini göreceksiniz, ben bacak çalıştıktan sonra mastürbasyon yapmamak için zor tutuyroum kendimi öyle diyebilirim. Karışık yazdım biraz ama anlamadığınız yer varsa sorarsınız.

Sagol cok iyi yazmissin. Bacak kasi calismak sanirim prostat kanlanmayi arttiriyor.
karakedi34

Abi olabilir özellikle squat çok etki ediyor ve kardiyo kesinlikle yapın kesinlikle