Zafer hocaya kontrole gittim

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
merseysidederby
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Zafer hocaya kontrole gittim

Mesaj gönderen merseysidederby »

kan ve idrar testi yaptı. hepsi temiz çıktı. biraz idrarda yanmada azalma ve normal yanmada azalma var iki gündür. lökosit bakmadı yine. 5 genta daha verdi. Üstüne tavanic verdi. Bunları birlikte mi kullanıyoruz yoksa yine iğne bitince anti mi? Hocaya sormayı unuttum. Hoca da çıktı zaten.
Serkan

Re: Zafer hocaya kontrole gittim

Mesaj gönderen Serkan »

Lökesit bakmamasına anlam veremiyorum. Ben Balıkesirden gidiyorum Zafer hocaya bu ilacları burdada yazdırırım. Mevzu Lökesit takibi... Bana önce Gentaları vurdur sonra ilaç demişti hocam
merseysidederby

Serkan yazdı:Lökesit bakmamasına anlam veremiyorum. Ben Balıkesirden gidiyorum Zafer hocaya bu ilacları burdada yazdırırım. Mevzu Lökesit takibi... Bana önce Gentaları vurdur sonra ilaç demişti hocam
Teşekkür ederim hocam. İlkinde bana da öyle demişti. Öyle yapayım madem. Bana hastane 30 dakika mesafede olduğu için sıkıntı yok ama sizin için kötü olmuş.
merseysidederby

İdrarda lökosit 2 çıktı bu arada. Meninin renginin sarı olmasına ve iç çamaşırında gördüğüm beyaz ve kahverengi katı cisimlere de iltihap dedi.
emre034
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen emre034 »

Bana göre Zafer Bey artık hasta bakmaktan sıkılmış. Zaten yakında emekli olur 800tl muayene +lökosit zaten buradan gelen sayıyı azaltmak istediği belli oluyor
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

emre034 yazdı:Bana göre Zafer Bey artık hasta bakmaktan sıkılmış. Zaten yakında emekli olur 800tl muayene +lökosit zaten buradan gelen sayıyı azaltmak istediği belli oluyor
Benimde hissiyatım bu yönde. 5/6 lökesit çıktı. Kolay atlatırsın şunları kullan gelmene gerek yok dedi kötüyüm. Perşembe tekrar gideceğim. Ne kültür var ne psr ne antibiyogram.
Arap
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Arap »

Ben kimseden zafer hoca bana kultur yapti diye duymadım. Bende yaklasik 4 aydir hastasiyim. İlac veriyor bana dokunuyor tekrar gidiyorum tekrar ilac veriyor. Ne kultur var ne psr hic birsey yapmiyor. Kultur yaptiran varsa yazsin arkadaslar
merseysidederby

Arap yazdı:Ben kimseden zafer hoca bana kultur yapti diye duymadım. Bende yaklasik 4 aydir hastasiyim. İlac veriyor bana dokunuyor tekrar gidiyorum tekrar ilac veriyor. Ne kultur var ne psr hic birsey yapmiyor. Kultur yaptiran varsa yazsin arkadaslar
Hocam valla ben de anlamadım. İdrar ve kan tahlili istedi ama lökosit istemedi. 5 genta igne ve 5 tablet tavanic yazdı. Pazar hafif ağrım vardı, pazartesi neredeyse hiçbir şeyim yoktu. Ben de iyileşiyorum diye sevindim. Salı günü penis ucundaki o his geldi. Bugün de penis kökünde hafif olsa da çok ufak ağrı ve idrarda hafif yanma var. Bence iğneler bana iyi gelmiyor. Klindan beni 5 günde epey toparlamıştı. Böyle de geçmezse tekrar gider miyim yoksa artık devlette mi çözüm ararım bilemiyorum.
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

merseysidederby yazdı:
Arap yazdı:Ben kimseden zafer hoca bana kultur yapti diye duymadım. Bende yaklasik 4 aydir hastasiyim. İlac veriyor bana dokunuyor tekrar gidiyorum tekrar ilac veriyor. Ne kultur var ne psr hic birsey yapmiyor. Kultur yaptiran varsa yazsin arkadaslar
Hocam valla ben de anlamadım. İdrar ve kan tahlili istedi ama lökosit istemedi. 5 genta igne ve 5 tablet tavanic yazdı. Pazar hafif ağrım vardı, pazartesi neredeyse hiçbir şeyim yoktu. Ben de iyileşiyorum diye sevindim. Salı günü penis ucundaki o his geldi. Bugün de penis kökünde hafif olsa da çok ufak ağrı ve idrarda hafif yanma var. Bence iğneler bana iyi gelmiyor. Klindan beni 5 günde epey toparlamıştı. Böyle de geçmezse tekrar gider miyim yoksa artık devlette mi çözüm ararım bilemiyorum.
Yarın bende gideceğim lökesit neden bakmıyor acaba hoca? Çok enteresan bıktı herhalde prostatitlerden
Ronaldogeldi

Mesaj gönderen Ronaldogeldi »

Ben de zafer hocaya gittim kendisi lokosit baktı (4-5) cıkto idrar testide yaptı aksine baya bi ilgiliydi 5 tane iğne + antibiyotik yazdı. Fakat ben de öyle ağrı falan fazla yoktu yani peniste doluluk , huzursuzluk vardı bunlaro kullan hiç bişeyin kalmaz dedi ilk iğnemi yaptırdım idrar debim baya yüksek oldugunu hissettim yani eskiye göre daha iyiyim bakalım tam olarak iyilesirsem yazarım
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

Ronaldogeldi yazdı:Ben de zafer hocaya gittim kendisi lokosit baktı (4-5) cıkto idrar testide yaptı aksine baya bi ilgiliydi 5 tane iğne + antibiyotik yazdı. Fakat ben de öyle ağrı falan fazla yoktu yani peniste doluluk , huzursuzluk vardı bunlaro kullan hiç bişeyin kalmaz dedi ilk iğnemi yaptırdım idrar debim baya yüksek oldugunu hissettim yani eskiye göre daha iyiyim bakalım tam olarak iyilesirsem yazarım
10 gün önce bende de 5/6 cıktı. Hemen hemen aynı şeyleri söyledi. Ben pek iyi değilim yarın tekrar gideceğim inşallah sizler şanslısınız. Ben 400 km gidip 400 dönüyorum
Ronaldogeldi

Mesaj gönderen Ronaldogeldi »

Sizin ne sikintiniz vardi?
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

Ronaldogeldi yazdı:Sizin ne sikintiniz vardi?
Testisim şiş ve arıyor. Idrar yollarım.hasas batma var. Ayaklarım üşüyor birde
merseysidederby

Serkan yazdı:
merseysidederby yazdı:
Yarın bende gideceğim lökesit neden bakmıyor acaba hoca? Çok enteresan bıktı herhalde prostatitlerden
Herkese bakmış hocam. Bana ne ilk muayenede ne de kontrolde bakmadı. Belki de hem erken teşhis olmam (20 gün civarı) hem de genç olmam dolayısıyla bunu tercih etmiştir.