arkadaşlar forumda mesaj atmayanlar iyileşenler midir genellikle sizce ?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
hastaadam123
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

arkadaşlar forumda mesaj atmayanlar iyileşenler midir genellikle sizce ?

Mesaj gönderen hastaadam123 »

arkadaşlar forumda mesaj atmayanlar iyileşenler midir genellikle sizce ? bazı başlıklarda 4 5 senedir mesaj atan yok millet iyileşip bize elveda ediyor galiba bu konu hakkında fikriniz nedir :D
can8
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: arkadaşlar forumda mesaj atmayanlar iyileşenler midir genellikle sizce ?

Mesaj gönderen can8 »

bence de öyle. arada bir uğrayanlar da zamanında psikolojik olarak çok yıprandıkları için hatırlamak istemediklerini, eski günlerin olumsuzluklarını yad etmek istemediklerini belirtiyor. fakat yıllardan beridir bir çare bulamadan devam edenler de var.
güzel günler de bizi görecek saygıdeğer abilerim, yaradan hepimize yardımcı olsun.
Furkanal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Furkanal »

Şahsi olarak yani kendim için cevabım hayır. Genele vurmaya çalışırsam da hayır demeyi seçerim. Çoğu insan, imkanları dahilinde her şeyi deneyip bununla yaşamaya alışarak hayatlarını devam ettiriyor diye düşünüyorum. İyileşip uzaklaşanlar yok demiyorum, ama zamanla hastalığın belirtilerini tolere etme konusunda uzmanlaşmış kesimin çoğunlukta olduğunu düşünüyorum.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Bu soruya sanırım en doğru cevabı ben verebilirim...aslında bu soruyu birkaç defa daha öncede cevaplamıştım.
İyilesenler varmı? Var evet hemde çok var...bazı vefalı insanlar bana özelden dönüş yapıyorlar sagolsunlar...hayır dualarını, teşekkürlerini bildiriyorlar ve foruma artık girmeyeceklerini veda ettiklerinide söylüyorlar.
İyileşemeyenler yokmu tabiiki var...iyilesemeyen bir güruh var forumda...hatta tek tek isimleride aklımda onlarında.
Ayrıca tam olarak iyileşmeyipte iyileşme yolunda olanlar var onlarda zamanla iyileseceklerdir hastalıklarını takip ettikleri sürece.
Gelelim yıllarca iyileşemeyenlerin sebeplerine;
1- Hastalığı önemsemeyip kendi kendine geçer diyenlerin olması yada ekonomik nedenlerden dolayı tedavi olamamak.
2- Tahliller ve tanı yöntemlerini gerektigi gibi uygulamamak eksik yaptırmak yada yaptırmamak.
3- Yaşam tarzına dikkat etmemek.
4- Etiyolojisinde eşlik eden farklı bir patogenezi olupta Kronik Prostatiti tetikleyici etkene sahip olmak.
Herkese acil şifalar dilerim.
hastaadam123
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen hastaadam123 »

kadir abi bu konuda tekrar sizi yorduysak özür dileriz hoscakalin arkadaşlar
grismask
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen grismask »

hastaadam123 yazdı:arkadaşlar forumda mesaj atmayanlar iyileşenler midir genellikle sizce ? bazı başlıklarda 4 5 senedir mesaj atan yok millet iyileşip bize elveda ediyor galiba bu konu hakkında fikriniz nedir :D
büyük ihtimal. inanılmaz bir toplumsal sorumsuzluk hali.benim düzelmeme az kaldı belirtiler azaldı antifungal başladıktan sonra tamamen bitecek büyük ihtimal ama yıllarca burada makale paylaşmaya bilgi aktarımına devam edeceğim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

hastaadam123 yazdı:kadir abi bu konuda tekrar sizi yorduysak özür dileriz hoscakalin arkadaşlar
Rica ederim kıymetli kardeşim.
BruceLee
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen BruceLee »

grismask yazdı:
hastaadam123 yazdı:arkadaşlar forumda mesaj atmayanlar iyileşenler midir genellikle sizce ? bazı başlıklarda 4 5 senedir mesaj atan yok millet iyileşip bize elveda ediyor galiba bu konu hakkında fikriniz nedir :D
büyük ihtimal. inanılmaz bir toplumsal sorumsuzluk hali.benim düzelmeme az kaldı belirtiler azaldı antifungal başladıktan sonra tamamen bitecek büyük ihtimal ama yıllarca burada makale paylaşmaya bilgi aktarımına devam edeceğim.
Beraber iyileşeceğiz inş