Doktor tavsiyesi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
selocan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Doktor tavsiyesi

Mesaj gönderen selocan »

Arkadaşlar konya da rektal tuşe yapıp sıvı alan lökosit bakan doktor varmi...yada önerilen bir doktor
Serkan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: Doktor tavsiyesi

Mesaj gönderen Serkan »

Bunu yapan Zafer hocaya gidiyorum 400 km uzağa ama bana ilgisiz geldi. Lökesit bakan,kültür,antibiyogram ve psr hepsini yapan biri lazım.
scream1717

Mesaj gönderen scream1717 »

Serkan yazdı:Bunu yapan Zafer hocaya gidiyorum 400 km uzağa ama bana ilgisiz geldi. Lökesit bakan,kültür,antibiyogram ve psr hepsini yapan biri lazım.
Bende Hüseyin seçkin gittim Eskişehirde tüm testleri yapıyor bende kültür de bakteri de buldu ama ilaçlar işe yaramadı.. Tüm testleri yapıp ilgilenen bir doktor tavsiye ederim.. Ben de zafer hocaya gideceğim artık son çare.. İlgisiz den kastınız nedir
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

scream1717 yazdı:
Serkan yazdı:Bunu yapan Zafer hocaya gidiyorum 400 km uzağa ama bana ilgisiz geldi. Lökesit bakan,kültür,antibiyogram ve psr hepsini yapan biri lazım.
Bende Hüseyin seçkin gittim Eskişehirde tüm testleri yapıyor bende kültür de bakteri de buldu ama ilaçlar işe yaramadı.. Tüm testleri yapıp ilgilenen bir doktor tavsiye ederim.. Ben de zafer hocaya gideceğim artık son çare.. İlgisiz den kastınız nedir
Yanlış anlamayın ahkam kesmek haddime değil. 2 aylık hastayım. Zafer beyde herkesçe kabul edilen saygın bir doktor. Çok açıklama yapmıyor. Bende epidiminit ,orşit ve prostatit birlikte oluştu. Bunların ağrıları yanı sıra dayanılmaz mide bulantısı ve boğaz agrısı üşüme yaşıyorum. İdrarda kanda birşey cıkmayınca İstanbula koştum. 5-6 lökesit çıktı hafif enfeksiyon Genta 5 iğne vurdur bi daha gelmene gerek yok atlatırsındedi. Oda da kalış sürem devlet hastanesiyle ayni. Rektal Tuşe sırasinda çok az çekindim ilk defa yaptırıyorum. Hemen istersen yapmayayım ilaç yazip göndereyim çıkışı Bende semptomlarda bir azalma yok. Perşembe tekrar gideceğim. Bu forumda fayda görenlerin referansı olmasa gitmezdim. 3ay takip edeceğim. Fayda görmezssem Hüseyin beye giderim bende.
adige60

Mesaj gönderen adige60 »

Mehmet ardıç var konyada
scream1717

Serkan yazdı:
scream1717 yazdı:
Yanlış anlamayın ahkam kesmek haddime değil. 2 aylık hastayım. Zafer beyde herkesçe kabul edilen saygın bir doktor. Çok açıklama yapmıyor. Bende epidiminit ,orşit ve prostatit birlikte oluştu. Bunların ağrıları yanı sıra dayanılmaz mide bulantısı ve boğaz agrısı üşüme yaşıyorum. İdrarda kanda birşey cıkmayınca İstanbula koştum. 5-6 lökesit çıktı hafif enfeksiyon Genta 5 iğne vurdur bi daha gelmene gerek yok atlatırsındedi. Oda da kalış sürem devlet hastanesiyle ayni. Rektal Tuşe sırasinda çok az çekindim ilk defa yaptırıyorum. Hemen istersen yapmayayım ilaç yazip göndereyim çıkışı Bende semptomlarda bir azalma yok. Perşembe tekrar gideceğim. Bu forumda fayda görenlerin referansı olmasa gitmezdim. 3ay takip edeceğim. Fayda görmezssem Hüseyin beye giderim bende.
O zaman Hüseyin hocayı tavsiye ederim 30 dk dinledi beni uzun süre de tüm muayeneleri yaptı tüm testleri yaptırdı. 1 ay boyunca da telefon dan haberleştik.. İlgili ir doktor ama kültür sonucum sanırım. Hatalı çıktı ilaç fayda etmedi
scream1717

Yani Hüseyin hoca gittiğim en ilgili doktor bu zamana kadar zafer hoca fayda etmezse yine kesinlikle Hüseyin hocaya gideceğim. Eskiye göre daha iyiyim zaten
selocan

Mesaj gönderen selocan »

adige60 yazdı:Mehmet ardıç var konyada
Hangi hastane gardasim
murt1903

Mesaj gönderen murt1903 »

merhaba arkadaşlar aranızda yeniyim, yaklaşık 45 gün önce sadece oral seks esnasında bulaş oldu eminim buna çünkü aynı anda covid 19 kaptım. 3 gün muazzam ağrı başladı ve son 1 haftadır penisin başında, makatta ve makatla testis arasında yanma var. burada konuşulan bir ismi aradım zafer hoca değil 20 bin liraya yakın tedavi ücreti çıkardılar. ne yapacağız akışına mı bırakalım acaba zaten önerilere açığım.
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Valeri »

murt1903 yazdı:merhaba arkadaşlar aranızda yeniyim, yaklaşık 45 gün önce sadece oral seks esnasında bulaş oldu eminim buna çünkü aynı anda covid 19 kaptım. 3 gün muazzam ağrı başladı ve son 1 haftadır penisin başında, makatta ve makatla testis arasında yanma var. burada konuşulan bir ismi aradım zafer hoca değil 20 bin liraya yakın tedavi ücreti çıkardılar. ne yapacağız akışına mı bırakalım acaba zaten önerilere açığım.
Kesin muhsindir , işi paraya döktüler iyice
murt1903

Mesaj gönderen murt1903 »

Valeri yazdı:
murt1903 yazdı:merhaba arkadaşlar aranızda yeniyim, yaklaşık 45 gün önce sadece oral seks esnasında bulaş oldu eminim buna çünkü aynı anda covid 19 kaptım. 3 gün muazzam ağrı başladı ve son 1 haftadır penisin başında, makatta ve makatla testis arasında yanma var. burada konuşulan bir ismi aradım zafer hoca değil 20 bin liraya yakın tedavi ücreti çıkardılar. ne yapacağız akışına mı bırakalım acaba zaten önerilere açığım.
Kesin muhsindir , işi paraya döktüler iyice
bugün devlet hastanesine gittim, dr. a durumu anlattım, idrar tahlili ve kan tahlili yaptı, ne bakteri ne de cybh testi yaptı. ünv. hastanesine gideceğim sanırım ya da bırakacağım. 2,5 yıldır pandemi nedeniyle çok dikkatliydim 1 günlük dikkatsiz davranmam geri dönüşü olmayan iz bıraktı. Yapacak bir şeyde yok bu saatten sonra kendi düşen ağlamaz.
evox13

Mesaj gönderen evox13 »

Merhaba arkadaşlar
İstanbul'da kronik prostatit konusunda iyi bir doktor tecrübelerinizden faydalanarak tavsiye rica ediyorum
adige60

Mesaj gönderen adige60 »

Konya büyük şehir hastanesi
Powerturk

Mesaj gönderen Powerturk »

Merhaba arkadaşlar
İstanbul da rektal tuse ile prostat sivisi alıp PCR ve diğer testleri yaptıran hangi doktor vardır?
Zafer Oyman bakiyormu , birde Medicana Bahçelievler hastanesi de görevli sanırım doğrumudur?
adige60

Mesaj gönderen adige60 »

Zafer hoca bakmıyor basrri hoca var sıvi alır götürüp lab verirsin
mera
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen mera »

adige60 yazdı:Zafer hoca bakmıyor basrri hoca var sıvi alır götürüp lab verirsin
basrinin muayene de 1200 liraydı yanlış hatırlamıyorsam eandevu alıyorsun hastane arıyor bak fiyat bu emin misin diye
Powerturk

Mesaj gönderen Powerturk »

mera yazdı:
adige60 yazdı:Zafer hoca bakmıyor basrri hoca var sıvi alır götürüp lab verirsin
basrinin muayene de 1200 liraydı yanlış hatırlamıyorsam eandevu alıyorsun hastane arıyor bak fiyat bu emin misin diye
Hangi hastanede doktor Basri hoca soyadı nedir
mera
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen mera »

Powerturk yazdı:
mera yazdı:
hisar hastanesi basri yaz çıkar
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

Powerturk yazdı:
mera yazdı:
Of of ya abi CüneytvSevince git. Sadeve sıvı aldırcaksan muayene masaj 750 sade masaj 500