Ağrı mide bulantısı ve geçen semptomlar. KADIR BEY

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
emre092626
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Ağrı mide bulantısı ve geçen semptomlar. KADIR BEY

Mesaj gönderen emre092626 »

Hikayemi anlatacağım lütfen yardım edin. Geçen yıl bağırsak sorunları ile başladı her şey. Onu hallettim fakat testis hassasiyeti, idrarda yanma,ayak üşümesi başladı. Çift taraflı varikasöl oldum. Sonrası hassasiyet daha çok arttı. Bu konuda iyi doktorlara gittim ve gereken testler yapıldı. Antibiyotik verildi, masaj yapıldı. Yaz aylarında epey azaldı sorunlar. Ağustos ayında bir hafta hiç bir belirti kalmadı. O bir hafta çorapsız şekilde hiç üşümediğini fark ettim ayaklarımın. Sonrası yine aynı. Üşüme, idrarda üşüme sl Sonrası yanma ve en kötüsü testis hassasiyeti. 20 gün önce basur ameliyatı oldum şükür iyiyim. İdrarda yanma çok değil. Benim canımı yakan testis hassasiyeti ve mide bulantısı. Sinir blokajı yaptırmayı düşünüyorum. Bu belirtiler ve bu sinir blokaji hakkında tecrübeleriniz nedir? Biraz yardımcı olun.
odysiea87

Re: Ağrı mide bulantısı ve geçen semptomlar. KADIR BEY

Mesaj gönderen odysiea87 »

emre092626 yazdı:Hikayemi anlatacağım lütfen yardım edin. Geçen yıl bağırsak sorunları ile başladı her şey. Onu hallettim fakat testis hassasiyeti, idrarda yanma,ayak üşümesi başladı. Çift taraflı varikasöl oldum. Sonrası hassasiyet daha çok arttı. Bu konuda iyi doktorlara gittim ve gereken testler yapıldı. Antibiyotik verildi, masaj yapıldı. Yaz aylarında epey azaldı sorunlar. Ağustos ayında bir hafta hiç bir belirti kalmadı. O bir hafta çorapsız şekilde hiç üşümediğini fark ettim ayaklarımın. Sonrası yine aynı. Üşüme, idrarda üşüme sl Sonrası yanma ve en kötüsü testis hassasiyeti. 20 gün önce basur ameliyatı oldum şükür iyiyim. İdrarda yanma çok değil. Benim canımı yakan testis hassasiyeti ve mide bulantısı. Sinir blokajı yaptırmayı düşünüyorum. Bu belirtiler ve bu sinir blokaji hakkında tecrübeleriniz nedir? Biraz yardımcı olun.
Baslangıcta bendede ayak üşümesi fazlaydı şimdi azaldı. Mide bulantısı çoktu şimdi bitti. Hüseyin hocanin hastasısınız sanırım. Lökesit sıfırlayıp,kültür pcr temuzleyip bir süre beklemeden oynatmayı tavsiye etmem
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

emre092626 yazdı:Hikayemi anlatacağım lütfen yardım edin. Geçen yıl bağırsak sorunları ile başladı her şey. Onu hallettim fakat testis hassasiyeti, idrarda yanma,ayak üşümesi başladı. Çift taraflı varikasöl oldum. Sonrası hassasiyet daha çok arttı. Bu konuda iyi doktorlara gittim ve gereken testler yapıldı. Antibiyotik verildi, masaj yapıldı. Yaz aylarında epey azaldı sorunlar. Ağustos ayında bir hafta hiç bir belirti kalmadı. O bir hafta çorapsız şekilde hiç üşümediğini fark ettim ayaklarımın. Sonrası yine aynı. Üşüme, idrarda üşüme sl Sonrası yanma ve en kötüsü testis hassasiyeti. 20 gün önce basur ameliyatı oldum şükür iyiyim. İdrarda yanma çok değil. Benim canımı yakan testis hassasiyeti ve mide bulantısı. Sinir blokajı yaptırmayı düşünüyorum. Bu belirtiler ve bu sinir blokaji hakkında tecrübeleriniz nedir? Biraz yardımcı olun.
Sinir blokajını prostatit icin yaptiracaksaniz tavsiye etmem. Prostatit tanısi konulmusmuydu? Hikayenizde bulaş varmıydı?
emre092626

Evet teşhis konuldu
emre092626

Sizde mi Hüseyin hocaya gittiniz. Neler vardı başka şikayet ve nasıl yol izlediniz. Tavsiyeleriniz nedir
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

emre092626 yazdı:Evet teşhis konuldu
Hangi tahlil yapıldi? Hangi bulguya gore teşhis konuldu?
emre092626

Antibiyogram
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

emre092626 yazdı:Antibiyogram
Prostat sıvısı lokosit sayısi incelemesi ve kültürü yapildimi kardesim?
emre092626

Evet yapıldı hepsi
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

Tekrar başladıysa sen bir kontrole git hocam. Nüks etmiş olabilir
emre092626

Tam olarak hiç geçmedi ki. Yalnızca bir hafta geçti
Ben idrarda yanmayı şu içerek azalttım fakat testis ağrısı canımı sıkıyor
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

emre092626 yazdı:Evet yapıldı hepsi
Ne çiktı tahlilde kardesim? Lokosit yuksekmiydi? Külturde ureme varmiydi? Bunlari tek tek sorduruyorsun kendin care ariyorsan bunları detaylı acıklaman gerekir. Insanlarin yardiminı istiyorsun ama ağzından kerpetenle laf alıyoruz.
emre092626

Artık sıkıldım anlatmaktan o yüzden. Çok değil ama lökosit vardı. Üreme meydana geldi ve başka bir doktor bunun bişey ifade etmediğini ve deri bakteri çeşidi dedi. Tabi ilk doktor buna bakteriye uygun antibiyotik verdi. Klindan iğne.