Cüneyd Sevinç Tedavi Sürecim

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
merseysidederby
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: Cüneyd Sevinç Tedavi Sürecim

Mesaj gönderen merseysidederby »

Valeri yazdı:Cüneyt hoca iyidir bende onun mesajıyla iyileştim. Epey zaman oldu hala prostattan yana sorun yaşamıyorum. Keşke bu kadar antibiyotik alıp bağırsakları mahvetmeseydim, şu an tek sorun bağırsaklar. Karamsarlığa kapılmayın doğru tedaviyle geçiyor
Umut oldunuz hocam. İnşallah biz de iyileşiriz. Ben hocaya güveniyorum.
mayıs

Mesaj gönderen mayıs »

fireblade yazdı:Serkan hocam uzun zamandır yazmıyordum ama yazdıklarını okudum hadi bende bişeyler yazayım istedim..Yazdıkların o kadar tanıdık bildik ki beni 4 yıl öncesine götürdü çaresizlik,ne yapacağını bilememe,şaşkınlık,onca tedavi acaba boşa mı gidiyor iyi olacak mıyız ne olacak sorunsalları arasında bu günlere geldik..Psikoloji yerle bir olmuş o dönemde aynı düşünceler millet sağlıklı bizim halimize bak düşünceleri..O dönem bizim tertipler diyeyim hiçbiri forumda değiller şuan çoğu toparladı umrunda değil yani..Demem o ki herşey rayına girecek şuan ki durumlarınızı çok iyi anlıyorum..Ama isyan etmeyin,bugünlerin acıları,sıkıntıları inanın geçecek bunu ben söylüyorsam ki asla iyi olacağımı toparlayacağımı düşünmüyordum..Birgün gelecek acı da olsa tebessüm ettirecek bu günler..Kadir abi birgün dahi cevap vermemezlik yapmadan yardım elini uzatıp her konuştuğumuzda sabret kardeşim diye telkinlerde bulunup beni sakinleştiren..Ahmet(red)aylarca derdimi dinleyip samimi güzel diyaloğuyla telkinlerde bulunan..Buranın vesilesiyle çok güzel dostluklar kurduğumuz Sinan,İbrahim abi,Mahmut,Gökhan,Mustafa ve daha birçok arkadaşımdan Allah razı olsun..Bu vesileyle Hem Kadir abiye hem diğer arkadaşlarıma teşekkür etmiş olayım..Yani kıssadan hisse bizler toparladık sizde toparlayacaksınız..
Merabalar öncelikle sağlığınız daim olsun bende serkan kardeşimle şuanda görüşüyoruz ikimizde zafer hocanın yanına gitik zafer hoca çok iyi niyetli bir dr bizim paramızı almak için veyahut bizim işde siz iyi olamasınız boşuna uğraşmayın gibi söylemler söyleme di tam aksine ben sizin cebinizden para çıkmasın pcr kültür boşuna cebinizden para çıkmasın bu geçer ama kendinize dikat etmelisiniz ayaklarınızı üşütmeyin acı yemeyin asitli hazır paket yicekleri tüketmeyin sen 1000 km yerden gelmişsin çolunun çocunun rızkını buşekilde çarçur etmeyin gelme çok kötü olmadığın sürece dedi bak 3 sene sonra nüks yaşayıp gelen hastam var ama bir panik içindeyiz acaba bu rahatsızlık ömrümüz boyunca bizde kalacakmı panik içindeyiz piskoloji desen sıfır durumda hangi dr gidsek antibiyotik tdvisi veriyor başka birşey yapmıyor kimisi sen piskolojini düzelt diyor burahatsızlık geçmeyince piskolojim nasıl düzelecek ama düzeltmek zorundayız şu anda bir prof dr tedavi deniyorum ünüverste hastanesinde renkli dopler siperm tahlili istedi kan tahlili idrar tahlili kendisine söyledim kanda ve idrarda çıkmıyor hocam rektal tuşa purostat sıvısından lökasit ve kültür pcr yapacakmıyız ilk etapta bu tahlil leri göreyim gördükten sonra hemen tedavine başlıyalım sonraki safhalarda bunları da yapacağız ama görüp sana ona göre yorum yapacağım dedi açıkça konuşmak gerekirse ben dr beni başından savacak uraşmıyacak zanetim ama umut oldu hata bir arkadaş uludağ ünüverstesinde bir dçn dr da tedavi olmuş 6 ay antibiyotik tedavisi görerek kültür ile tedavi olmuş ve 10 yıl olmuş serkan kardeşim daha vakıf olaya bende denemek istedim inşallah bizimde şifamız bu dr dandır ama şifa ALLAH dan vesile doktorlar bunu bilin ALLAH hepimizin günahlarını afetsin hergün ağlayarak dua ediyorum tüm tüm hz muhamet’in ümetine beni sorarsanız ben şuan 100/90 çok az ağrım sızım var kasık ve bel çevresinde bacaklarıma vuran sızı birazda piskolojik durumuz var inşallah bunları da atlatırız
merseysidederby

İkinci Seans:

Bugün ikinci seansı yaptık. Masaj yine çok ağrılı oldu benim adıma. Bir damla bile sıvı gelmedi yine. Bu sefer antibiyotik olarak iyi geldi dediğim için Klindan yazdı Ali Bey. Bugün şiddetli bir ağrım olmadı sabahtan beri sadece hafif bir ağrım var. Bakalım artık ilerleyen seanslarda ne olur.
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

merseysidederby yazdı:İkinci Seans:

Bugün ikinci seansı yaptık. Masaj yine çok ağrılı oldu benim adıma. Bir damla bile sıvı gelmedi yine. Bu sefer antibiyotik olarak iyi geldi dediğim için Klindan yazdı Ali Bey. Bugün şiddetli bir ağrım olmadı sabahtan beri sadece hafif bir ağrım var. Bakalım artık ilerleyen seanslarda ne olur.
Salı benimde ikinci seans olacak. Ayak üşümelerin nasil kardeşim benim aynen devam
merseysidederby

Serkan yazdı:

Salı benimde ikinci seans olacak. Ayak üşümelerin nasil kardeşim benim aynen devam
Dün vardı abi ama bugün sabahtan beri dışarıdayım ağrı da çok hafif hissettim sadece. Kafaya taktıkça hem üşüyorsun hem ağrıyor. Tabu ki nasıl takmayacaksın o da ayrı.
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Valeri »

Sıvı bendede maks 3 damla geliyordu Cüneyt hocada, hatta iltihaplı sıvı gelmeyince düzelmez diye düşünüyordum ama şöyle oluyor, 6 haftalık masaj bitince 2. Haftadan sonra iyileşmeye başlıyorsunuz. O yüzden rahat olun
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

Valeri yazdı:

Sıvı bendede maks 3 damla geliyordu Cüneyt hocada, hatta iltihaplı sıvı gelmeyince düzelmez diye düşünüyordum ama şöyle oluyor, 6 haftalık masaj bitince 2. Haftadan sonra iyileşmeye başlıyorsunuz. O yüzden rahat olun
Benim cinsel bulaş ona rağmen iyi hissediyorum inşallah kalıcı olur.
odysiea87

Cüneyt hoca iyice forumda popülerleşti. Eğer ıyileşemezsek ciddî linç gelir :) Hoca bundan sonra prostatitim diyene cipro yazıp gönderir. :)
merseysidederby

odysiea87 yazdı:
Valeri yazdı:

Benim cinsel bulaş ona rağmen iyi hissediyorum inşallah kalıcı olur.
Valla çok sevindim senin adına hocam. Ben de o seviyeye gelsem keşke bir an önce. Yine de ben inanıyorum ve yavaş yavaş toparlıyorum. İdrarda yanmam çok azaldı. Sık idrarım da yarıya düştü gibi bir şey. Hem de daha 2 seans oldu.
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

odysiea87 yazdı:Cüneyt hoca iyice forumda popülerleşti. Eğer ıyileşemezsek ciddî linç gelir :) Hoca bundan sonra prostatitim diyene cipro yazıp gönderir. :)
Aman popüler olmasın yoksa fiyatlar 2 katına çıkar :D hangi doktora çok gidilirse hemen zam yapıyorlar ya bi masaj 500 lira olur mu ?
merseysidederby

Valeri yazdı:
odysiea87 yazdı:Cüneyt hoca iyice forumda popülerleşti. Eğer ıyileşemezsek ciddî linç gelir :) Hoca bundan sonra prostatitim diyene cipro yazıp gönderir. :)
Aman popüler olmasın yoksa fiyatlar 2 katına çıkar :D hangi doktora çok gidilirse hemen zam yapıyorlar ya bi masaj 500 lira olur mu ?
İyileşeyim de 1000 de veririm hocam. Bir de sıvı gelse ben psikolojik olarak rahatlayacağım da işte...
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Bu drlar niye bukadar paracı oluyorlar anlayamadim ben kardesim... adamların dini imanı para. Hele baziları var tam bir soyguncu uyduruk şeylerle milleti söğüşlüyorlar. :evil:
Turgutk

Mesaj gönderen Turgutk »

kadir yazdı:Bu drlar niye bukadar paracı oluyorlar anlayamadim ben kardesim... adamların dini imanı para. Hele baziları var tam bir soyguncu uyduruk şeylerle milleti söğüşlüyorlar. :evil:

Abi toplum olarak biz sıkıntılıyız... artık Ahlaklı insan kalmadı herkesin dini imanı para olmuş abim. Şu masajın hakkı 100 tl gerisi soygun ben Ukraynada 30 tl ye yaptırıyordum 500 tl nedir helal olmaz bu para. Prostat masajı yapacak birilerini bulmamız lazım gerci bir işe yaradığına inanmıyorum artık ama yinede bişeyler yapmak lazım.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

500 tl bir masaj için gercekten çok..bu firsatçılıktır. Bunun sermayesi ne? Sıfır.. Zaten muayene parasi veriliyor.. el insaf be kardesim..biraz elinizi vicdanıniza koyun, burayı okuyan drlar varsa onlara sesleniyorum.
odysiea87

kadir yazdı:500 tl bir masaj için gercekten çok..bu firsatçılıktır. Bunun sermayesi ne? Sıfır.. Zaten muayene parasi veriliyor.. el insaf be kardesim..biraz elinizi vicdanıniza koyun, burayı okuyan drlar varsa onlara sesleniyorum.
Ah Kadir abim düşmeye gör. Makinalı masaj olursa 1000 tl. Bide yol parası bana 1500 e falan geliyor masaj. Ne yapacaksın abi umut dünyası
odysiea87

Turgutk yazdı:
kadir yazdı:Bu drlar niye bukadar paracı oluyorlar anlayamadim ben kardesim... adamların dini imanı para. Hele baziları var tam bir soyguncu uyduruk şeylerle milleti söğüşlüyorlar. :evil:

Abi toplum olarak biz sıkıntılıyız... artık Ahlaklı insan kalmadı herkesin dini imanı para olmuş abim. Şu masajın hakkı 100 tl gerisi soygun ben Ukraynada 30 tl ye yaptırıyordum 500 tl nedir helal olmaz bu para. Prostat masajı yapacak birilerini bulmamız lazım gerci bir işe yaradığına inanmıyorum artık ama yinede bişeyler yapmak lazım.
Üstat mekanı görcen. Ordudan Konyadan Bursadan geliyorlar parmağı yiyen parayı bırakıp gidiyor. Hep böyle bir mekanım olsun istemişimdir. :D
odysiea87

Zafer Oyman parmak + Lökesit sgk yoksa 760 varsa 470 e yapıyor. Muhsin 6 seans ewt ve masaj 12 bin. Doğukan Sökmen 12 eswt 9 masaj 40k civarı istiyor. Düşmeye görün gene en insaflı bunlar.
odysiea87

Bir fiyat daha söyliyim.Murat Binbay sadece muayene ücreti 1750 tl :D Tibet hoca 1500
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

odysiea87 yazdı:
Turgutk yazdı:

Üstat mekanı görcen. Ordudan Konyadan Bursadan geliyorlar parmağı yiyen parayı bırakıp gidiyor. Hep böyle bir mekanım olsun istemişimdir. :D
Kardeş bir sedye bir parmak sermayesimi var sen aç bir mekan sana gelelim :D
fireblade

Mesaj gönderen fireblade »

odysiea87 yazdı:Zafer Oyman parmak + Lökesit sgk yoksa 760 varsa 470 e yapıyor. Muhsin 6 seans ewt ve masaj 12 bin. Doğukan Sökmen 12 eswt 9 masaj 40k civarı istiyor. Düşmeye görün gene en insaflı bunlar.
Vaay be Muhsine bak sen..Tek seans 2000 lira..En son gittiğimde 200 liraya eswt+masaj yapıyodu..1.5 yılda 10x yapmış..Tamam enflasyon var anladık ta bunlar yanına fırsatçılığı,aç gözlülüğü,hastayı para olarak görmeyi,düşene birde ben vurayımı eklemişler..Yazık çok yazık..Ha bu arada eswt para tuzağından başka hiçbir şey değil hiçbir işe yaramıyor..
smm2804
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen smm2804 »

Cüneyt hocanın masajı masajı iyi değil sanırım okuduklarıma göre önemli olan sıkıntılı bölgeyi parmakla iyi bulmak 1-2 damla sıvı gelmesi doktor ile alakalı olduğunu düşünüyorum Muhsine gidenler bu dediğimi anlayacaktır yanlış anlaşılmasın Muhsini savunduğu yok ama masajda cüneyte göre daha başarılı
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

Bence en sağlam etinden et koparan Doğukan Sökmen. Geçende instagramda bir aletin reklamını yapıyor Kronik Prostatitin sonuna geldik vs... Kalem gibi bir alet herkes kendi kendine eswt yapabilirmiş ne ereksiyon sorunu kalıyormuş ne prostatit ağrısı. vs çok güzel adam satıyor fiyatı 40 000 tl aç Aliexpresi muadil modelleri 3000 tl şaka gibi gercekten.
umutlu@gariban

Mesaj gönderen umutlu@gariban »

değerli arkadaşlar öncelikle geçmiş olsun hepimize ben daha formda yeniyim ama bir iki cümlede ben yazmak istedim bu masaj işi gerçektende çok pahalı acaba daha önce formda veya başka bir yerde okumuştum ve başından beri prostat masajının etkili olduğundan da eminim.Şöyleki bana tanıyı koyan ürolog sıvı almak için rektal tuşe yapmıştı,yapmadan önce apış aram anüs,kalça bölgemde çok şiddetli ağrı vardı çıldıracaktım,tuşe esnasında da çok şiddeti ağrım oldu hatta bağırdım 5 dakika sonra bıçak gibi kesildi ağrılarım tamamen geçmişti.buna dayanarak eminim diyorum hatta belki 7 gün çok rahattım acaba formda bu işi bilen kendi kendine yapabilen bize yol gösterse ben kendi adıma yapıyorum ama daha prostatı içeride bulamadım
jamiryo

Mesaj gönderen jamiryo »

Serkan yazdı:Bence en sağlam etinden et koparan Doğukan Sökmen. Geçende instagramda bir aletin reklamını yapıyor Kronik Prostatitin sonuna geldik vs... Kalem gibi bir alet herkes kendi kendine eswt yapabilirmiş ne ereksiyon sorunu kalıyormuş ne prostatit ağrısı. vs çok güzel adam satıyor fiyatı 40 000 tl aç Aliexpresi muadil modelleri 3000 tl şaka gibi gercekten.
he ya bende gördüm o aleti 40 bin tl ye satıyor bu kadarda olmaz gerçekten.
Turgutk

Mesaj gönderen Turgutk »

umutlu@gariban yazdı:değerli arkadaşlar öncelikle geçmiş olsun hepimize ben daha formda yeniyim ama bir iki cümlede ben yazmak istedim bu masaj işi gerçektende çok pahalı acaba daha önce formda veya başka bir yerde okumuştum ve başından beri prostat masajının etkili olduğundan da eminim.Şöyleki bana tanıyı koyan ürolog sıvı almak için rektal tuşe yapmıştı,yapmadan önce apış aram anüs,kalça bölgemde çok şiddetli ağrı vardı çıldıracaktım,tuşe esnasında da çok şiddeti ağrım oldu hatta bağırdım 5 dakika sonra bıçak gibi kesildi ağrılarım tamamen geçmişti.buna dayanarak eminim diyorum hatta belki 7 gün çok rahattım acaba formda bu işi bilen kendi kendine yapabilen bize yol gösterse ben kendi adıma yapıyorum ama daha prostatı içeride bulamadım

Ben masaj aleti ile kendime masaj yapabiliyorum. benim prostatımdan kaynaklı sanırım masaj aleti girer girmez hemen sıvı akmaya başlıyor.. bu masaj aletini daha önce burada alanlar oldu onlarda aynısı olmadı kişiden kişiye değişiyor sanırım.