idrarın çok yavaş olması

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
mera
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

idrarın çok yavaş olması

Mesaj gönderen mera »

arkadaşlar selamlar idrara sıkışıklığımı pek hissetmiyorum ve makat ve perine bölgesi kasılı hissediyorum ve ağrı var.Antidepresan kullanıyorum israrımı başlatmakta çok zorlanıyorum ve çok yavaş ıkınarak işiyorum desem yeri lokosit 2-3 antidepresanlar yapar mı böyle bi semptom kasları uyuşturma gibi yoksa prostat çok mu ödemli bu arada meni de zor çıkıyor son zamanlarda
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: idrarın çok yavaş olması

Mesaj gönderen kadir »

mera yazdı:arkadaşlar selamlar idrara sıkışıklığımı pek hissetmiyorum ve makat ve perine bölgesi kasılı hissediyorum ve ağrı var.Antidepresan kullanıyorum israrımı başlatmakta çok zorlanıyorum ve çok yavaş ıkınarak işiyorum desem yeri lokosit 2-3 antidepresanlar yapar mı böyle bi semptom kasları uyuşturma gibi yoksa prostat çok mu ödemli bu arada meni de zor çıkıyor son zamanlarda
Bazı antidepresanlar prostatı etkiler, örnegin atarax bahsettiginiz semptomları yapıyor.
mera

Mesaj gönderen mera »

kadir yazdı:
mera yazdı:arkadaşlar selamlar idrara sıkışıklığımı pek hissetmiyorum ve makat ve perine bölgesi kasılı hissediyorum ve ağrı var.Antidepresan kullanıyorum israrımı başlatmakta çok zorlanıyorum ve çok yavaş ıkınarak işiyorum desem yeri lokosit 2-3 antidepresanlar yapar mı böyle bi semptom kasları uyuşturma gibi yoksa prostat çok mu ödemli bu arada meni de zor çıkıyor son zamanlarda
Bazı antidepresanlar prostatı etkiler, örnegin atarax bahsettiginiz semptomları yapıyor.
cipralex ve zestat kadir abi
nugo1

Mesaj gönderen nugo1 »

mera yazdı:
kadir yazdı:
cipralex ve zestat kadir abi
cipralex etki yapmaz. Sadece seratonin arttırır.
Dünya yansa umurunda olmaz
zestat ı bilemem.