Prostatit ve Karıncalanma Hissi

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Ulutürk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Prostatit ve Karıncalanma Hissi

Mesaj gönderen Ulutürk »

Merhaba arkadaşlar ne zaman aşırı boşalma olsa ya da fissür vb zorlama olsa makatta yangı avuç içi ve ayak tabanı karıncalanma yaşıyorum. Özellikle denedim dikkat ettim prostatite düzenli boşaldım ve makatı zorlayacak şekilde beslenmedim bu karıncalanma hissi bitti fakat en ufak kaytarmada tekrar oluyor. Sanki tüm vücut alev alıyor ya da tüm vücudu etkiliyor bu inflamasyon. Hastalıkla ilgili notlarım arasına aldım bu durumu.
sahınnn

Re: Prostatit ve Karıncalanma Hissi

Mesaj gönderen sahınnn »

Ulutürk yazdı:Merhaba arkadaşlar ne zaman aşırı boşalma olsa ya da fissür vb zorlama olsa makatta yangı avuç içi ve ayak tabanı karıncalanma yaşıyorum. Özellikle denedim dikkat ettim prostatite düzenli boşaldım ve makatı zorlayacak şekilde beslenmedim bu karıncalanma hissi bitti fakat en ufak kaytarmada tekrar oluyor. Sanki tüm vücut alev alıyor ya da tüm vücudu etkiliyor bu inflamasyon. Hastalıkla ilgili notlarım arasına aldım bu durumu.
Aynı durum bendede mevcut
Ulutürk

Mesaj gönderen Ulutürk »

sahınnn yazdı:
Ulutürk yazdı:Merhaba arkadaşlar ne zaman aşırı boşalma olsa ya da fissür vb zorlama olsa makatta yangı avuç içi ve ayak tabanı karıncalanma yaşıyorum. Özellikle denedim dikkat ettim prostatite düzenli boşaldım ve makatı zorlayacak şekilde beslenmedim bu karıncalanma hissi bitti fakat en ufak kaytarmada tekrar oluyor. Sanki tüm vücut alev alıyor ya da tüm vücudu etkiliyor bu inflamasyon. Hastalıkla ilgili notlarım arasına aldım bu durumu.
Zaman zaman azalıyor mu benim gibi
sahınnn

Mesaj gönderen sahınnn »

Ulutürk yazdı:
sahınnn yazdı:
Zaman zaman azalıyor mu benim gibi
Dediğin gibi dikkat etmeyince artıyor vitamin eksikliklerinden de oluyormuş B12 magnezyum vb .