prostatit in bıraktığı tahribat

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
crytek186
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

prostatit in bıraktığı tahribat

Mesaj gönderen crytek186 »

merhaba sevgili forumdaşlar,sizlere sualim şudur, prostatitin; sinirlerde,damarlarda,kaslarda, bırakmış olduğu hasar sonucu sertleşme bozukluğu ve erken boşalma sorununa yol açtığı kanısına forumu araştırarak varmış bulunmaktayım.
burdan yola çıkarak prostatit in cinselliği etkiliyecek yönde bıraktığı tahribatı iyileştirmek için ne gibi yöntemler kullanmamız gerekiyor ?
kadir beyin yazdığı bi yorumu okumuştum Multimodal tedavi bu tedavi yöntemini araştırdım fakat forumda bulamadım bu yöntem nedir ? içerisinde neleri barındıran bir yöntem ?
yani bu bahsettiğim tahribatı iyileştirmek için ne yapmamız gerek ? kegel, kür, spor , yaşam tarzı vs neler var uygulayabiliceğimiz bu konuda aydınlatmada bulunur iseniz çok sevinirim iyi forumlar
crytek186
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: prostatit in bıraktığı tahribat

Mesaj gönderen crytek186 »

ayriyetten sertleşme esnasında penis ve penis kökünde oluşan bir ağrım var sertleşince ağrı bi anda kayboluveriyor, bu ağrı tam olarak hangi sebebten ötürü oluyor acaba ? iltihap olmasından kaynaklımı yoksa prostatın büyümesinden kaynaklımı oluyor yani tam olarak prostatın üzerindeki hangi fiziksel etkiden ötürü bu ağrı oluşuyor olabilir ? ve bu ağrıyı kesmek için ne yapılabilir tavsiyeleriniz nelerdir ? çok şiddetli bir ağrı değil ama ister istemez can sıkıyor
gokhan57
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen gokhan57 »

Enfeksiyon yoksa asıl mesele inflamasyon abi oradaki hasar
Fatih34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Fatih34 »

crytek186 yazdı:ayriyetten sertleşme esnasında penis ve penis kökünde oluşan bir ağrım var sertleşince ağrı bi anda kayboluveriyor, bu ağrı tam olarak hangi sebebten ötürü oluyor acaba ? iltihap olmasından kaynaklımı yoksa prostatın büyümesinden kaynaklımı oluyor yani tam olarak prostatın üzerindeki hangi fiziksel etkiden ötürü bu ağrı oluşuyor olabilir ? ve bu ağrıyı kesmek için ne yapılabilir tavsiyeleriniz nelerdir ? çok şiddetli bir ağrı değil ama ister istemez can sıkıyor
Bir gelişme var mıdır hocam
Dogukan01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Dogukan01 »

crytek186 yazdı:ayriyetten sertleşme esnasında penis ve penis kökünde oluşan bir ağrım var sertleşince ağrı bi anda kayboluveriyor, bu ağrı tam olarak hangi sebebten ötürü oluyor acaba ? iltihap olmasından kaynaklımı yoksa prostatın büyümesinden kaynaklımı oluyor yani tam olarak prostatın üzerindeki hangi fiziksel etkiden ötürü bu ağrı oluşuyor olabilir ? ve bu ağrıyı kesmek için ne yapılabilir tavsiyeleriniz nelerdir ? çok şiddetli bir ağrı değil ama ister istemez can sıkıyor
O bölgedeki kaslardan kaynaklanıyo olabilir gibi geldi bana
6161
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen 6161 »

crytek186 yazdı:merhaba sevgili forumdaşlar,sizlere sualim şudur, prostatitin; sinirlerde,damarlarda,kaslarda, bırakmış olduğu hasar sonucu sertleşme bozukluğu ve erken boşalma sorununa yol açtığı kanısına forumu araştırarak varmış bulunmaktayım.
burdan yola çıkarak prostatit in cinselliği etkiliyecek yönde bıraktığı tahribatı iyileştirmek için ne gibi yöntemler kullanmamız gerekiyor ?
kadir beyin yazdığı bi yorumu okumuştum Multimodal tedavi bu tedavi yöntemini araştırdım fakat forumda bulamadım bu yöntem nedir ? içerisinde neleri barındıran bir yöntem ?
yani bu bahsettiğim tahribatı iyileştirmek için ne yapmamız gerek ? kegel, kür, spor , yaşam tarzı vs neler var uygulayabiliceğimiz bu konuda aydınlatmada bulunur iseniz çok sevinirim iyi forumlar
Hiç bu tip şeyleri akla getirmeye gerek yok. Bolca hareket doğru beslenme düzenli masaj ve vitamin takviyesiyle 3 buçuk senelik hastalığı büyük oranda yendim ara ara sağlıykenki halime dönüyorum ve iyileşme ivmesi hep yukarı dönüyor bunu mekanizma gibi düşünmek gerek baraj gibi suyun önü tıkalı olduğu için akım neredeyse yok barajı oluşturan kütle kalkınca her şey eski haline döner. Olduğu yerde duruyor diye su akmayı unutmaz
Görelim mevla neyler neylerse güzel eyler...
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

zamanla geçer tahribat