Eskişehir Şehir H. Termoterapi Yapmıyoruz Artık Dedi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
hecked
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Eskişehir Şehir H. Termoterapi Yapmıyoruz Artık Dedi

Mesaj gönderen hecked »

Merhabalar

Eskişehir devlet hastanesini aradım. termoterapi tedavisi bir zamanlar yapılıyordu ancak artık yapılmıyor dedi.
İstanbul da ikamet ediyorum. Ulaşım sorunum yok yıllık iznimde gidip denemek istiyorum.

Güvenilir ve çok pahalı olmayan bir yer önerebilir misiniz?
Serkan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: Eskişehir Şehir H. Termoterapi Yapmıyoruz Artık Dedi

Mesaj gönderen Serkan »

Evet termoterapiyi bıraktılar. Aletin kira süresi mi ne dolmuş. Ne olmuş zaten devletimiz hangi sağlık hizmetini düzgün sunuyor bunu sunacak.

Bende uzun dönem için araştırıyorum fakat fiyat bilgim yok tek tek aramak lazım.

İstanbul

Sisli Memorial Murat Binbay yapıyor. Muhtemelen pahalıdır
Levent Türk son paykasımlarında yaptıgını yazıyor

Bursa

Mesut Yesil yaptıgını iyi sonuçlar aldığını yazıyor
Berk Karatas yaptıgını iddia ediyor.

İzmir

Ersin Konyalıoğlu kendi hastaneye ait cihazla yapıyor. Fakat cihazın eski olduğu fayda sağlamadığı iddiaları var. Kendileri öyle olmadığı iddiasında elbette

Sanırım ülkede medikalciler elinde bir kaç cihaz var. İsteyen doktora getirip kiralıyorlar. Sanırım cok zor bir islem değil. Ankarada Mesut Tül ün bile yaparim dediğini duydum.
James

Mesaj gönderen James »

Bu termo işini baya araştırdım ama prostatıtde pek faydali olduğu söylenemez.
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

Bu Bursada Mesut Yeşil i aradım biraz önce. 30 000 diyor. Google yorumlarında kurtulduğunu iddia eden bana sosyal medyadan ulaşabilirsiniz diyen kisiler var.
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

James yazdı:Bu termo işini baya araştırdım ama prostatıtde pek faydali olduğu söylenemez.
Forumda olup fayda görmeyenler de oldu görenlerde.
hecked

Mesaj gönderen hecked »

Serkan yazdı:Bu Bursada Mesut Yeşil i aradım biraz önce. 30 000 diyor. Google yorumlarında kurtulduğunu iddia eden bana sosyal medyadan ulaşabilirsiniz diyen kisiler var.
yuh artık 30 bin ne demek ya. soyguncu resmen. 5 gün hadi bilemedin 10 gün yarımşar saatten alt tarafı. cihazını alıp kendimiz yapamaz mıyız?
James

Mesaj gönderen James »

hecked yazdı:
Serkan yazdı:Bu Bursada Mesut Yeşil i aradım biraz önce. 30 000 diyor. Google yorumlarında kurtulduğunu iddia eden bana sosyal medyadan ulaşabilirsiniz diyen kisiler var.
yuh artık 30 bin ne demek ya. soyguncu resmen. 5 gün hadi bilemedin 10 gün yarımşar saatten alt tarafı. cihazını alıp kendimiz yapamaz mıyız?
Senin semptomlar neydi hocam
hecked

Mesaj gönderen hecked »

James yazdı:
hecked yazdı:
bende bu 8 yıldır var. bazı donemler iyi oluyor. sonra tekrar artıyor.
perine bölgesinde/göbek altında ve testislerde ağrı. idrar hissi. boşalma sonrası ağrıda artış..
James

Mesaj gönderen James »

Şifa diliyorum hocam
Serkan abi senin iyi olduğunu duydum çok az hafif ağrıların varmış geecer onlarda inşallah
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

Bende prostatta infilamasyon var. Elle kontrolde bile hemen anlasılıyor. Bakteri ve lökosit yok.Antibiyotiklerden fayda görmüyorum. İnfilamasyon diyeti uyguluyorum. Takviye kullanıyorum. Spor yapıyorum..Kadir abinin infilamasyon sureci yaşam tarzı değisiklikleri başlığını harfiyen uyguluyorum. Eğer gecerse ne mutlu bana gecmezse düşünüyorum bu yaz
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

James yazdı:Şifa diliyorum hocam
Serkan abi senin iyi olduğunu duydum çok az hafif ağrıların varmış geecer onlarda inşallah
Sağ ol james eskiye göre iyiyim. Antibiyotikleri bıraktıktan sonra daha iyi oldum.
hecked

Mesaj gönderen hecked »

Serkan yazdı:
Sağ ol james eskiye göre iyiyim. Antibiyotikleri bıraktıktan sonra daha iyi oldum.
Serkan bey kadir abinin başlığını buraya linkleyebilir misin? bulamadım. bende bi göz gezdireyim.
Ccc05

Mesaj gönderen Ccc05 »

Serkan yazdı:Bende prostatta infilamasyon var. Elle kontrolde bile hemen anlasılıyor. Bakteri ve lökosit yok.Antibiyotiklerden fayda görmüyorum. İnfilamasyon diyeti uyguluyorum. Takviye kullanıyorum. Spor yapıyorum..Kadir abinin infilamasyon sureci yaşam tarzı değisiklikleri başlığını harfiyen uyguluyorum. Eğer gecerse ne mutlu bana gecmezse düşünüyorum bu yaz
İlikli kemik denediniz mi anti enflamatüer ama cok yiyince damarlarda tıkanma yapabilir
hecked

Mesaj gönderen hecked »

liv hospitali aradım. tek seans termoterapi 35 bin tl. 6 seans eswt 30 bin tl... böyle tıbbın .....
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

hecked yazdı:
Serkan yazdı:
Serkan bey kadir abinin başlığını buraya linkleyebilir misin? bulamadım. bende bi göz gezdireyim.
viewtopic.php?f=2&t=8164&p=129694&hilit ... B1#p129694 tabi hocam baslık bu
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

hecked yazdı:liv hospitali aradım. tek seans termoterapi 35 bin tl. 6 seans eswt 30 bin tl... böyle tıbbın .....
Eswt banada cok kez önerildi. Forumu okuduğum kadarıyla atla deve bir faydası yok. Balıkesirde Fda onaylı hihazla seansına 500 tl diyorlar o fiyat abartılı... İzmir Gözde hastanesinde fiyat sordum. Telefonda bilgi veremiyorlar.
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

Ccc05 yazdı:
Serkan yazdı:Bende prostatta infilamasyon var. Elle kontrolde bile hemen anlasılıyor. Bakteri ve lökosit yok.Antibiyotiklerden fayda görmüyorum. İnfilamasyon diyeti uyguluyorum. Takviye kullanıyorum. Spor yapıyorum..Kadir abinin infilamasyon sureci yaşam tarzı değisiklikleri başlığını harfiyen uyguluyorum. Eğer gecerse ne mutlu bana gecmezse düşünüyorum bu yaz
İlikli kemik denediniz mi anti enflamatüer ama cok yiyince damarlarda tıkanma yapabilir
Arada kolojen i hap.olarak alıyordum deneyeyim . Zaten küçük kızıma aylık kaynatıp dondurup parca parca yemeklerine koyuyordum. Kendimede yaparım
akoray
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen akoray »

hecked yazdı:
James yazdı:
hecked yazdı:
bende bu 8 yıldır var. bazı donemler iyi oluyor. sonra tekrar artıyor.
perine bölgesinde/göbek altında ve testislerde ağrı. idrar hissi. boşalma sonrası ağrıda artış..

Hecked geçmiş olsun kardeşim
Libido cinsel istek nasıl peki?