Cüneyd Sevinç Tedavi Sürecim

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Blackened
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Cüneyd Sevinç Tedavi Sürecim

Mesaj gönderen Blackened »

Tamamen sıfırlayacağımızı bilsek eminim ki burada çoğu kişi tüm imkânını kullanıp o 40 bin tl'yi verir ama çok iyi biliyoruz ki bu tarz şeyler para tuzağı ve hastalığımız üzerinden istismar oluyor.

Tamam masaj geçici rahatlama sağlar belki fakat "kronik prostatitin sonuna geldik" gibi büyük cümleler için henüz biraz erken.
Serkan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Serkan »

Blackened yazdı:Tamamen sıfırlayacağımızı bilsek eminim ki burada çoğu kişi tüm imkânını kullanıp o 40 bin tl'yi verir ama çok iyi biliyoruz ki bu tarz şeyler para tuzağı ve hastalığımız üzerinden istismar oluyor.

Tamam masaj geçici rahatlama sağlar belki fakat "kronik prostatitin sonuna geldik" gibi büyük cümleler için henüz biraz erken.
Hepsi umut taciri
Prostatit61
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Prostatit61 »

Turgutk yazdı:
kadir yazdı:Bu drlar niye bukadar paracı oluyorlar anlayamadim ben kardesim... adamların dini imanı para. Hele baziları var tam bir soyguncu uyduruk şeylerle milleti söğüşlüyorlar. :evil:

Abi toplum olarak biz sıkıntılıyız... artık Ahlaklı insan kalmadı herkesin dini imanı para olmuş abim. Şu masajın hakkı 100 tl gerisi soygun ben Ukraynada 30 tl ye yaptırıyordum 500 tl nedir helal olmaz bu para. Prostat masajı yapacak birilerini bulmamız lazım gerci bir işe yaradığına inanmıyorum artık ama yinede bişeyler yapmak lazım.

Turgut hocam sen Ukraynada 30 40 bin dolar harcamamişmıydın masaja, şimdi 30 tl felan diyon masaja :D bir çelişki var sende anlıyamadığımız. Bi 30 bin dolar bi 30 tl.SEn 2000 Masaj ×30 tl=60 bin tl ediyor. Sen 3 bin dólar harcadım dedin 540 bin tl ediyor. Abi rakamlar tutmuyor senin. :) Bencede pahalı masaj ama abartmayalım yani 100 tl Nedir. Geçen orda Tavuk döner yedim tedavi sonrası beşiktaşda 70 tl, arabayı valeye bıraktım 65 tl. Sen düşün gerisini.abi herşey uçmuş herşey orda. Poğça ya 8 çaya 10 lira verdim. Beşiktaş pahalı. Abi bu işle uğraşanlar Zafer hoca olsun levent hoca olsun Hüseyin hoca Doğukan artık kim varsa abi kazansınlar onlar yeter ki iyileşenler olsun hepsinden. Kimse bu hastalıkla kimse ilgilenmediği için zaten herşey pahalı. Umarım bu işle uğraşan doktor sayısı artar.
Turgutk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Turgutk »

Prostatit61 yazdı:
Turgutk yazdı:
kadir yazdı:Bu drlar niye bukadar paracı oluyorlar anlayamadim ben kardesim... adamların dini imanı para. Hele baziları var tam bir soyguncu uyduruk şeylerle milleti söğüşlüyorlar. :evil:

Abi toplum olarak biz sıkıntılıyız... artık Ahlaklı insan kalmadı herkesin dini imanı para olmuş abim. Şu masajın hakkı 100 tl gerisi soygun ben Ukraynada 30 tl ye yaptırıyordum 500 tl nedir helal olmaz bu para. Prostat masajı yapacak birilerini bulmamız lazım gerci bir işe yaradığına inanmıyorum artık ama yinede bişeyler yapmak lazım.

Turgut hocam sen Ukraynada 30 40 bin dolar harcamamişmıydın masaja, şimdi 30 tl felan diyon masaja :D bir çelişki var sende anlıyamadığımız. Bi 30 bin dolar bi 30 tl.SEn 2000 Masaj ×30 tl=60 bin tl ediyor. Sen 3 bin dólar harcadım dedin 540 bin tl ediyor. Abi rakamlar tutmuyor senin. :) Bencede pahalı masaj ama abartmayalım yani 100 tl Nedir. Geçen orda Tavuk döner yedim tedavi sonrası beşiktaşda 70 tl, arabayı valeye bıraktım 65 tl. Sen düşün gerisini.abi herşey uçmuş herşey orda. Poğça ya 8 çaya 10 lira verdim. Beşiktaş pahalı. Abi bu işle uğraşanlar Zafer hoca olsun levent hoca olsun Hüseyin hoca Doğukan artık kim varsa abi kazansınlar onlar yeter ki iyileşenler olsun hepsinden. Kimse bu hastalıkla kimse ilgilenmediği için zaten herşey pahalı. Umarım bu işle uğraşan doktor sayısı artar.
Güzel arkadaşım ben 3 ay Ukraynada kaldım bu hastalık için... o 3 aylık sürede 3 hafta bir istanbula gelip tekrar aralıklarla geri gittim. ben orada sokakta yatıp fotosentez yaparak yaşamadım ukrayanaya giderken kuş gibi uçarak gitmedim bunlar masraf değil mi? Türkiyede Basri ve Hüseyin hoca hariç bütün doktorlara gittim. 20 farklı doktora gittim. bir bucuk yıl sadece Muhsin hocaya hafta 3 gün masaja gittim düşün ne kadar masraf yaptığımı. Ayrıca ben Ukraynaya gittiğimde dolar kuru 5 tl idi en son gittiğimde 7 civarındaydı şimdiki parayla kıyaslamak mantıklı gelmiyor 30 bin dolar demiştim şimdiye kadar harcadığım parayı.

Senin paran varsa sana göre 500 tl bişey değil benimde param varken o paraları harcadım sonuç ortada. masajın benim gibi bakteriyel prostatit hastalarında bir işe yaradığını düşünmüyorum bu bu yüzden boşuna masaja para vermelerine üzülüyorum.

Cüneyt hocayla Muhsin hoca işi çözmüşler masajla insanları sömürüyorlar insanlar iyileşmek umuduyla yaptırıyor.

Sen yaptır sana engel olan yok sonucu burada paylaşırsın. tabi ben senin hasta olduğunada inanmıyorum ya Muhsinin adamısın yada Cüneyt hocanın.
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

Turgutk yazdı:
Prostatit61 yazdı:
Turgutk yazdı:

Güzel arkadaşım ben 3 ay Ukraynada kaldım bu hastalık için... o 3 aylık sürede 3 hafta bir istanbula gelip tekrar aralıklarla geri gittim. ben orada sokakta yatıp fotosentez yaparak yaşamadım ukrayanaya giderken kuş gibi uçarak gitmedim bunlar masraf değil mi? Türkiyede Basri ve Hüseyin hoca hariç bütün doktorlara gittim. 20 farklı doktora gittim. bir bucuk yıl sadece Muhsin hocaya hafta 3 gün masaja gittim düşün ne kadar masraf yaptığımı. Ayrıca ben Ukraynaya gittiğimde dolar kuru 5 tl idi en son gittiğimde 7 civarındaydı şimdiki parayla kıyaslamak mantıklı gelmiyor 30 bin dolar demiştim şimdiye kadar harcadığım parayı.

Senin paran varsa sana göre 500 tl bişey değil benimde param varken o paraları harcadım sonuç ortada. masajın benim gibi bakteriyel prostatit hastalarında bir işe yaradığını düşünmüyorum bu bu yüzden boşuna masaja para vermelerine üzülüyorum.

Cüneyt hocayla Muhsin hoca işi çözmüşler masajla insanları sömürüyorlar insanlar iyileşmek umuduyla yaptırıyor.

Sen yaptır sana engel olan yok sonucu burada paylaşırsın. tabi ben senin hasta olduğunada inanmıyorum ya Muhsinin adamısın yada Cüneyt hocanın.
Cüneytin burda adamı var... Ben iyileşeceğime inanmıyorum ama çaresizlikten kimm elimde hıyar var dese bir avuç tuz alıp koşuyorum
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Kardesim eminseniz kim olduguna hemen banlayalim. Öyle bir seye kesinlikle kim olursa olsun musade etmem.
odysiea87

kadir yazdı:Kardesim eminseniz kim olduguna hemen banlayalim. Öyle bir seye kesinlikle kim olursa olsun musade etmem.
Kadir abi oraya gittiğimizde burda yazan herşeyden haberleri oluyor. Kötü yorumlara kıziyorlar. Biz bu basligi acan genc arkadas. Serkan ve ben serhatt1 adlı kullanıcının tavsiyesi üzerine gittik. Serhat1 den numara istedik. Ne burdan ulaşıliyor ne numaradan
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Onlara göre kötü olan yorumlar bizim için çok degerli yorumlar...onlar ticari kaygı içindeler biz ise sağlığimizin ve iyi olmanın pesindeyiz. Yorumlara kızan buraya girmesin. Menfaat için boş yere reklam yapan kisilerin allah belasini versin.
Ayrıca burada daha önce,"bende hastaydım ama iyileştim" diyen dr yada ftr uzmanı olan, mesleğini gizleyen kişiliği bozuk bazı fake üyeler var onlarda banlanacak ve ayrıca ifşa edilecek.
Maddi menfaat odaklı olarak buraya giren kim varsa silinecektir.
Bu forum, birileri haksız kazanç sağlasın diye kurulmadı.
canadianguy1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen canadianguy1 »

Prostatit61 yazdı:
Turgutk yazdı:

Adam isterse 100000 dolar harcar mesele o degil, mesele turk doktorlarinin bakis acisi hadi iyilestireceginin garantisini verse alsin masaj basi 400 tl , 30 saniyelik 1 dakikalik masaja 400 tl almak kul hakki degilmi , bende masaj yaptirmistim ama hic icime sinmedi zor sivi geliyor bari o kadar para veriyorum ugras 3-5 dakika baya sivi cikar demi bosalt iltihabi , yok iste senden cikmiyorda mesaneye akiyorda bilmemne bilmemne, Mesut hoca nasil cikariyor masaj yaptiginda iltihapli siviyi labaratuvara numune goturmek icin masaj yaptirinca ?, Adam gibi adam kayit actirinca muayenenin icinde ornek almak icin masajini yapiyor ve tasi siksa suyunu cikaracak sekilde yapiyor hocam iste bana 3-5 masaj yapin su kadar para vereyim istanbuldakilere verdigim parayi size vereyim yeterki yapin masajiniz iyi deyince yok oyle yapmam diyor biliyor cunku bu paralara bu isin kul hakki oldugunu insan yani kisaca ,bunlar acmis oraya ticarethaneyi masaj basi 400 kendileride yapmiyor ogretmisler birilerine yanlarinda calisan ,hadi 200 falan deseler yine makul 400-500 nedir ya yazik ,tavuk doner su kadar su su kadar diyosunda asgari ucretli ne kadar aliyor baska mesleklerdeki insanlar ne kadar aliyor , bu hastalari hastaligin cozumu yok diye bu kadarda somurmek insanlik degil burda soylenen o. Tabiki ugrasiyosa belli bi para alacak ama 400 tlye 30 saniyelik masaj yapmak insanlik degil colugundan cocugundan cikar ilerde hic beklemedigin anda,nedir arkadas bu ya iki prostatit hastasi tanissin iyice ogrensin masaji yapsin birbirine binlerce lirasida cebinde kalir ayibi yok bu isin ,sanki doktorlar cok mu iyi biliyor kendileride yapamiyor levent turk o kadar prostatit prostatit diyor yeminle ben bu kadar masaj yapamayan bi insan gormedim mesela, sanki egitim donemlerinde masajmi yapiyorlar adamlar kronik prostatitten bi haber mezun oluyorlar zaten hepsi ameliyatli hastaliklari ogrenmeye calisiyor yanindaki hemsiresi bile ogreniyosa hasta neden ogrenemesin masaji, bende sindi o zaman masaj yapayim evimde ogreneyim milleti dikeyim masaj basi 400 tl diye, ben Mesut hocadan baska prostatin konumunu iyi bilen iltihabi atan bi doktor gormedim ,bu masaj isinde eli ve parmagi buyuk olan birisi prostatin heryerine ulasabilecek birisi isterse hic egitimi olmasin bu isi ogrensin prostatin konumunu anatomisini yapisini ogrensin bu masaji yapar atla deve degil yani.
mayıs

Mesaj gönderen mayıs »

Ben şunu anladım cüneyit sevinç muhdin balaban yutupta iki üç makina getirtip reklam yapıyor emin olun o yutupta hasta reportajı veriyor ben onlarında hasta olduğuna inan mıyorum herkezi kendi kıliniğine çekmeye çalışıyor ayda 200 hasta gitse 3 bin gibi bir mevla alsa 600 bin lira yapar aylık hangi kardeşim bukadar para kazanıyor rant yapmış artık bana desin dr seni iyleşdirecem ben 500 bin vermeye razıyım ama oraya git msj yap hemdeki bu rahatsızlık geçmez nüks yaşarsın ozaman neden yapıyorsun ben bir prf dr gitim adam açık açık söyledi ben ilgi alanım değil dedi delikanlı dr der rant kapısı olmuş ama çıkar çolunndan çocucuğundan emin olun kimsemin yaptığı kimsenin yanına kar kalmaz
odysiea87

Evet çok pahalı... Ama bence eleştirmemiz gereken lüks mekanları ve dünya ameliyat gelirleri arasında bu insanların aldığı para değil. Yaşadığımız şehirlerde devletin hastanelerinden yada bir nebze daha ekonomik özel hastanelerden bir nebze ilerleme sağlayamamamız. Bana buradaki doktorların söylediği iyileşmez Prostat enfekte llunca zarar görüyor eski haline gelmez.Ne kadar ilerlersen ilerle İlk soğukta geri gelir. Paranı harcama bu adamlara vs. En azından tedavi ümdiyle koşuyoruz... Bunu yaptırırken bizde biliyoruz bir terslik olduğunu..... Türkiyede 10 tane doktor yok be kardeşim şu belaya tedavi protokolü uygulayacak...Var olanları ürkütmek yerine diger doktorları eleştirmek daha mantıklı. Banada koyuyor manisada prof muaye ücretinden yükseğe Cüneyt hocanın hemşiresine masaj yaptırmak. Yada aliexperesten 5000 liraya alınan aletleri alıp seans başı 1000 liraya cıkarıp 5 masajda aletin parasını cıkarmalar...Bunları görüyoruz... Genede gidiyoruz çünkü umut...
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

Evet hayli pahalı ama galiba Cüneyt hoca bunların en insaflısı.
mayıs

Mesaj gönderen mayıs »

odysiea87 yazdı:Evet çok pahalı... Ama bence eleştirmemiz gereken lüks mekanları ve dünya ameliyat gelirleri arasında bu insanların aldığı para değil. Yaşadığımız şehirlerde devletin hastanelerinden yada bir nebze daha ekonomik özel hastanelerden bir nebze ilerleme sağlayamamamız. Bana buradaki doktorların söylediği iyileşmez Prostat enfekte llunca zarar görüyor eski haline gelmez.Ne kadar ilerlersen ilerle İlk soğukta geri gelir. Paranı harcama bu adamlara vs. En azından tedavi ümdiyle koşuyoruz... Bunu yaptırırken bizde biliyoruz bir terslik olduğunu..... Türkiyede 10 tane doktor yok be kardeşim şu belaya tedavi protokolü uygulayacak...Var olanları ürkütmek yerine diger doktorları eleştirmek daha mantıklı. Banada koyuyor manisada prof muaye ücretinden yükseğe Cüneyt hocanın hemşiresine masaj yaptırmak. Yada aliexperesten 5000 liraya alınan aletleri alıp seans başı 1000 liraya cıkarıp 5 masajda aletin parasını cıkarmalar...Bunları görüyoruz... Genede gidiyoruz çünkü umut...
Peki sana soruyorum msj yaptırdın bir faydasını gördünmü abi gördüysen çok güzel ama görmüyorsun anlık iyileşme günü kurtarmak ama ben şundan yanayım abi benim semtomlarım antibiyotik ve iğne ile geçeceğine inanıyorum nüks yaşarsın yaşamasın senin yaşayış tarzına bakar kendini korumasın gidersin gene korumasız bakterili bir kadınla ilişki yaşarsın tekrar nüks yaşarsın neden çünkü purostat birkere hasar almış belki idrarda bile bakteri var oradan dahi kapa bilirsin onun için kendine çok dikat etmen lazım bir paket antibiyotik le buş çözülmücek iğne ve ardı sıra antibiyotik belki 3 ay belki 6 ay belki 1 sene ama bağırsaklar bozulacak kara ciğer yıpranacak böbrek yıpranacak bir organı düzeltelim derken üç organa zarar verecez inşallah şifamıza kavuşuruz ben kimseyi kötülemiyorum mutlaka cüneyit hoca da çok değerli bir hoca yada muhsin hoca ama yutupta öyle reklam bence yanlış diye düşünüyorum bu ticarete hane gibi izlenim oluşuyor onu diyorum yoksa biz sağlımızın peşindeyiz piskolojimiz bozuldu çaresizlik bu durumlara itiyor insanları dediğin gibi umud
odysiea87

mayıs yazdı:
odysiea87 yazdı:Evet çok pahalı... Ama bence eleştirmemiz gereken lüks mekanları ve dünya ameliyat gelirleri arasında bu insanların aldığı para değil. Yaşadığımız şehirlerde devletin hastanelerinden yada bir nebze daha ekonomik özel hastanelerden bir nebze ilerleme sağlayamamamız. Bana buradaki doktorların söylediği iyileşmez Prostat enfekte llunca zarar görüyor eski haline gelmez.Ne kadar ilerlersen ilerle İlk soğukta geri gelir. Paranı harcama bu adamlara vs. En azından tedavi ümdiyle koşuyoruz... Bunu yaptırırken bizde biliyoruz bir terslik olduğunu..... Türkiyede 10 tane doktor yok be kardeşim şu belaya tedavi protokolü uygulayacak...Var olanları ürkütmek yerine diger doktorları eleştirmek daha mantıklı. Banada koyuyor manisada prof muaye ücretinden yükseğe Cüneyt hocanın hemşiresine masaj yaptırmak. Yada aliexperesten 5000 liraya alınan aletleri alıp seans başı 1000 liraya cıkarıp 5 masajda aletin parasını cıkarmalar...Bunları görüyoruz... Genede gidiyoruz çünkü umut...
Peki sana soruyorum msj yaptırdın bir faydasını gördünmü abi gördüysen çok güzel ama görmüyorsun anlık iyileşme günü kurtarmak ama ben şundan yanayım abi benim semtomlarım antibiyotik ve iğne ile geçeceğine inanıyorum nüks yaşarsın yaşamasın senin yaşayış tarzına bakar kendini korumasın gidersin gene korumasız bakterili bir kadınla ilişki yaşarsın tekrar nüks yaşarsın neden çünkü purostat birkere hasar almış belki idrarda bile bakteri var oradan dahi kapa bilirsin onun için kendine çok dikat etmen lazım bir paket antibiyotik le buş çözülmücek iğne ve ardı sıra antibiyotik belki 3 ay belki 6 ay belki 1 sene ama bağırsaklar bozulacak kara ciğer yıpranacak böbrek yıpranacak bir organı düzeltelim derken üç organa zarar verecez inşallah şifamıza kavuşuruz ben kimseyi kötülemiyorum mutlaka cüneyit hoca da çok değerli bir hoca yada muhsin hoca ama yutupta öyle reklam bence yanlış diye düşünüyorum bu ticarete hane gibi izlenim oluşuyor onu diyorum yoksa biz sağlımızın peşindeyiz piskolojimiz bozuldu çaresizlik bu durumlara itiyor insanları dediğin gibi umud
https://www.hizliresim.com/b8n96f1
Komutanım masaj kabul gören bir tedavi biçimi...organ toplasın diye yaptıriyorum.anlik rahatlama için hiç ugraşırmıyim. Antibiyotikle iyileşeceğimizin garantisi yok masajlada yok, eswt ilede yok enjeksiyonlada yok tumtlada yok. Girdik bir belaya tek tek deniyoruz
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

mayıs yazdı:
Komutanım adamların mekanları zaten ticarethane. Adamların vergi levhaları var. Bence sorun devletimizin bizim sağlik sorunumuza gözünü yumması.