cinsel sorunlar

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
edifier
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Re: cinsel sorunlar

Mesaj gönderen edifier »

gönderdiğim linkleri inceleyen olmadı mı?
edifier

Mesaj gönderen edifier »

sanırım kimse de cinsel sorun yok. fikir alışverişi yapmaya yanasmadı kimse
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

cinsel sorunlar prostat iltihabı olan herkeste az çok vardır.iltihap azaltıldığı zaman cinsellikte normale dönmeye başlıyor.
erdem
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen erdem »

Malesef cinsel sorunlar bende de var. Makat bölgesinde kaşıntı ve geçmeyen iltihaplı içi dolu keseler oluşuyor. Büyük tuvalette de farklılıklar var parça parça dışkılama. Doktora gittim iltihaplanma var dedi antibiyotik verdi fayda yok. Bir dönem vigamax kullandım eh işte fena değildi ama iyi olmadım. Ananas tükettiğim dönemlerde bir hafta iyiydim cinsel yönden de ama sonrasi yine aynı. Sperm de sarı renk ve fışkırma olmuyor ve libido düşük bununla ilgili napcam bilmiyorum. Ama antibiyotik kullanmıyorum candila dan şüpheli yim. Tükürük testinde de zaten var olduğu belli oldu bunun için antibiyotik ve probiyotik kullandım ama 10 gün ama çokta fayda etmedi malesef
erdem

Mesaj gönderen erdem »

Ağrı sizi yok. Öncesinde ağrı vardı geçti. Penis ucunda yanma iğne batması oluyordu onlarda ara sıra olsada geçti bazen kramp gibi ağrı oluyor prostat bölgesinde ama çok nadir. Şimdi kalıcı olan sadece cinsellikle ilgili sorunlar bi çözüm bulabilsek çok güzel olacak ama ben en çok bağışıklık ve bağırsak konusuna odaklanıyor um. Bence sıkıntı buralarda arkadaslar
Akınx

Mesaj gönderen Akınx »

erdem yazdı:Malesef cinsel sorunlar bende de var. Makat bölgesinde kaşıntı ve geçmeyen iltihaplı içi dolu keseler oluşuyor. Büyük tuvalette de farklılıklar var parça parça dışkılama. Doktora gittim iltihaplanma var dedi antibiyotik verdi fayda yok. Bir dönem vigamax kullandım eh işte fena değildi ama iyi olmadım. Ananas tükettiğim dönemlerde bir hafta iyiydim cinsel yönden de ama sonrasi yine aynı. Sperm de sarı renk ve fışkırma olmuyor ve libido düşük bununla ilgili napcam bilmiyorum. Ama antibiyotik kullanmıyorum candila dan şüpheli yim. Tükürük testinde de zaten var olduğu belli oldu bunun için antibiyotik ve probiyotik kullandım ama 10 gün ama çokta fayda etmedi malesef
erdem seninle aynı sorunları yaşıyormuşuz.
Galip

Mesaj gönderen Galip »

Spermin sarı olma olayı sarımsımı örn.yada limon gibimi sarı,kimisi sarı diyo kimide sarımsı benimkide sık boşalmadığım zaman daha katı ve sarımsı oluyor ama şu da var ben hiç sperm tahlilinde hiç bir sorun olduğunu duymadım sonuçta bizler çıplak gözle bu olayı görüyor isek mikroskoplar ın göremediği nedir yada bu durum kişiye göre normlmi
Sprostatit

Mesaj gönderen Sprostatit »

Bende libidoda sorun yok; ama yukarida belirttigim gibi cinsel iliskide agri oldu. Masturbasyonda olmuyor; sonrasinda belki hafif yanma.
Iliskide agri yasayan var mi?
edifier

Mesaj gönderen edifier »

Abi su yolladigim linklere ve anlatilan tedavilere bakan olmadi mi.
Bu etken maddeyi iceren seyleti kulland yarar gordum gormedim tarzinda bi muabbete girelim dedim ama yine ayni aeyleri tekrarlamaya basladiniz. Bole yol alamayiz soliyim
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

Galip yazdı:Spermin sarı olma olayı sarımsımı örn.yada limon gibimi sarı,kimisi sarı diyo kimide sarımsı benimkide sık boşalmadığım zaman daha katı ve sarımsı oluyor ama şu da var ben hiç sperm tahlilinde hiç bir sorun olduğunu duymadım sonuçta bizler çıplak gözle bu olayı görüyor isek mikroskoplar ın göremediği nedir yada bu durum kişiye göre normlmi
böyle tam sarı değil pişmiş yumurta sarısı olur ya onun gibi bir şey,çok uzun süre boşalmadığın zaman spermde sararma olur.çünkü sperm bayatlıyor.iltihaptan dolayı sperm yapısının bozulup sarı rengi alması normal.ama bu tek başına sperm testlerinde yeterli değil çünkü normal insanlarda da ara ara olur.
erdem

Mesaj gönderen erdem »

Sprostatit yazdı:Bende libidoda sorun yok; ama yukarida belirttigim gibi cinsel iliskide agri oldu. Masturbasyonda olmuyor; sonrasinda belki hafif yanma.
Bende ilk zamanlar oluyordu. Kökten başlayan bi ağrı oluyordu zamanla geçti fakat ereksoyon sorunu baş gösterdi buseferde. Yani ağrılar olduğu dönemlerde cinsel sorun bende de yoktu.
erdem

Mesaj gönderen erdem »

Ben şuan ençok candila mantarı konusuna egimledim kendimi çünki birçok yan etken nerede ise %90 bendeki sıkıntılarla aynı arkadaşlar. Sındirim sistemi deyip geçmeyin bağırsak vücuttaki en önemli yapı diyebilirim. Herşey ona bağlı bence
Sprostatit

erdem yazdı:
Sprostatit yazdı:Bende libidoda sorun yok; ama yukarida belirttigim gibi cinsel iliskide agri oldu. Masturbasyonda olmuyor; sonrasinda belki hafif yanma.
Bende ilk zamanlar oluyordu. Kökten başlayan bi ağrı oluyordu zamanla geçti fakat ereksoyon sorunu baş gösterdi buseferde. Yani ağrılar olduğu dönemlerde cinsel sorun bende de yoktu.
Agrilarin gecmesi icin ne kullandiniz? Kendi kendine mi gecti? Cinsel sorun disinda sikintiniz var mi?

Kandida bence penis ve makatta kasinti disinda digerlerine pek sebep olmaz gibi geliyor.
erdem

Mesaj gönderen erdem »

Kendi kendine geçti. İdrarda catallanma oluyor ve peniste hissizlik gibi şeyler ama cinsel sorun olmasa hiç dert edeceğim şeyler değil asla. Bu arada bence candila yi iyi araştır. Vücudun savunma mekanizması ni alt üst eden birsey. Ananas yediğim dönemde 1 hafta hersey duzelmisti fakat sonra tekrar nüks etti. Bence candila nin sebep olacağı şeyleri iyi araştıran bi makele okumakta fayda var. Cinsel sorun gözlerde yaşatma ve noktaciklar görmek yorgunluk stres vs vs birçok şeye sebep olabiliyor. Ve bağışıklık sistemini düzeltmeden prostatit tedavi etmekte bir hayli zor bence. Bu arada bende varikosel de var
Sprostatit

erdem yazdı:Kendi kendine geçti. İdrarda catallanma oluyor ve peniste hissizlik gibi şeyler ama cinsel sorun olmasa hiç dert edeceğim şeyler değil asla. Bu arada bence candila yi iyi araştır. Vücudun savunma mekanizması ni alt üst eden birsey. Ananas yediğim dönemde 1 hafta hersey duzelmisti fakat sonra tekrar nüks etti. Bence candila nin sebep olacağı şeyleri iyi araştıran bi makele okumakta fayda var. Cinsel sorun gözlerde yaşatma ve noktaciklar görmek yorgunluk stres vs vs birçok şeye sebep olabiliyor. Ve bağışıklık sistemini düzeltmeden prostatit tedavi etmekte bir hayli zor bence. Bu arada bende varikosel de var
Evet, kandidaya bakmistim ben de. Bagisikligi etkiliyor tabi. Ama baslibasina cinsel soruna neden olduguyla ilgili birsey gormedim. Antibiyotiklerden artirdik zaten kandidayi. Ben kefir iciyorum hergun kandidaya karsi.
erdem

Mesaj gönderen erdem »

Bugün "hikayem " bölümünde Cengo arkadaş candila ile ilgli yazı yazmış okuyabilirseniz orada ayrıntılı bir sekilde bu hastalıktan kurtulmanın yolu var. Sanki sesimi duymuş. Teşekkürler cengo bana umut oldun çok sağol.
cihanbey

Mesaj gönderen cihanbey »

http://dunyayikurtarankadinlar.blogspot ... tihan.html

burada kandidaya karşı etkili bir tedavi ve diyet yöntemi ayrıntılı olarak anlatılıyppr
murat06

Mesaj gönderen murat06 »

cihanbey yazdı:cinsel ilişki sırasında değilde bittikten sonra boşalınca bende yanma ve sızlama makat içinde de ağrı oluyor
Abi bosaldiktan ne kadar sure sinra sanki bendeki penis huzurlugu bosaldiktsn sonra basliyor ve devam ediyor
cihanbey

Mesaj gönderen cihanbey »

ben booşaldıktan sonra 1 dk gibi kısa süre içinde hemen yanma ve sızlama başlıyor. ben özellikle boşalıdıktan sonra idrar da yapıyorum ki içerde varsa bakteri falan bekletmeyeyim diye . ama yapar yapmaz ağrı da başlıyor
Merhaba
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Merhaba »

Herkese merhabalar. Ben bu problemi yaklaşık 3 aydır yaşıyorum, boşalma sırasında sızı bir defa oldu ,sabah ereksiyonunda sorun hiç olmadı günde iki kez orgazm olursam daha sık idrar yapıyorum, idrar kanalında tatlı bir kaşıntı, idrarda ağır koku vardı , 15 gündür kullandığım cipro kokuyu azalttı kaşıntıyı bitirdi prostat ağrısı hiç olmadı sadece iki ay kadar önce ilişki sırasında prostat ın varlığını hissettim. Tek sıkıntım sık idrar ve el_ayak üşümesi titreme.Forumda çok deneyimli arkadaşlar var sizden ricam durumum hakkında yorum yapmanız.
NeverGiveUp

Mesaj gönderen NeverGiveUp »

Merhaba nickli arkadas, asagidaki baslikta durumu senin gibi olan ve bu tip rahatsizliklarla yeni tanisan arkadaslar icin yazmis oldugum değerlendirmeler vardı. İşine yarayabilir, göz atmanı öneririm. Selamlar, gecmis olsun.

http://kronikprostatit.org/viewtopic.php?f=2&t=60
Ozan | 29 | Kayseri | 19 Kasım 2014

Ne dilersen HAK'tan dile, kılavuz ol doğru yola.
Merhaba

Mesaj gönderen Merhaba »

Teşekkür ederim ozan bey
prostatiniseveyim

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Merhaba yazdı:Teşekkür ederim ozan bey

Kardes sende henuz prostat iltihabi yok idrar yollarin iltihapli enfensiyoncuya mi gidion urologa mi gidiyon ne yapiosan yap bir dr la yetinme mikrobhn buldur onagore antibiotik al yoksa afaysin sende bu furum uzun surerse bizim gibi olursun henuz prostat hastasi feilsin care sini bul oraya sicrararsa ayvayi yer bu gorundanda cikamazsin git ne yapiosan yap simdi yap oara pul zaman harca sonra pisman oluyon hepsini dokuyon ama gec olur
edifier

Mesaj gönderen edifier »

edifier yazdı:
http://www.herballove.com/guide/over-ma ... s-severity

linkteki charta bi bakın yorum yapın hangileri sizde var sizde yok.

burda da prostatit çözümü için yazı var

http://www.herballove.com/solutions/exh ... r-prostate

site bitkisel haplar satma üzerine kurulu olsa da en azindan cinsel problemleri (en azından benim şikayetlerimi) doktorlardan daha iyi acıkliyor

bakın tekrar yazıyorum bir sürekli uçuk kaçık şarlatanca tedavilerden medet ummadan önce . daha düzgün çözümler arayalim işe yarar demiyorum.

şurada adam bi liste yapmış bizim çektiğimiz bütün sıkıntılar için bitkisel ilaçlar tavsiye etmiş işe yarayan var yaramayan var. ilaçlari almak tabiki salaklık olur fakat adam içeriğini de yazmiş orda içerigindeki bitkileri deneyen denemeyen bi liste olursturalim belki bişi cıkar.

bi bakın fikir atin
Merhaba

Mesaj gönderen Merhaba »

Ozan hocam iyi niyetli tavsiyelerin için yürekten teşekkür ederim. Bu forumun sorumluluğunun önemli ölçüde sizde olduğunun farkındayım . Konu doktorların uzmanlık alanı haddimiz değil diyorsun haklısın. İnsan tavsiye üzerine gittiği ilk uzmandan ameliyatını yapalım mesane boynu yüksekliği var teşhisini duyunca , şüphe üzerine başka bir üroloji uzmanına gidiyor (çoklu tavsiye üzerine seçilen bir doktora) ciprasid le monodoksu beraber reçetelendirildiğini görünce(florokinolonla Tetrasiklinler atagonist etkilidir) KP teşhisin e düşük doz kısa süreli tedavi tavsiyesinde bulunulunca, ister istemez daha önce bu hastalıkla tanışan ların tecrübeleri önem kazanıyor. Bende hekim olduğum için bu durum daha bir göze batıyor. Çeken bilir sözünün anlamını bu hastalıkla daha iyi anladım :)