SARI SPERM ve İÇİNDE PARÇALAR

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: SARI SPERM ve İÇİNDE PARÇALAR

Mesaj gönderen efsane2036 »

kadir yazdı:
efsane2036 yazdı:
kadir yazdı: Yag gibi parcalarin su anda gelmesinin bir zarari yok kardesim. Prostatiin duzeldikce onlarda duzelecek. Bol su ic.. idrarin ph ina baktirmani oneririm. Bromelaini surekli kullan.
Çocuk yapmayı düşünüyoruz içinde bakteri varsa eger eşe geçer dıye korkuyorum
Prostatit olan ve tedavi olduktan sonra iyi olan bir cok hasta var..benim bildigim. Cocuklarida oldu. Esinize bulasmaz. Akut evredeyseniz bulasma riski var. Kronikte bulasma diye bir sey yok kardesim. Cocuk yapabilirsiniz. Önemli olan canli sperm sayısi. Yanliz su var klamidya, gonore, tricomonas gibi cybh mikroplari varsa onlarin tedavisi olmasi gerekir. Hamilelikte fetusa bulasma riski var.
Spermiyoğram sonucları ıyı cıkıyor o parçaların olması bende septom yapıyor dıye düşünüyorum libido zayıf durumda sperm ileri atmıyor
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

efsane2036 yazdı:
kadir yazdı:
efsane2036 yazdı: Çocuk yapmayı düşünüyoruz içinde bakteri varsa eger eşe geçer dıye korkuyorum
Prostatit olan ve tedavi olduktan sonra iyi olan bir cok hasta var..benim bildigim. Cocuklarida oldu. Esinize bulasmaz. Akut evredeyseniz bulasma riski var. Kronikte bulasma diye bir sey yok kardesim. Cocuk yapabilirsiniz. Önemli olan canli sperm sayısi. Yanliz su var klamidya, gonore, tricomonas gibi cybh mikroplari varsa onlarin tedavisi olmasi gerekir. Hamilelikte fetusa bulasma riski var.
Spermiyoğram sonucları ıyı cıkıyor o parçaların olması bende septom yapıyor dıye düşünüyorum libido zayıf durumda sperm ileri atmıyor
Efsane kardesim, spermin ileri atmamasi prostatit sis olup meni kanalinin daralmasi ile alakali. Cocuk olmasina engel.degil
smm2804
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen smm2804 »

kadir yazdı:
efsane2036 yazdı:
kadir yazdı: Prostatit olan ve tedavi olduktan sonra iyi olan bir cok hasta var..benim bildigim. Cocuklarida oldu. Esinize bulasmaz. Akut evredeyseniz bulasma riski var. Kronikte bulasma diye bir sey yok kardesim. Cocuk yapabilirsiniz. Önemli olan canli sperm sayısi. Yanliz su var klamidya, gonore, tricomonas gibi cybh mikroplari varsa onlarin tedavisi olmasi gerekir. Hamilelikte fetusa bulasma riski var.
Efsane kardesim, spermin ileri atmamasi prostatit sis olup meni kanalinin daralmasi ile alakali. Cocuk olmasina engel.degil

Bende aynı durumdayım kadir abi sperm sarı geliyor koyu şekilde hiç tazik yok zevk almıyorum hiç birşey hissetmiyorum içinde beyaz küçük jöle kristal gibi parçalar var geçiremedim ne tavsiyen var abi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

smm2804 yazdı:
kadir yazdı:
efsane2036 yazdı: Spermiyoğram sonucları ıyı cıkıyor o parçaların olması bende septom yapıyor dıye düşünüyorum libido zayıf durumda sperm ileri atmıyor

Bende aynı durumdayım kadir abi sperm sarı geliyor koyu şekilde hiç tazik yok zevk almıyorum hiç birşey hissetmiyorum içinde beyaz küçük jöle kristal gibi parçalar var geçiremedim ne tavsiyen var abi
Enfeksiyon oldugu belli ve devam ediyor. Enfeksiyon bulgularini aramaya devam.etmeni tavsiye ederim.
mekatron
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen mekatron »

Merhabalar,
8 yıldır bu hastalık bende var, ilk başlarda hasta olduğumu bile bilmiyordum. İlk belirtiler sadece ejakülasyon zor geliyordu ve bir miktar sperm penis içinde kalıyordu(bide sık idrara çıkıyordum). İstanbul'da Başkent üniversitesi hastanesinde doktora gittim bir şeyin yok diye gönderdiler sonra tesadüfen TV'de prostatit belirtileri denk geldi dinledim, tekrardan aynı hastaneye farklı bir doktora gittim. prostat masajı idrar testi 4 kap testi yaptı ve cipro ve tetradox yazdı(o zamanlar bilgili değildim yıl 2014-15 tahlil sonuçları hatırladığım kadarı ile temizdi ama doktora ben prostatit oldum diye girdim o yuzden ilaç yazdı sanırım) ilaçları kullanmaya başladıktan 2- 3 gün sonra yeniden doğmuş gibi oldum kafam berraklaştı (hep yorgun hissediyordum düzeldim) topuklarımda küçük çatlaklar vardı neredeyse kılcal onlar kayboldu idrar düzeni girdi(hem debi olarak hemde sıklık olarak). Doktor ilaçları 1 hafta kullan bırak dedi ve bıraktıktan sonra aynı duruma hatta belirtiler artmış olarak hayatıma devam etim bu aralar spermin rengi sarı gelmeye başladı(gün aşırı ejakülasyon meninin beli kısmı sarı geliyor ama gün içerisinde ikinci ejakülasyon sarılık yok denecek kadar azdı ). Geçen sene Zafer Hocayı ve bu forumu keşfettiğim zaman hemen randevu aldım. Zafer hoca masaj yaptı prostat sıvısını aldı ve mikroskopla inceledi, 4 kap testi, kan testi, idrar testi yaptı Sende mikrop yok ve sende prostat ile alakalı bir şey yok dedi(çok az prostatın yaşına göre buyuk dedi o da normal dedi) ayağını sıcak tut vb şeyler söyleyip gönderdi. 6-7 ay sonra Ankara güven hastanesine gittim, doktor prostat masajı ve yine kan testi, 4 kap testi, ultrason yaptı ve sağ böbrekte biraz büyüme var dedi tomografi istedi (covidden dolayı gidemedim sağ testisim ve sağ böbregimde azda olsa ağrı var ama doktor taş ile alakalı olabilir dedi) ama prostatit ile alakalı hiç bir belirti yok dedi ve beni gönderdi resmen ama prostat masajından sonra bir miktar rahatladım ilaç vermedi tabi. Bu ara ilk meni sarı geliyordu aynı(boğazımı üşütünce gelen mukus renginde ama gün içerisinde ikinci ejakülasyon rengi normal ama zor geliyordu ve ejakülasyon ne zaman olursa olsun 2 cm ileriye bile gitmiyordu) bu ara tavsiye üzerine gün içerinde 2-3 defa ejakülasyon yaptım artık hepten sarı geliyor meni ve 2 cm ileriye bile gitmiyor ve idrarı daha zor yapmaya başladım.

KADİR Abi Selamlar, öncelikle sana soruyorum yada bir bilen tecrübe edenlerin değerli yardımlarını bekliyorum en büyük sıkıntım Yorgunluk halsizlik ne okuduğumu anlayabiliyorum nede yaptığım işi düzgün yapabiliyorum bu yazıyı yazmak için bile ekstradan dikkatimi toparlamaya çalışıyorum en basit işler bile eziyet oldu yani şiddetli bi enfeksiyon geçiriyor gibi vucut her zaman yorgun, halsiz ama mikrop üremedi deniyor. Ne yapmalıyım (artık doktora gitmeye korkuyorum her defasında daha da kötü oldum) nasıl bir yol izlemeliyim hangi doktora gitmeliyim değerli yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler, İyi Geceler.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Gecmis olsun kardesim, gittigin doktordan fayda gormemissin. Ozaman baska bir dra gitmen gerekir. İkincisi lokosit cikmiyorsa prostat sıvısı, idrar ve meniden kültür ve pcr yaptirmanı öneririm. Bu 3 örneğin incelenmesi enfeksiyon odagının nerede lokalize oldugunu anlamak icin onemli. Lablarda coklu cybh paneli var bu lablardan birine bu ornekleri ver incelensin.
mekatron

Mesaj gönderen mekatron »

Kadir Abi, doktor ve Lab tavsiye edebilir misiniz ? İstanbul Ankara iki şehir de olur. Dönüş yaptığın için sağol abi, iyi akşamlar
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Maalesef tavsiye edecegim ne dr var nede lab var kardesim.. benim kriterlerime uygun degiller hiç birisi. Oyuzden forumda tavsiye edilen drlar ve lablar var. Istersen forumu iyice bir oku.
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

eger prostat isen zaten gunde 2 masturbasyon yapma.
prostatin iyilesmez. sari ve koyu sperm icin prostat kanallari tikaldiir. bol masaj
crazy96
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen crazy96 »

Arkadaşlar affınıza sığınarak bende paylaşmak istiyorum forum kurallarına aykırı mıdır bilmiyorum benim meni bu şekilde içinde sarımsı kıvam var bu enfeksiyon mudur başka birşey midir meni kültüründe stafilokok üredi 2 kere ayrıca düzenli boşalma ile alakası yok sürekli böyle hep sarılık var içinde ve kıvamı koyu
https://hizliresim.com/uhi4hf
https://hizliresim.com/0lYCo6
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Forum kurallarina aykiri degil kardesim niye olsun? Reklam amacli ve kötü niyetli paylasimlar kurallara aykiri olur. Sarimsi sperm bendede var sorunum yok. Sperm renginin cok önemi yok. Onemli olan rahatsiz edici semptomlar.
crazy96

Mesaj gönderen crazy96 »

kadir yazdı:Forum kurallarina aykiri degil kardesim niye olsun? Reklam amacli ve kötü niyetli paylasimlar kurallara aykiri olur. Sarimsi sperm bendede var sorunum yok. Sperm renginin cok önemi yok. Onemli olan rahatsiz edici semptomlar.
Peki bu enfeksiyon belirtisi mi abi baktiysan birazi beyazimsi akiskan sarimsi olan koyu kivamda homojen degil meni
efsane2036

crazy96 yazdı:
kadir yazdı:Forum kurallarina aykiri degil kardesim niye olsun? Reklam amacli ve kötü niyetli paylasimlar kurallara aykiri olur. Sarimsi sperm bendede var sorunum yok. Sperm renginin cok önemi yok. Onemli olan rahatsiz edici semptomlar.
Peki bu enfeksiyon belirtisi mi abi baktiysan birazi beyazimsi akiskan sarimsi olan koyu kivamda homojen degil meni
Benım spermi görsen buna şükredersın
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

crazy96 yazdı:
Beyaz ve sarı seklinde olur zaten meni benimkide oyle kardesim. Sikayetin yoksa rengin onemi yok.
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

mekatron yazdı:Merhabalar,
8 yıldır bu hastalık bende var, ilk başlarda hasta olduğumu bile bilmiyordum. İlk belirtiler sadece ejakülasyon zor geliyordu ve bir miktar sperm penis içinde kalıyordu(bide sık idrara çıkıyordum). İstanbul'da Başkent üniversitesi hastanesinde doktora gittim bir şeyin yok diye gönderdiler sonra tesadüfen TV'de prostatit belirtileri denk geldi dinledim, tekrardan aynı hastaneye farklı bir doktora gittim. prostat masajı idrar testi 4 kap testi yaptı ve cipro ve tetradox yazdı(o zamanlar bilgili değildim yıl 2014-15 tahlil sonuçları hatırladığım kadarı ile temizdi ama doktora ben prostatit oldum diye girdim o yuzden ilaç yazdı sanırım) ilaçları kullanmaya başladıktan 2- 3 gün sonra yeniden doğmuş gibi oldum kafam berraklaştı (hep yorgun hissediyordum düzeldim) topuklarımda küçük çatlaklar vardı neredeyse kılcal onlar kayboldu idrar düzeni girdi(hem debi olarak hemde sıklık olarak). Doktor ilaçları 1 hafta kullan bırak dedi ve bıraktıktan sonra aynı duruma hatta belirtiler artmış olarak hayatıma devam etim bu aralar spermin rengi sarı gelmeye başladı(gün aşırı ejakülasyon meninin beli kısmı sarı geliyor ama gün içerisinde ikinci ejakülasyon sarılık yok denecek kadar azdı ). Geçen sene Zafer Hocayı ve bu forumu keşfettiğim zaman hemen randevu aldım. Zafer hoca masaj yaptı prostat sıvısını aldı ve mikroskopla inceledi, 4 kap testi, kan testi, idrar testi yaptı Sende mikrop yok ve sende prostat ile alakalı bir şey yok dedi(çok az prostatın yaşına göre buyuk dedi o da normal dedi) ayağını sıcak tut vb şeyler söyleyip gönderdi. 6-7 ay sonra Ankara güven hastanesine gittim, doktor prostat masajı ve yine kan testi, 4 kap testi, ultrason yaptı ve sağ böbrekte biraz büyüme var dedi tomografi istedi (covidden dolayı gidemedim sağ testisim ve sağ böbregimde azda olsa ağrı var ama doktor taş ile alakalı olabilir dedi) ama prostatit ile alakalı hiç bir belirti yok dedi ve beni gönderdi resmen ama prostat masajından sonra bir miktar rahatladım ilaç vermedi tabi. Bu ara ilk meni sarı geliyordu aynı(boğazımı üşütünce gelen mukus renginde ama gün içerisinde ikinci ejakülasyon rengi normal ama zor geliyordu ve ejakülasyon ne zaman olursa olsun 2 cm ileriye bile gitmiyordu) bu ara tavsiye üzerine gün içerinde 2-3 defa ejakülasyon yaptım artık hepten sarı geliyor meni ve 2 cm ileriye bile gitmiyor ve idrarı daha zor yapmaya başladım.

KADİR Abi Selamlar, öncelikle sana soruyorum yada bir bilen tecrübe edenlerin değerli yardımlarını bekliyorum en büyük sıkıntım Yorgunluk halsizlik ne okuduğumu anlayabiliyorum nede yaptığım işi düzgün yapabiliyorum bu yazıyı yazmak için bile ekstradan dikkatimi toparlamaya çalışıyorum en basit işler bile eziyet oldu yani şiddetli bi enfeksiyon geçiriyor gibi vucut her zaman yorgun, halsiz ama mikrop üremedi deniyor. Ne yapmalıyım (artık doktora gitmeye korkuyorum her defasında daha da kötü oldum) nasıl bir yol izlemeliyim hangi doktora gitmeliyim değerli yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler, İyi Geceler.
Ankara da yaşıyorsun anladığım etimesgutta mesut tül hoca var bi ona görün ister kardeşim?
crazy96

Mesaj gönderen crazy96 »

efsane2036 yazdı:
crazy96 yazdı:
Sizinle daha once konusmustuk ozelden hatirliyorum sizde boyle kivamda koyuluk varmi benim akiskan değil meni ve homojen degil yapisi
efsane2036

crazy96 yazdı:
efsane2036 yazdı:
crazy96 yazdı: Peki bu enfeksiyon belirtisi mi abi baktiysan birazi beyazimsi akiskan sarimsi olan koyu kivamda homojen degil meni
Sizinle daha once konusmustuk ozelden hatirliyorum sizde boyle kivamda koyuluk varmi benim akiskan değil meni ve homojen degil yapisi
Benımde degıl pıhtılar var yarısı beyaz yarısı sarı
umutsuz123
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen umutsuz123 »

crazy96 yazdı:Arkadaşlar affınıza sığınarak bende paylaşmak istiyorum forum kurallarına aykırı mıdır bilmiyorum benim meni bu şekilde içinde sarımsı kıvam var bu enfeksiyon mudur başka birşey midir meni kültüründe stafilokok üredi 2 kere ayrıca düzenli boşalma ile alakası yok sürekli böyle hep sarılık var içinde ve kıvamı koyu
https://hizliresim.com/uhi4hf
https://hizliresim.com/0lYCo6
Aynı kardesim 3 yıldır böyle ne kullandıysam geçiremedim
marvin
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen marvin »

smm2804 yazdı:Arkadaslar yanmalar eskiye göre azaldı ama sperm sap sarı geliyor içinde beyaz jöle kristal gibi parçalar var damla damla çıkıyor 2 cm bile tazik yok hiç birşey hissetmiyorum seminel vezükülerde iltihap dedikleri bu oysa gerek aynı sorunu yasayanlar varmı 2 senedir aynı durumdayım
Cinsel yolla mı prostatit olmuştun kardeşim?
omerdemir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen omerdemir »

smm2804 yazdı:Arkadaslar yanmalar eskiye göre azaldı ama sperm sap sarı geliyor içinde beyaz jöle kristal gibi parçalar var damla damla çıkıyor 2 cm bile tazik yok hiç birşey hissetmiyorum seminel vezükülerde iltihap dedikleri bu oysa gerek aynı sorunu yasayanlar varmı 2 senedir aynı durumdayım
bende aynı sarı rekte menıdede tazık yok bendekı entereok bakterıyel
omerdemir

Mesaj gönderen omerdemir »

efsane2036 yazdı:
kadir yazdı:
yasar12 yazdı:
Kadir abi prostatin icinden mi geliyor bilmem lakin cm boyutunda oldugu oluyor kesinlikle, zaten asiri kati yapilar degil arkadaslar da biliyordur, bunlar belki de jelibondan bir tik daha yumusak, elastik jel kivaminda aslinda kati-sivi arasi seyler... 4-5 cm uzunlugunda oldugunu da cok deneyimledim, 1 cm oldugunu da...
Bu parcalari bir laba verip incelettirmeni öneririm.
*Bu jölemsi parcalar prostatin tikalı olan kanallarindan cikan tortular olabilir.
*Katı kristalize parcalar ise uretradan prostata dogru idrar reflüsü yada kaçagı varsa bu idrar orada kanallarda kristalize oluyor ve zamanla dışarı çıkıyor. Sert parcalar geri kaçan idrarin kristalize parcalarıdir.
Abi sence bakteriyel bir durum mu bu
bendede aynı bende kı bakterıyel enterok bakterıyel enteroklar oyle yapıyor
Hakan123

Re: Penisde

Mesaj gönderen Hakan123 »

Arkadaşlar penisde cok kötü acı agrım var bir türlü geçmiyor boşaldim ondan sonra oldu eşimle kondomla ilişkiye girdim canim çıkacak
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Penisde

Mesaj gönderen efervesan »

Hakan123 yazdı:Arkadaşlar penisde cok kötü acı agrım var bir türlü geçmiyor boşaldim ondan sonra oldu eşimle kondomla ilişkiye girdim canim çıkacak
Penisin tam olarak neresinde gövde kısmında ise kireçlenme olabilir hoş prostattan da direk olabile
Hakan123

Re: Penis agrısı

Mesaj gönderen Hakan123 »

Penisin her tarafı açıyor agrıyor kardeşim prostat dan vuruyor yokdu iki sefer üste üste boşaldim perişan durumdayım inşallah toparlarım cok sıkıntı allah razı olsun inşallah
ahdevefa

Mesaj gönderen ahdevefa »

Ağrım olmadı bir dönem sabah ereksiyonu haricinde ereksiyon sorunumda olmadı en rahatsız edici olan istemsiz perine bölgesinin kasılmasıydı sonrasında da bu sarı jölemsi parçalar kaldı. 4 kap testi hiç yaptıramadım ama idrar kültüründe üreme hiç olmadı.Neredeyse kalan tek semptomum bu ve çözüm bulamadım. Sizde oluyor mu bilmiyorum bir de bu parçalar 3 4 gün boşalmasam idrarla ya da tam idrar bitiminde geliyor.İdrarla boşalmış kadar oluyorum bu parçalar geldikten sonra makatta ki dolgunluk hissi de bir süre geçiyor.