DOKTORUMUN BİZİM İÇİN FAYDALI OLABİLECEK VİDEOSU

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Mrshadow

Re: DOKTORUMUN BİZİM İÇİN FAYDALI OLABİLECEK VİDEOSU

Mesaj gönderen Mrshadow »

Eger bir tedavi secenegi yoksa bu sekilde omur bitmez;, ben otenaszi isteyecegim
Mrshadow

ABittersweetLi yazdı:Sen kendini kandırmaya devam et.ben kimseye umutsuzluk pompalamıyorum.sadece dikkatli olun diyorum.iyileştim diyip kendine dikkat etmeyen ve tekrar geri gelen çok gördük.ayrıca bunun izahını kim neye göre yapmış.
Kadir abiye sor istersen kalan scar yapilari, forumda yazdi yine yazar.
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

Mrshadow yazdı:sana bir örnek daha vereyim. sen hiç kanserli doku gördün mü? tamamen görevini yapamaz hale gelmiş çoğu zaman çürümüş olur, buradan bile iyileşen hastalar var. sen enflamasyon sonucu hasar görmüş dokudan bahsediyorsun
Ben bu arkadaşı 2015 yılından beri biliyorum bir tane olumlu yönü yoktur artık huy mu edinmiş bilmiyorum ama arkadaş biraz karamsardır kendisi onun için çok fazla diyaloğa geçip kendi moralinizi bozmayın gereken ilgi ve alaka gösterilirse hastalık adına belki yüzde yüz değil ama eski hayatınıza kavuşursunuz dibi görmüş biri olarak söylüyorum burda dip intihar eşiğidir arkadaşlar
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

efervesan yazdı:
Mrshadow yazdı:sana bir örnek daha vereyim. sen hiç kanserli doku gördün mü? tamamen görevini yapamaz hale gelmiş çoğu zaman çürümüş olur, buradan bile iyileşen hastalar var. sen enflamasyon sonucu hasar görmüş dokudan bahsediyorsun
Ben bu arkadaşı 2015 yılından beri biliyorum bir tane olumlu yönü yoktur artık huy mu edinmiş bilmiyorum ama arkadaş biraz karamsardır kendisi onun için çok fazla diyaloğa geçip kendi moralinizi bozmayın gereken ilgi ve alaka gösterilirse hastalık adına belki yüzde yüz değil ama eski hayatınıza kavuşursunuz dibi görmüş biri olarak söylüyorum burda dip intihar eşiğidir arkadaşlar
göz göre göre yalan söylüyorsun.benim çok olumlu yazılarım olmuştur.deneyimlerime ve gözlemlerime dayanarak yazıyorum.benim sadece prostatit rahatsızlığım yok.4 tane daha kronik hastalığım var.benim yerimde olsan çoktan 50 defa intihar girişiminde bulunmuş olabilirdin.ama ben bunu bir kez bile düşünmedim.yani bana dip mip hilayelerini kimse anlatmasın.dibin kralını gördüm ben.yine de olumlu yazıyorum.düşün artık nasıl pozitif olduğumu.

bu hastalıkta eskisi gibi olmaz kardeşim prostat.benim düşüncem de bu.kronik gastrit tedavisi var mı? YOK.kronik sinüzit tedavisi var mı? YOK.bu hastalığın da YOK.şikayetler bastırılıp hastalığı unutabilirsiniz.ama sürekli dikkat etmek şartı ile.
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Raul7 »

Arkadaslar adamın söyledigi dogru, olumlu yazılarıda olmuştur abitter arkadasın, prostatit tamamen geçmese bile 90 ı atlatılabiliyor kimse umut kapılmasın ama sunuda unutmayın zaten %90 ları gördükten sonra hastalıgı sallamıcaksınz bile
efervesan

Mesaj gönderen efervesan »

Raul7 yazdı:Arkadaslar adamın söyledigi dogru, olumlu yazılarıda olmuştur abitter arkadasın, prostatit tamamen geçmese bile 90 ı atlatılabiliyor kimse umut kapılmasın ama sunuda unutmayın zaten %90 ları gördükten sonra hastalıgı sallamıcaksınz bile
Kendi bizzat ulaştığım adamlar hepsi gayet iyi dikkat konusunda haklı arkadaş Hoş herkesin kendine göre teorisi var netice de teori doğruluğu ispatlanmış bir şey değil evrim teorisi gibi bunun için çokta birbirimizle tartışmaya gerek yok
Mrshadow

Raul7 yazdı:Arkadaslar adamın söyledigi dogru, olumlu yazılarıda olmuştur abitter arkadasın, prostatit tamamen geçmese bile 90 ı atlatılabiliyor kimse umut kapılmasın ama sunuda unutmayın zaten %90 ları gördükten sonra hastalıgı sallamıcaksınz bile
Mesela sen kardes, daha dogru durust bir doktora muayene olmus degilsin. Ama %100 tedavi olmayacagina iliskin fikrin olusmus.
Bakin prostatiniz ilk gunku gibi olmayacak, iyilesen alanlarda yara izi gibi alanlar kalacak. Ama bu sizi rahatsiz etmedigi surece hastaligi unutup gideceksiniz. Scar alanlar bir sinire baski yapiyordur, urertaya baski yapiyordur tabii ki hissedeceksiniz.

Dikkat konusuna gelince , tabii ki korunmasiz iliskide bulunup mikropnkaparsaniz, bosalirken penisi sikarsqniz, idrar yollari enfk. twdavi ettirmezseniz saglam bile olsqniz yine oluraunuz
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

Mrshadow yazdı:
Mesela sen kardes, daha dogru durust bir doktora muayene olmus degilsin. Ama %100 tedavi olmayacagina iliskin fikrin olusmus.
Bakin prostatiniz ilk gunku gibi olmayacak, iyilesen alanlarda yara izi gibi alanlar kalacak. Ama bu sizi rahatsiz etmedigi surece hastaligi unutup gideceksiniz. Scar alanlar bir sinire baski yapiyordur, urertaya baski yapiyordur tabii ki hissedeceksiniz.

Dikkat konusuna gelince , tabii ki korunmasiz iliskide bulunup mikropnkaparsaniz, bosalirken penisi sikarsqniz, idrar yollari enfk. twdavi ettirmezseniz saglam bile olsqniz yine oluraunuz
Sen nerden biliyorsun benım iyi doktora muayene olmadıgımı, ben bu forumda sen daha önce burdaydım, herşeyim hallonuyor buyuk oranda ama cok az yine hissettiriyo kendini, dogru dürüst doktor dedigin sadece forumda bahsedilenden ibaret degil
Mrshadow

Raul7 yazdı:
Mrshadow yazdı:

Sen nerden biliyorsun benım iyi doktora muayene olmadıgımı, ben bu forumda sen daha önce burdaydım, herşeyim hallonuyor buyuk oranda ama cok az yine hissettiriyo kendini, dogru dürüst doktor dedigin sadece forumda bahsedilenden ibaret degil
Yeterki patojen kalmasin,o cok az olan gecer
Serkan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Serkan »

ozanvozan yazdı:Kesinlikle reklam yapmıyorum ben tedavime Mete bey ile devam ediyorum ve videoda bizim için faydalı bilgiler veriyor bir bakmakta fayda var

https://youtu.be/obL1-qDSkvo
Bütün gecemin içine sıçtı. Korkunç şeyler söyluyor. Siz iyi olacağınıza inanmayan bir doktora neden gidiyorsunuz?
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

Serkan yazdı:
ozanvozan yazdı:Kesinlikle reklam yapmıyorum ben tedavime Mete bey ile devam ediyorum ve videoda bizim için faydalı bilgiler veriyor bir bakmakta fayda var

https://youtu.be/obL1-qDSkvo
Bütün gecemin içine sıçtı. Korkunç şeyler söyluyor. Siz iyi olacağınıza inanmayan bir doktora neden gidiyorsunuz?
Yorum yapanlar genelde iyileşmiş bende yapayım :)
Blackened

Mesaj gönderen Blackened »

ABittersweetLi yazdı:Sen kendini kandırmaya devam et.ben kimseye umutsuzluk pompalamıyorum.sadece dikkatli olun diyorum.iyileştim diyip kendine dikkat etmeyen ve tekrar geri gelen çok gördük.ayrıca bunun izahını kim neye göre yapmış.

Haklı. Prostatta oluşan kalifikasyon geçmez. Bunu Kadir abiye de sorabilirsiniz.

Şikayetleri minimuma getirebilmektir doktorun görevi. Tâbi sizdeki gerçekten kronik prostatitse. Tanı da çok önemli.

Örnek ben işte. 7 yıldır kronik prostatit hastasıyım. Bazen şikayetlerim yok denecek kadar azaldı, bazen de tekrar tekrar nüks etti. 7 boyunca hastalığım bir iyi bir kötü öyle devam etti.

Almadığım tedaviler, ısı tedavisi, prostata enjeksiyon dışında neredeyse bütün tedavi yöntemlerini uyguladım. He ameliyat da olmadım. Şimdilik ameliyata karşıyım.