Sertleşme sorunu çözümü

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
paramedik
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Re: Sertleşme sorunu çözümü

Mesaj gönderen paramedik »

Bu tedaviden sonra boşalırken kaşıntı gecti bagırsaklarım çok rahatladı ve prostatit belirtilerım kayboldu inanın şu an çok iyiyim %95 oranında iyiyim ben bagırsaklara çalışıyorum anlayacağınız çünkü şüpheli ilişkim falan olmadı .. haftada 1 boşalıyorum sadece ..erken boşalma gitti şu an rahat 20 dk üzerinde boşalıyorum masturbasyonla ..önceden 2 dk da gelıyordum masturbasyonla ..
paramedik

Şeker ve ekmegı kesin bol su için candida diyetınde emin olun %50-60 lara yakın iyileşiyorsun zaten ..bagırdak mantarlarını öldüren bitkiler arastırdım aynı Sefa sarı kantoron ve defne tohumu veya çayı birde kekik yağı veya cayı ..şüpheli ilişkisi olup başka etken bakterılerle prostatit belirtılerı yaşayanları bilemem ALLAH cc onlara da şifa versin ..ama benim hep bağırsak problemlerim oldu ishal kabız hemoroıd gıbı ..hemoroidi bitiren emın olun keten tohumu yağı soğuk sıkım alın hemoroidi bitiriyor inanın
paramedik

Şüpheli ilişkisi olmayıp bağırsak problemlerı yaşayan örneğin ibs belirtileri olanların prostatit belirtileri yaşaması normal ..üzerine birde bagırsakları mahveden yoğun antibiyotık kullanımı iyice durumu ağırlaştırdı benım görüşüm bence bagırsaklara yönelin ..bağırsak florasını bozan herseyden uzak durun hazır gıdalar gazlı içecekler hazır market ürünlerinden falan vs vs ..
paramedik

Birde yemeklerde kullandığınız yağ kaliteli olsun ve hiç değiştirmeyın yoksa mide ve bagırsakları bozuyor yağ değişimi ucuz yağlardan kaçının
paramedik

Mümkün olduğunca dısardan yemeyın çünkü yemeklerın nasıl yapıldıgı belli değil ucuz yağlarla yapıyorlar domates salatalık yiyin daha iyi ..anlayacağınız ben bagırsaklardan çözdüm işi
paramedik

Birde unuttuğum son tedavi yılda 2 defa hacamat oluyorum bilginize