Prostatit !!

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Temha543454
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Prostatit !!

Mesaj gönderen Temha543454 »

Merhaba yasim 32 evliyim bir cocuk babasiyim. Lutfen bana yardim edermisiniz . Catal iseme ve makat yumurtalik arasi agri yuzunden zafer hocaya gittim rektal tuse yapti 7 8 lokosit cikti fazla bisey yok verdigim ilaclari kullan gecer dedi kontrole gelmene gerek yok dedi. 5 tane igne 1 kutu da tarivid verdi. Catal iseme sadece sabahlari oluyor baslangicta ama agri ozellikle aksamlari oluyor. Oldurcek gibi degil ama rahqtsiz ediyor. Son 1 hapim kaldi lutfen tecrubeli olanlar yardim edebilir mi
Serkan

Re: Prostatit !!

Mesaj gönderen Serkan »

Ben çok tecrübeli değilim. İlaçlar bitince eğer giderseniz. Lökesit düşmüş olursa enfeksiyon bitmiş diyecek. Ve sizi gönderecek. Bazı kişiler lökosit düştüğünde rahatlarken bazı kişilerde anlamı olmuyor. Bu forumda 45 gündür yaşayan biri olarak sanırım ilk etapta lökesit düşürmemiz gerekiyor. Sonra kültür antibiyogram ve psr yaptırmanız gerekiyor. Bu alanlarda bakteri çıkarsa onları öldürmemiz gerekiyor. Muamma bilinmez çok tuaf bir süreç Allah sonumuzu hayretsin
Temha543454

Tesekkur ederim bugun hic agrim olmadi ama bu sefer penis kokunde degisik bi batma geliyor gidiyor. Anlamadim gitti ne degisik bisey
mayıs

Mesaj gönderen mayıs »

Temha543454 yazdı:Merhaba yasim 32 evliyim bir cocuk babasiyim. Lutfen bana yardim edermisiniz . Catal iseme ve makat yumurtalik arasi agri yuzunden zafer hocaya gittim rektal tuse yapti 7 8 lokosit cikti fazla bisey yok verdigim ilaclari kullan gecer dedi kontrole gelmene gerek yok dedi. 5 tane igne 1 kutu da tarivid verdi. Catal iseme sadece sabahlari oluyor baslangicta ama agri ozellikle aksamlari oluyor. Oldurcek gibi degil ama rahqtsiz ediyor. Son 1 hapim kaldi lutfen tecrubeli olanlar yardim edebilir mi
Kardeşim aynı durum bende de var 8-10 lökasid çıktı hersahada ama geçer dedi ama nüks yaşarsın kendine dikat etmen lazım dedi üşütmüyeceksin dedi ayaklarını sıcak tutacaksın dedi birdaha gelmene gerekyok çok ağrın sızın olursa gel dedi
Temha543454

Sagolun hocam sorun su ki sik idrar catal hepsi gecti arada agri vuruyor tam yumurtalik arkasina aslinda agrida degil yanma mi cozemedim tarif edemiyorum. Ne zaman olcagini yani ne yaparsam o agrinin gelecegini de cozemiyorum bu agri kalici mi kaldi acaba o beni korkutuyor
mayıs

Mesaj gönderen mayıs »

Temha543454 yazdı:Sagolun hocam sorun su ki sik idrar catal hepsi gecti arada agri vuruyor tam yumurtalik arkasina aslinda agrida degil yanma mi cozemedim tarif edemiyorum. Ne zaman olcagini yani ne yaparsam o agrinin gelecegini de cozemiyorum bu agri kalici mi kaldi acaba o beni korkutuyor
Kardeşim benim geçmişim 4ay oldu iyleşenler girmiyormuş foma ama ALLAH razı olsun kadir abi var bir tek oda hepimize yetişmeye çalışıyor inşallah oda bıktırıp oda bırakmaz bizi bilmiyorum 100/100 ileşme oluyormu yoksa ağrılar minuma indirip hayat kaliteni etkilemicek durumda hayatımımı devam etiriyor ama nüks oluyor muş kadir abinin yazışmalarını okudum kadir abinin 6 yıldan buyana iyim diyor ama 6 ay dabir konturol etiriyorum diyor inşallah tamamen geçer şu anda bende bel ağrısı ve kasık ağrısı arasıra sanki testislerin damarları geriliyormuş gibi bir his arada penis ucu yanma batma oluyor ilaçlar bitince tekrar purostat msj ve kültür pcr yaptırıcam inşallah bitiriz de doku iyleşmesine geçeriz birde nüks olmasa 1-2 sene hayat kalitemizi yükseltiriz inşallah diyorum napalım gece gündüz formdayım karamsarlaştırıyoruz kendimizi inşallah iyleşiriz hepimiz nerden bulaştık bu mikrop a bilmiyorum kaderimiz neylerse mevlam güzel eyler her gecenin bir sabahı vardır umutla bekliyip sabredip yenecez inşallah
Temha543454

Insallah ustam su rahatsizlik verici makat ve testis arasi agridan kurtulsak guzel olcak. Tabiki hersey Allahtan asla isyan etmem. Ama bi umit ariyorum gecicekmi agri kalicak mi merak ediyorum