FORUM KAPATMA OYLAMASIDIR!

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
ali ankara

Re: FORUM KAPATMA OYLAMASIDIR!

Mesaj gönderen ali ankara »

Oo doktor hastaların cogu burda aydınlanıyo onların agına düşmüyor diye bu formu istemiyolar bu forum kapanırsa meydan onlara kalacak kesinlikle kapanmasın
qaz1325qaz
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen qaz1325qaz »

jamiryo yazdı:Ben bu forum sayesinde hastalığı atlattım benden sonra gelecek insanlarında burdaki bilgilerden faydalanmasını isterim. Zaten dünyası kararmış insanlara ışık olacak bir mecra burası. O yüzden hayır.
Forum sayesinde nasıl iyilestiniz?
qaz1325qaz

Mesaj gönderen qaz1325qaz »

Forumda su doktor bu doktor şarlatan para için yapıyorlar gibi. Boş boş saldırgan Konu başlıkları actirtmayin. Actirirsaniz tabii dava ederler.

1 insan masajdan yarar görmedi diye başka insanlar da görmüyor diye birşey yok!

Ben yarar gördüm ve görüyorum.
luksorin

Mesaj gönderen luksorin »

Şifa için değerli bilgilerini bulduğum forum kapatılmasın. Meyve veren ağaç taşlanırmış.
akoray
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen akoray »

kadir yazdı:Arkadaslar, forumdada gördüğünüz gibi son günlerde bazı gelişmeler cereyan ediyor...başı ceken ve daha öncede banlanan bir doktor ve kurduğu whatsapp grubundaki avaneleri ile birleşip forumu şikayet edip kapattiracaklarmış.
Bende karar verdim mahkemeye vermelerine gerek yok...bir oylama yapalım, kapansın diyenler çogunlukta ise forumu kapatacagim.
Bu başlık altina lütfen oylamanızı yapınız.
Tskler.

Kapatılması namümkün ( mümkün değil)
Kadir abi biz seni seviyoruz, sendeki samimiyet , yürek , tanıdıgim kimsede yok.
Onlar cenelerini kapasinlar kafi
kartal43

Mesaj gönderen kartal43 »

HAYIR KESİNLİKLE KAPATILMASIN!!!!!!!!!!!
jamiryo

Mesaj gönderen jamiryo »

qaz1325qaz yazdı:
jamiryo yazdı:Ben bu forum sayesinde hastalığı atlattım benden sonra gelecek insanlarında burdaki bilgilerden faydalanmasını isterim. Zaten dünyası kararmış insanlara ışık olacak bir mecra burası. O yüzden hayır.
Forum sayesinde nasıl iyilestiniz?
Kadir abi geldi masaj yaptı
tayfun27
Hastalık Başlangıç Yılı: 1996

Mesaj gönderen tayfun27 »

kapatılmasın.
Ylcngnl
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Ylcngnl »

Kesinlikle kapatılmasın buradaki bilgi tecrübe hiç biryerde yok biz doktorlardan değil buradaki tecrübelerden bilgiden fayda gördük bizden sonra gelecek hastalarda bu bilgiler ile belki şifasını bulacak böyle çok kıymetli bir forum bence kesinlikle kapatılmasın
MY4545

Mesaj gönderen MY4545 »

Kesinlikle hayır kapatılmasın
Turgutk

Mesaj gönderen Turgutk »

qaz1325qaz yazdı:Forumda su doktor bu doktor şarlatan para için yapıyorlar gibi. Boş boş saldırgan Konu başlıkları actirtmayin. Actirirsaniz tabii dava ederler.

Ne yapmamız lazım o doktorların milleti dolandırdıklarını söylemeyelim mi? Sana masaj yarıyorsa yaptır kardeşim seni tutan yok.
Burada bin kişi masaj yaptırdıysa sadece bir kişi fayda gördü diğer kişide sensin o zaman.
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

5 yıllık hastalığım bu forum sayesinde, bu forumdan fikir alışverişi yaptığım arkadaşlar sayesinde geçti. Buraya gelene kadar aç gözlü, iş bilmez doktorlara bir dünya para kaptırdım. Eminim ki birçok arkadaş en azından nereye gideceğini veya neyi nasıl yapacağını buradan öğreniyor. Sizi mahkemeye verecek olurlarsa eminim ki ben de dahil birçok kişi sizin yanınızda olacaktır.
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

qaz1325qaz yazdı:Forumda su doktor bu doktor şarlatan para için yapıyorlar gibi. Boş boş saldırgan Konu başlıkları actirtmayin. Actirirsaniz tabii dava ederler.

Ayrıca arkadaş burada haklı.Ben hastalığımı devamlı masaj sayesinde atlattım. Doktorlar bu forumdan haberdar ve gittiğim doktor kendisi hakkında forumda sürekli kötüleme yapıldığından bahsetti. Durum böyle olunca mahkeme yoluyla forum kapatılabilir. Eleştirilerinizi düzgün üslupla yapmanız önemli, kimseyi zan altında bırakmayın.
ye22

Mesaj gönderen ye22 »

Bu forum olmasaydı, Kadir abinin yardımları ve bilgileri olmasaydı şuanki rahatlığımdan eser olmazdı. Asla kapanmasın.
grismask

Mesaj gönderen grismask »

kadir yazdı:Arkadaslar, forumdada gördüğünüz gibi son günlerde bazı gelişmeler cereyan ediyor...başı ceken ve daha öncede banlanan bir doktor ve kurduğu whatsapp grubundaki avaneleri ile birleşip forumu şikayet edip kapattiracaklarmış.
Bende karar verdim mahkemeye vermelerine gerek yok...bir oylama yapalım, kapansın diyenler çogunlukta ise forumu kapatacagim.
Bu başlık altina lütfen oylamanızı yapınız.
Tskler.
dolandırıcı doktorlar ellerinden geleni ardlarına koymasınlar.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Boş boş saldırı yapılmıyor kardeşim haklı yere yapılıyor. Kimse boş yere doktoru suçlamaz...ne yapmamiz lazim maddi manevi zarar verdikleri halde bir de onlara ödülmü verecekti insanlar.?
( Bazı drlar istisna) Seslerini duyuracakları bir platform burası var..rızkindan, bogazından kestikleri zar zor biriktirdikleri parayı, drlara teslim ediyorlar üstüne üstlük, birde fayda yerine zarar görüyorlar. Kolay degil bu işler...maddi durumu bozuk olan insanlar var, varını yoğunu satan kisiler var tedavi olma adına.
İnsanlar maddi,manevi ve psikolojik olarak çöküntü içinde, tepki göstermeleri gayet dogal.
Trde bazı drlar ise hastanın anamnezini bile almayıp suratina bakmadan dinlemeden receteyi eline alıp kafasına gore yaziyorlar tahlil mahlil hak getire, hastayı adam yerine koymayip sorularını bile cevaplamadan gönderiyor. Bu nasil bir iş?Hasta hakları nerede? İnsanlar sessizmi kalacak?
Bir prostatit muayenesi için masaj seanslari, v.s v.s 25-30.000 tl para alan drlar var. Yazık! İnsanlarda iyileşme ümidiyle bu parayı aglayarak veriyorlar itiraz şansları yok.
Bazı drlar hastaya bütüncül iyilestirme modu ile yaklaşmiyor, sadece paraya odaklanmişlar, kendilerine göre sabit bir tedavi sekli tutturmuşlar onu paket haline getirerek "İyileşirse iyileşir, iyileşmez ise şansina" mantığındalar. Halbuki her hastanin etiyolojisi ve prognozu farklı bu hastalikta. Multimodal analitik olarak yaklasmak lazım her hastaya bu çok önemli.
Turgutk

Mesaj gönderen Turgutk »

Valeri yazdı:

Ayrıca arkadaş burada haklı.Ben hastalığımı devamlı masaj sayesinde atlattım. Doktorlar bu forumdan haberdar ve gittiğim doktor kendisi hakkında forumda sürekli kötüleme yapıldığından bahsetti. Durum böyle olunca mahkeme yoluyla forum kapatılabilir. Eleştirilerinizi düzgün üslupla yapmanız önemli, kimseyi zan altında bırakmayın.
Abi forumda masajdan sen hariç kimse iyi olmadı tek sen iyi oldun.
Mesala bana iyi gelmedi beni daha kötü hale soktu artı bir dünya param gitti bir bucuk sene Muhsin bana masaj yaptı haftada 3 gün bir işe yaramadı daha kötü oldum. ben şimdi Muhsin için nasıl iyi diyebilirim. Eğer doktorluk yapıyorsa bunları göze almalı yapan kişiler. Burada insanların sağlığı söz konusu sıradan bişey değil.
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

Kapatilmamali
fakir

Mesaj gönderen fakir »

.... ;););););)
dagger11
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen dagger11 »

Kesinlikle kapatılmamalı ! Ben bu forum sayesinde tedavi olmaya başladım.Kendi yetersizliklerinin hırsını forumdan çıkarmaları inanılmaz bir kişiliksizlik örneği.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

fakir yazdı: ;););););)
Beğenmedinmi hayirdır?
fakir

Mesaj gönderen fakir »

kadir yazdı:
fakir yazdı: ;););););)
Beğenmedinmi hayirdır?
Abi sana yazmadım bir forum açmışlar Facebook’ta kapatma konusu üzerine gördüm diye
fakir

Mesaj gönderen fakir »

Bu arada bu forum kapatılmasın kimse yerini tutamaz sizin gibi abilerimizin
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

nu ben açtım. Tüm üroloji konularini kapsiyor. 3 ay önce açildu.Bu forumun yeri ayri kimse tehdit olarak algilamasin lutfen
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Urolog5 yazdı:urolojiforumu nu ben açtım. Tüm üroloji konularini kapsiyor. 3 ay önce açildu.Bu forumun yeri ayri kimse tehdit olarak algilamasin lutfen
Levent bey kardesim, forum içinde forum reklamı yapılmaz...ustelik bu baslık altında ve tam bu zamanda link vermeniz manidar ve etik değil. Siz zaten bu forumda üyesiniz. Neden link veriyorsunuz..? Biraz bekleseydiniz forum kapandiktan sonra verirdiniz.