IZDIRAP GİBİ AĞRI

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Mutsuz adam
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

IZDIRAP GİBİ AĞRI

Mesaj gönderen Mutsuz adam »

Ben 1 yıl önce korunmasız ilişki sonrası epididimit oldum , antibiyotik( desefin + monodoks) tedavisi oldum. O günden beri 1 yıldır sol testis ve sol alta doğru yayılan ağrı var. Arada akıntılar da oldu beyaz renkli, sabahları. Son 2 aydır sık idrara gitme şikayetim var. Son olarak sayısız doktor gezdim çoğu psikolojik diyor mr, usg falan hep normal.İdrar normal, üretral sürüntüde üreme olmadı. Ancak kimse prostata bakmadı usg veya el ile. Cüneyd hoca var masaj yapan. Ben masaj yapacak mümkünse devlette bir doktor arıyorum bilginiz var mı? veya sizce ne yapmalıyım günlük hayatım alt üst oldu.
apo.
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: IZDIRAP GİBİ AĞRI

Mesaj gönderen apo. »

Mutsuz adam yazdı:Ben 1 yıl önce korunmasız ilişki sonrası epididimit oldum , antibiyotik( desefin + monodoks) tedavisi oldum. O günden beri 1 yıldır sol testis ve sol alta doğru yayılan ağrı var. Arada akıntılar da oldu beyaz renkli, sabahları. Son 2 aydır sık idrara gitme şikayetim var. Son olarak sayısız doktor gezdim çoğu psikolojik diyor mr, usg falan hep normal.İdrar normal, üretral sürüntüde üreme olmadı. Ancak kimse prostata bakmadı usg veya el ile. Cüneyd hoca var masaj yapan. Ben masaj yapacak mümkünse devlette bir doktor arıyorum bilginiz var mı? veya sizce ne yapmalıyım günlük hayatım alt üst oldu.
Prostat sivisindan kültür ve PCR baktir kardeşim mutlaka yakalarsın bakteriyi ona göre de tedavi alırsın sonrasında rahatlama olur
Dertlii
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: IZDIRAP GİBİ AĞRI

Mesaj gönderen Dertlii »

Valla kesin olmamakla birlikte bnmde sağ testis ağrısı mevcut en son idrar yolu enfeksiyonu çıktı acilde sistit antibiyotik hafifleti ağrıyı ama.testis ve tekrar antibiyogram baktır cam. Bakalım çok Zor gerçek ten sağlığı yitirmek .