i kol ve el boyun ağrisi yasayan varmi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kartal422
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

i kol ve el boyun ağrisi yasayan varmi

Mesaj gönderen kartal422 »

arkadaşlar mrb aranizda devamli koll dirsek agrisi yasayanlar varmi 5 gun once basladi fizyoterapi gittim once kolumdan tikirti geliyordu ama agri yoktu simdi her iki kolum cok agriyor kireclenme olabilitmi koldirseklerime agriyla beraber el barmaklarima veriyor basina boyle bisey gelen varmi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: i kol ve el boyun ağrisi yasayan varmi

Mesaj gönderen kadir »

kartal422 yazdı:arkadaşlar mrb aranizda devamli koll dirsek agrisi yasayanlar varmi 5 gun once basladi fizyoterapi gittim once kolumdan tikirti geliyordu ama agri yoktu simdi her iki kolum cok agriyor kireclenme olabilitmi koldirseklerime agriyla beraber el barmaklarima veriyor basina boyle bisey gelen varmi
Kardesim prostatit eklemlerde kireclenmelere sebep olabiliyor. Hareketsiz kalma hangi eklemlerde ses ve agri varsa hergun 15 dakika hareket ettir.
kartal422

kadir abi saolasin hareketle gecmıyor youtube den bakarak yaptim olmuyor gecmiyor abi doktora cikacam iyi akşamlar
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

kartal422 yazdı:kadir abi saolasin hareketle gecmıyor youtube den bakarak yaptim olmuyor gecmiyor abi doktora cikacam iyi akşamlar
Kardesim hemen gecmez surekli yapacaksin bu hareketi, sedatif bir yaşamin varsa egzersiz, yüruyüş gibi aktiviteler yapman lazim..sen yinede dra cık tabiki.
kartal422

evet kadir abi surekli yapicam bakalim inşallah faydasi olur iyi akşamlar abi
Ronaldogeldi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Ronaldogeldi »

Her gün 45 dk kosu veya yürüyüs yapın arkadaslar iyi gelicek emin olun
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

mıtu48 yazdı:Benimde bu ara bacak sıkıntı Kadir abi prostatta kireçlenme varsa zamanla oda eski haline gelirmi ya vücutta bir yerde bir yara olduğu zaman bütün vücut sistemi orayı onarmak için o bölgeye besin vitamin her şeyi takviye yapar anlamadım gitti
Kardesim bacak eklemlerimde benimde sorun vardi.. ben asagidaki urunleri kullandim allaha sukur bana cok iyi geldi. 3 ay kullanmaniz gerekir.
Lipozomal curcumin, şase
Hidrolize kolajen tip 1.2.3
Hyaluranic acid 120mg
Glucosamin sulfat 1000 mg
Glucosamin kondroitin sulfat msm.
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

Kol bacak ayak ve pevlik ağrılar yapıyor.
darkblues
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen darkblues »

Florokinolon yapar.Benimde Tavanic yüzünden her yerim ağrıyor.
Serkan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Serkan »

darkblues yazdı:Florokinolon yapar.Benimde Tavanic yüzünden her yerim ağrıyor.
Benimde heryerim ağrıyor. Cipro ve aveloks kullandım kinolan. Bende hastalıkla basladı prostatit yapiyor.
Furkanal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Furkanal »

Özellikle 'tıkırtı' kelimesini kullandığınız için soruyorum. Kinolon kullandınız mı? Eğer kullandıysanız başka hiçbir sebebi olmadığını garanti edebilirim. 2 yıl oldu. Dirsek, el bileği, omuzlar, kalça, dizler, aşil tendonları, boyun, sırt, göğüs ve buna benzer vücutta tendonun olduğu her yerim ağrır ve kütler. Bahsettiğiniz şey kütlemeyse şayet, sebep kütlemenin olduğu yerdeki tendonun iltihaplanması. Dirsek demişsiniz, düz konuma getirip gerdiğiniz anda kütlediğini varsayıyorum ki bendeki öyle. İnşallah kinolon kullanmamışınızdır da sebebi başkadır.
Furkanal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Furkanal »

Faraziye üzerine konuşuyorum ancak eğer ki kinolon kullandıysanız, bundan sonra lütfen kullanmayın her ne olursa olsun. 2020 yılındaki tarivid tedavimden sonra kütlemeler bende başlamıştı. Zamanında kinolona direk bağlamadım. 2021'in başında içtiğim Avelox'un 3. gününden itibaren hayatım bambaşka bir noktada. Tekrar yineliyorum eğer ki kinolon geçmişiniz varsa, kesinlikle kullandıkça üzerine hasar alırsınız. Normalde asla bu forumda insanlara kinolon kullanmayın vs demem çünkü ben kendi aldığım tendon, sinir sistemi, kas hasarlarının çok az insanda görüldüğünün bilincindeyim. Ama siz 'tıkırtı' dediğiniz an bunları paylaşma gereği duydum. Geçmiş olsun.
darkblues

kadir yazdı:
mıtu48 yazdı:Benimde bu ara bacak sıkıntı Kadir abi prostatta kireçlenme varsa zamanla oda eski haline gelirmi ya vücutta bir yerde bir yara olduğu zaman bütün vücut sistemi orayı onarmak için o bölgeye besin vitamin her şeyi takviye yapar anlamadım gitti
Kardesim bacak eklemlerimde benimde sorun vardi.. ben asagidaki urunleri kullandim allaha sukur bana cok iyi geldi. 3 ay kullanmaniz gerekir.
Lipozomal curcumin, şase
Hidrolize kolajen tip 1.2.3
Hyaluranic acid 120mg
Glucosamin sulfat 1000 mg
Glucosamin kondroitin sulfat msm.

Kadir abi sendeki eklem ağrısı Florokinolondan mı kaynaklanıyordu? Bu ürünleri kullanınca tamamen geçtimi?Ben de Tavanic kullananımı sonrasında eklemlerde ağrı mevcut.Bu ürünler için tavsiye edebileceğin marka varmı?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Kinolondan yada inflamasyon kaynaklı olabilir...literatürde iki faktörde yer alıyor. Hangisinin sebep olduğunu kanıtlama şansimız yok.
Bunlarin hepsini Trendyoldan alabilirsin markalar belli zaten kardesim.
darkblues

Teşekkürler sağol abi
Hakanvanlı
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Hakanvanlı »

darkblues yazdı:Teşekkürler sağol abi
https://youtu.be/cYewdhdIHyk bizim.derdimiz bu mu acaba? Bende eklem ağrısı cok infilamasyon gecmiyor