Evden çıkamıyorum askere nasıl gideceğim

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
qwer123
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Evden çıkamıyorum askere nasıl gideceğim

Mesaj gönderen qwer123 »

Ocakta bedelli askerlik yerim belli olacak evde üşüyüp yorgana sarılıyorum sürekli duş aldıktan sonra bile azcık soğuk yesem ağrıdan ölüyorum bu halde askere nasıl gideceğim doltor nörojen mesane raporu verdi sadece kan testine baktı iltihap yok dedi yolladı elimde düzgün bir belge kendimi toplayabilirsem forumdakilerin tavsiyesiyle zafer hocaya gideceğim haftaya muayeneye eğer hastalığı mı teşhis ederse askerliğimi erteleyebilir miyim yoksa özel diye sorun çıkar mı devlet hastahanesine 50 defa gittim sadece 1 kere nörojen mesane raporu aldım o kadar verdiği ilaçlar 1 hiçbir işe yaramadı
Fatih34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Evden çıkamıyorum askere nasıl gideceğim

Mesaj gönderen Fatih34 »

Kardeşim selamlar bende hastayken askerliğimi yaptım 6 ay gittim çok soğuklarda kaldım Ama Allaha şükür Allah dirayet veriyor askerde yoğunluktan ağrıları bile hissedemiyorsun 1 ay çok uzun bir süre değil içlik kalın corap üstüne giyebiliceğin içlik al sorun yaşamazsın Allahın izniyle ama tahlillerini kesinlikle yaptır son karar tabiki senin Allah şifa versin hepimize
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

Bana askerlik baya iyi gelmişti eğitimler sürekli hareket etme
BruceLee
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen BruceLee »

Evden çıkmamak, hareketsiz kalmak, ağrılarınızı arttırır
Krostatit

Mesaj gönderen Krostatit »

Askerde aklına gelmeyecektir gönlünü rahat tut
alexandro1104

Mesaj gönderen alexandro1104 »

Benzer süreçlerden geçtim. O zamanlar prostatitim yoktu ama gözden ötürü muaf olmuştum. Sorununuz ne olursa olsun Özel hastahanelerde alınan raporlar askeriye için yetersizdir. Devlet / araştırma hastahanelerinde muayene olup heyete girersiniz raporu alırsınız işleyiş maalesef budur.
qwer123

Mesaj gönderen qwer123 »

Hocam ben hiç tedavi almadım piloseptyl kullandım sadece
ama sol kalçama oturamıyorum gece ağrıdan uyuyamıyorum maça gideyim dedim ağrısı günlerce geçmedi belki düzgün bir tanı tedavi alsam bende iyileşmesemde gidecek seviyeye gelirim çünkü yaptım dediğiniz şeyleri yapınca ağrım katlandı özellikle spor. yoga tarzı şeyler eyvallahta koşmak beni maahvetti denemedim değil fitnessa da yazılmıştım .yapabilsem inanın spor salonundan çıkmam fizik tedaviye gittim hatta dedim belki onluk birşeydir bişe çıkmadı sol kalça bacağa yüklenince canım çıkıyor devam edemiyorum
BruceLee
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen BruceLee »

qwer123 yazdı:Hocam ben hiç tedavi almadım piloseptyl kullandım sadece
ama sol kalçama oturamıyorum gece ağrıdan uyuyamıyorum maça gideyim dedim ağrısı günlerce geçmedi belki düzgün bir tanı tedavi alsam bende iyileşmesemde gidecek seviyeye gelirim çünkü yaptım dediğiniz şeyleri yapınca ağrım katlandı özellikle spor. yoga tarzı şeyler eyvallahta koşmak beni maahvetti denemedim değil fitnessa da yazılmıştım .yapabilsem inanın spor salonundan çıkmam fizik tedaviye gittim hatta dedim belki onluk birşeydir bişe çıkmadı sol kalça bacağa yüklenince canım çıkıyor devam edemiyorum
Yeme içme işine dikkat ediyor musun
qwer123

Mesaj gönderen qwer123 »

Ediyorum soğukta kalmamaya da dikkat ediyorum ilk başlarda
bendede daha hafifte normal yaşama devam ediyordum ağrı oldu mu yamuk oturuyordum sol kalçaya oturamıyordum cinsel olarak herhangi bir istek zevk yoktu o kadar bir yerden sonra işin suyu çıktı eve kapanmak zorunda kaldım 3 yıl felan oldu ilk yıla göre şuan çok daha ağır belki ilk yıl dilkatsiz yaşadım ondan oldu eskiden piloseptyl içince birkaç gün rahat dolanıyordum şimdi kutuyu diksem etki etmiyor
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

qwer123 yazdı:Ediyorum soğukta kalmamaya da dikkat ediyorum ilk başlarda
bendede daha hafifte normal yaşama devam ediyordum ağrı oldu mu yamuk oturuyordum sol kalçaya oturamıyordum cinsel olarak herhangi bir istek zevk yoktu o kadar bir yerden sonra işin suyu çıktı eve kapanmak zorunda kaldım 3 yıl felan oldu ilk yıla göre şuan çok daha ağır belki ilk yıl dilkatsiz yaşadım ondan oldu eskiden piloseptyl içince birkaç gün rahat dolanıyordum şimdi kutuyu diksem etki etmiyor
Bu mekanın en ağır vakkası bendim ben bile doğru tedaviyle topladım biraz. Kardeşim Erzurum çok uzak. O kadar ünvanlı doktorun bu konuyu duymaması çok ilginç. Pyoseptin gibi cızbız bir idrar yolları antisepfiği bile bir dönem rahatlattıysa düzgün kombinlerle iyice toplarsın Allah in izniyle. Ya kardeş sen ta Erzurumdan acaba Eskişehire Hüseyin Seçkine mi gitsen. Muayeneden 2 ay sonra bile ilaç recete edip watsaptan atıyor. Ne zaman arasan telefonu acar dinler seni. Zafer hoca yapmaz. Arasan gel muayene ücreti ver falan diyebilir. İlaçları iyidir ama biz tüm kombinlerini biliyoruz. Sana ayarlarız sanki. Birde Apo nun doktoru var İzmir de biri prof biri docent. Onlarda lökesit bakıyor Zafer hoca gibi. Ama arkalarında hastane var. Tahlil tekik bedava yapılıyor. Mr falan çekiyorlarmış. Sende sinir sıkışması falanda olabilir anladığım kadarıyla
qwer123

Mesaj gönderen qwer123 »

Umut verdiğiniz için çok saolasınız . Ben bilgisayar mühendisiydim yılın başında ağrılarım rayından çıktı bir miktar birikmiş param vardı direk istifa ettim evde iyileşeceğimi düşündüm ama maalesef. Ofiste çalışacak durumda değilim belki 1 yıldır ilk defa işe döneceğim. freelance iş aldık arkadaşımla . İstanbulda yaşıyor gel dedi odan var banyo var evindeki gibi takıl hemde buradaki doktorlardam tedavi görürsün hemde evde çalışır işi teslim ederiz .Zaten kazandığım ne varsa tedaviye harcamayı düşünüyorum. Forumda zafer hoca ısrarla tavsiye edilince karar aldım 1-2 ay istanbula yerleşeyim diyorum hem tedaviye başlar rahatlarım o sıradada arkadaşla işi yetiştiririz.ama derseniz eskişehirde,izmir daha iyi tedavi olursun orayada günübirlik gidebilirim.
Sizce 2 ay istanbulda bulunacak olsam bile mi eskişehir izmir daha mantıklı yoksa uzaktan reçete sorunu olur diye mi öyle söylediz. Gerçekten tavsiyelerinize çok ihtiyacım var bu iş çok yıprattı beni.
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

qwer123 yazdı:Umut verdiğiniz için çok saolasınız . Ben bilgisayar mühendisiydim yılın başında ağrılarım rayından çıktı bir miktar birikmiş param vardı direk istifa ettim evde iyileşeceğimi düşündüm ama maalesef. Ofiste çalışacak durumda değilim belki 1 yıldır ilk defa işe döneceğim. freelance iş aldık arkadaşımla . İstanbulda yaşıyor gel dedi odan var banyo var evindeki gibi takıl hemde buradaki doktorlardam tedavi görürsün hemde evde çalışır işi teslim ederiz .Zaten kazandığım ne varsa tedaviye harcamayı düşünüyorum. Forumda zafer hoca ısrarla tavsiye edilince karar aldım 1-2 ay istanbula yerleşeyim diyorum hem tedaviye başlar rahatlarım o sıradada arkadaşla işi yetiştiririz.ama derseniz eskişehirde,izmir daha iyi tedavi olursun orayada günübirlik gidebilirim.
Sizce 2 ay istanbulda bulunacak olsam bile mi eskişehir izmir daha mantıklı yoksa uzaktan reçete sorunu olur diye mi öyle söylediz. Gerçekten tavsiyelerinize çok ihtiyacım var bu iş çok yıprattı beni.
Ben Erzurumdan geliş gidiş yapacaksınız sandım. İstanbulda kalacak imkanınız varsa sürece Zaferle başlanabilir
qwer123

Mesaj gönderen qwer123 »

ilk yazdığımda öyleydide hazır gitmişken uzun kalmaya yeni karar verdim