Makat Yanması ile Ayak Tabanı Karıncalanması

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
fakir

Makat Yanması ile Ayak Tabanı Karıncalanması

Mesaj gönderen fakir »

Arkadaşlar merhaba bu ara makatta yanma sorunlarım var makat yanması çoğu zaman var ama perine bölgesi ve özellikle wc sonrası makat içi yanıyor ve bu yangıya ayak tabanı altı yanması da eşlik ediyor ayak tabanı öyle yanıyor ki buza koyasım geliyor bazen de ellerimin avuç içi sıcak gibi karıncalanıyor gibi tam net tarif edemiyorum. Makat sorunu azaldığındaysa bu ayak yanmaları azalıyor gibi geliyor bana başına gelen var mı?
ozcartman
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Makat Yanması ile Ayak Tabanı Karıncalanması

Mesaj gönderen ozcartman »

fakir yazdı:Arkadaşlar merhaba bu ara makatta yanma sorunlarım var makat yanması çoğu zaman var ama perine bölgesi ve özellikle wc sonrası makat içi yanıyor ve bu yangıya ayak tabanı altı yanması da eşlik ediyor ayak tabanı öyle yanıyor ki buza koyasım geliyor bazen de ellerimin avuç içi sıcak gibi karıncalanıyor gibi tam net tarif edemiyorum. Makat sorunu azaldığındaysa bu ayak yanmaları azalıyor gibi geliyor bana başına gelen var mı?
Hocam ben burada her zaman söylüyorum. Ağrı konusunda gerilen kaslar diğerlerini etkiliyor vb. onu anlıyorum ancak makatta yanma, barsaklarda guruldama, ishal ve eş zamanı prostat yanması çok kişide var. Barsak ve prostat arası geçiş mümkün değil deniyor ancak bilemiyorum. Ben daha dün yaşadım benzerini. Yarım saat içinde prostatım şişti akabinde barsaklar guruldamaya başladı ve ishal geldi. Bakın ağrıdan bahsetmiyorum, mesele yanma. Sanki yara varmış gibi.