İyileşenler kimlerdir

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
aksarayyy
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: İyileşenler kimlerdir

Mesaj gönderen aksarayyy »

red yazdı:iyileşmekten kasıt enfeksiyonun bitmesi ve kendini iyi hissetmekse.. evet iyileştim.
idrar sorunum yok, ereksiyon idare ediyor, makatta dolgunluk yok, ağrı yok, yanma yok. eşimle korunmasız ilişkiye girebiliyorum, bira ve çay içebiliyorum, bisiklet sürüyorum. ev yapımı şarap içtim geçen gün o prostatı irrite etti biraz. prostattaki hasar tam iyileşmiş değil bunu hissedebiliyorum, iyileşme çok yavaş gerçekleşiyor. seneye bu zamanlar tamamen eski halime dönerim bu hızla..
idrar sorununu nasıl çözdünüz yardımcı olurmusunz
red

Mesaj gönderen red »

Antibiyotik kullanımı sonrası ve yasaklara uyarak Zaman'la düzeldi.. Sık boşalma idrar sıklığını artırıyor bu arada..
Essabr
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Essabr »

Fenerlim124 yazdı:Valla bn %80 90 iyilestim ama antibiyotik tullanmıyom 15 gunde bi bosalma yapıyorum makatta agrı yok artık bosalırken yanmada olmuyo zevk olayıda yuzde 50 civarında duzeliyoo sık bosalmak bi fayda etmiyoo prostatı dinlendiriyom bizim burda suriyeli abinin verdigi bitkisel kür var onu kullanıyom buyuk ihtimalle yaza kadar normale dönerimm. Kardesim prostatıte bn askerde yakalandım cok 31 cekmekten hergun 34 sallıyodum artk hic sperm glmiyodu prostatsıvısı geliyodu okadar zorlarsan oda sana cezanı keserrr . Zaten burdaki hastaların cogu gencliginde makinaya cok yuklendigi icin burda ilk zamnlar farkedemiyosun cok yazas ilerledigi icin anlıyamıyosun ee sen asıldıkca bi ilerleme iyilesme olmazz
Suriyeli abinin bitkisel kürü nedir kardeşim. Benim yanma son sürat devam ediyor. Yokmu bi derman olacak. Allah’ın izniyle
Ya Şafi
millexplorer
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Mesaj gönderen millexplorer »

Aksarayda bulunan sözde bu hastalığı tedavi eden kişide yaşadığım talihsizlik sonrası ( Buradan daha ağır ifadeler kullanmak isterdim ama dava edebilir diye temkinli oluyorum ) Zafer hoca'nın dediklerini harfiyen yerine getirdim, 5 kür tedaviden sonra lökosit 1-2 ye düştü ve yaşadığım semptonların hepsi geçti. İyileştim diyebilirim. Neler yapmıyorum ; Soğuktan kendimi koruyorum, asitli ve baharatlı gıda tüketmiyorum, alkol tüketmiyorum. Bunun yanında propolis kullanıyorum, vitamin takviyesi ile hasarlı dokunun iyileşmesi için forumdaki tavsiyeleri uyguluyorum.
kronikpr
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen kronikpr »

Prostat sıvısından kültür deneyiminiz oldu mu acaba?
Musa
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen Musa »

iyileşiyorum çok şükür
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen huseyin252 »

Musa yazdı:iyileşiyorum çok şükür
Tedaviye devam edenlerin hepsi iyileşiyor yaklaşık bir yoldur tedavi alanlar yüzde 80 90 arası iyiler
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
Musa
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen Musa »

Ben 8 yıldır bu hastalık vardı tedaviye bu sene başladım çok ağrılar cektim ama şuan iyiyim sadece takviye kullanıyorum
akoray

Mesaj gönderen akoray »

red yazdı:Antibiyotik kullanımı sonrası ve yasaklara uyarak Zaman'la düzeldi.. Sık boşalma idrar sıklığını artırıyor bu arada..
Red selam nasılsın seninle semptomlar aynı idi benim kardeşim , bende senin dediklerini uygulayacacam zaten kadir abi ile de temastayim. Libido cinsel istek nasıl peki
millexplorer
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Mesaj gönderen millexplorer »

Bugün sabah kontrole gittim lökosit 1-2, yanma, ağrı vb. yok. Ayakları sıcak tutun, Hocanın dediklerini uygulayın. Herkese acil şifalar dilerim.
red

Mesaj gönderen red »

akoray yazdı:
red yazdı:Antibiyotik kullanımı sonrası ve yasaklara uyarak Zaman'la düzeldi.. Sık boşalma idrar sıklığını artırıyor bu arada..
Red selam nasılsın seninle semptomlar aynı idi benim kardeşim , bende senin dediklerini uygulayacacam zaten kadir abi ile de temastayim. Libido cinsel istek nasıl peki
selam, iyiyim eksik olmayın.
libido ve istek zaman zaman çok iyi oluyor, milletin yanında ayıp olmasın diye hatta sertleşmemesi için aklıma getirmemeye çalıştığım oluyor.
zaman zaman da düşüyor. mesele birkaç gündür pek iyi sayılmaz.
bende ilk semptom cinsel isteksizlik ve ereksiyondu hatırlarsınız. sanırım ereksiyon düzelince zevkle beraber boşalmayı sıklaştırıp ve ereksiyon süresini uzatıyorum bu da sinirlere yeniden hasar veriyor ve başa dönüyoruz..
sinirler hasar alınca seks zevk de vermiyor. 5 gündür cinsel perhiz yapıyordum bir boşalayım dedim hiç tadı tuzu yoktu.
akoray

Mesaj gönderen akoray »

red yazdı:
akoray yazdı:
libido ve istek zaman zaman çok iyi oluyor, milletin yanında ayıp olmasın diye hatta sertleşmemesi için aklıma getirmemeye çalıştığım oluyor.
bende ilk semptom cinsel isteksizlik ve ereksiyondu hatırlarsınız. sanırım ereksiyon düzelince zevkle beraber boşalmayı sıklaştırıp ve ereksiyon süresini uzatıyorum bu da sinirlere yeniden hasar veriyor ve başa dönüyoruz..
sinirler hasar alınca seks zevk de vermiyor. 5 gündür cinsel perhiz yapıyordum bir boşalayım dedim hiç tadı tuzu yoktu.
Sanırım onlarda zamanla düzelir. O bölgedeki hasarı tam olarak iyileştirerek sonuca ulaşabiliriz. Ben abur cubur ve şekerli asitli yiyecekleri azalttigim zaman libidoda artış oluyor. Tecrübeli bir aktar şeker prostat için iyi değil demişti. O da konunun uzmanı birinden almış bu bilgiyi.
Allah seninle olsun kardeşim .
Fenerlim124
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Fenerlim124 »

Ben 8 yıl cektim 4 ayda hersey kayboldu iyilestim tek care cinsel perhiz baska bi yolu yokk istediginizi yapın iyilesmeyi unutunn ilk 1 ay 10 gunde bi yapn sonra 3 ay perhiz yapın ondan sonra neler oluyo kendi gozunuzle gorunn
Coco

Mesaj gönderen Coco »

Merhaba, yaklaşık 1 ay önce başladı, 1 hafta sonra bir prof urolog kronik prostatitsin dedi. Sonradan gittigim bir urolog ise akut da olabilirsin, henüz belli değil diyor. Boşalma şikayetlerimi arttırıyor, birkaç gün iyi gelen ilaçlardan sonra başa dönüyorum. Bir katılımcı cinsel perhiz iyi gelir diyor, doktorlardan da bunu öneren var mı, sizce yanma ve idrar hissini geri getiren boşalmadan bir süre uzak durmak iyi gelir mı? Yoksa sorunu mu öteler? 4 kap testi yapılmadan tani konuldu, biraz şansa bırakıldı gibi geliyor bana, Zafer hoca 1 aylık şikayeti olan hastalara tani için bu testi yapıyor mu? Yoksa önemsemeyecekse boşuna gitmiyim istanbula , ne dersiniz? Hepimize Allah şifa versin, geçmiş olsun.
mertefe

Mesaj gönderen mertefe »

Fenerlim124 yazdı:Ben 8 yıl cektim 4 ayda hersey kayboldu iyilestim tek care cinsel perhiz baska bi yolu yokk istediginizi yapın iyilesmeyi unutunn ilk 1 ay 10 gunde bi yapn sonra 3 ay perhiz yapın ondan sonra neler oluyo kendi gozunuzle gorunn
Kardeş peki şimdi rahatça mastürbasyon yapabiliyor musun
Fenerlim124

mertefe yazdı:
Fenerlim124 yazdı:Ben 8 yıl cektim 4 ayda hersey kayboldu iyilestim tek care cinsel perhiz baska bi yolu yokk istediginizi yapın iyilesmeyi unutunn ilk 1 ay 10 gunde bi yapn sonra 3 ay perhiz yapın ondan sonra neler oluyo kendi gozunuzle gorunn
Yapmıyorumki ne masturbasyonu zaten bu hastalıgı basıma getiren sey cok masturbasyon yapmak kendini surekli tatmin edersen olcagı bu
mertefe

Mesaj gönderen mertefe »

Fenerlim124 yazdı:
mertefe yazdı:
Yapmıyorumki ne masturbasyonu zaten bu hastalıgı basıma getiren sey cok masturbasyon yapmak kendini surekli tatmin edersen olcagı bu
Ben de küçüklüğümden beri sık mastürbasyon yapardim hem de hergün bazı günler günde 4 5 i buluyordu yaşım 28 ama hiç böyle bişey başıma gelmedi taki 7 ay öncesinde şüpheli oral ilişki yaşayan a kadar
mertefe

Mesaj gönderen mertefe »

mertefe yazdı:
Fenerlim124 yazdı:
mertefe yazdı:
Ben de küçüklüğümden beri sık mastürbasyon yapardim hem de hergün bazı günler günde 4 5 i buluyordu yaşım 28 ama hiç böyle bişey başıma gelmedi taki 7 ay öncesinde şüpheli oral ilişki yaşayan a kadar
Ama tabi bilsem bu saatten sonra mastürbasyon yapmadan kurtlucagimi 1 sene boyunca bile yapmam
red

Mesaj gönderen red »

akoray yazdı:
red yazdı:
akoray yazdı: Red selam nasılsın seninle semptomlar aynı idi benim kardeşim , bende senin dediklerini uygulayacacam zaten kadir abi ile de temastayim. Libido cinsel istek nasıl peki
Sanırım onlarda zamanla düzelir. O bölgedeki hasarı tam olarak iyileştirerek sonuca ulaşabiliriz. Ben abur cubur ve şekerli asitli yiyecekleri azalttigim zaman libidoda artış oluyor. Tecrübeli bir aktar şeker prostat için iyi değil demişti. O da konunun uzmanı birinden almış bu bilgiyi.
Allah seninle olsun kardeşim .
şeker kesinlikle iyi gelmiyor. şişkinlik yapıyor bağırsakların randımanlı çalışmasını engelliyor.
geçecek bu da eskisi gibi olacağız eminim buna.. dilerim herkes şifasını bulur..
ahmetbey
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Mesaj gönderen ahmetbey »

size katılıyorum yıllar sonra nüks yasıyorum 2 ay boşalmadım tam azalıyordu ağrıların bir boşaldım prostatım resmen acıdı iyilesme 2 ay daha uzadı şimdi giderek azaliyor
Fenerlim124

Benimde aynı sekil askerde oldu hergun 4 5 kere yapıyodum sonra bosalrken agrı yanma hic zevk alamama idrarda zorlanma makat agrısı ne ararsan vardı ama idrarda menide lokisit hic olmadı
red

Mesaj gönderen red »

Zaman su gibi akıp geçiyor.
scream1717

Mesaj gönderen scream1717 »

Fenerlim124 yazdı:Benimde aynı sekil askerde oldu hergun 4 5 kere yapıyodum sonra bosalrken agrı yanma hic zevk alamama idrarda zorlanma makat agrısı ne ararsan vardı ama idrarda menide lokisit hic olmadı
Makat ağzınızı nasıl geçirdiniz benimde 10 aydır makat ağrım var
Burakgsgs

Mesaj gönderen Burakgsgs »

benim idrar akış hızı artmıştı yanmalarım azalmıştı taki mastürbasyon yapana kadar. bmastürbasyon bu hastalıkta semptomları alevlendiriyo olabildiğince yapmamak lazım kadir abide bunu tavsiye ediyo
raci

Mesaj gönderen raci »

Merhaba ben uzun zamandır girmiyordum sanırım bir yıl oldu, termoterapi olduktan sonra şikayetlerimin çoğu gitti, ağırlık kaldırdığımda ya da bilmediğim nedenle nüksettiği olsa da asla eskisi gibi kötü değil. Bugün de neler yazdınız diye merak ettim.

Termonun uzun bir süredir yapılmadığına üzüldüm, bende peniste sanki his kaybı gibi bir şey olduğunu düşünüyorum termo sonrası ama cinselliği etkilemiyor sanki ağrıya sebep olan sinirleri mi yaktılar bilmiyorum. His kaybı psikolojik de olabilir çünkü bazen peniste soğukluğa eşlik ediyor bazen de tamamen unutuyorum.

İyileşen insan buraya girmez, bende aşırı cinsel ilişki nedeniyle penis başında hafif kırmızı noktalar oluştu, ona ne sürebilirim diye arama yaparken buraya geldim.
Kadir abinin bu konuda da bilgisi vardır bence :) varsa yazarsa sevinirim

Ben o derece iyileştim ki 2-3 boşalma yapabiliyorum ki Kadir abi bunun prostatiti tetiklediğini söylerdi, şükür bu tarz şeyler yok ama kimse sıfır olamaz diye düşünüyorum. Sporda özellikle ayakla yapılan mekik ve bazı hareketlerden sonra prostatta ağrının nüksettiğini farkettim yani bu hastalığı tanıyıp onunla yaşayacağız. Aşırı tuvalete çıkma özellikle geceleri devam ediyor ama aktif mesaneye bağlı da olabilir bunu bilemiyorum çünkü prostatitten önce de böyleydim. Hepinize acil şifalar dilerim. Kadir abiye tekrar yardımların ötürü teşekkürler.