Zafer hocaya gidipde umduğunu bulamayan varmı

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Destinyisunfortunate
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Zafer hocaya gidipde umduğunu bulamayan varmı

Mesaj gönderen Destinyisunfortunate »

Maximus7781 yazdı:
serkangurleyen yazdı:Şikayetleriniz neler
En çok otururken makat testis arasında (tam yerini çok anlayamıyorum bu mevzuyu bilmesem makat ağrısı zannedebilirdim) dışkılarken ağrı yok bu da hemoroidi ve fissürü ekarte ediyor bence

Bir de göbek deliği kasık arasında ağrı ve o bölgede şişlik /sertlik

Emarda prostat şiş çıktı 39 gram ve prostatit ile uyumlu görüntü tespit edildi

Zafer hocada lokosit 6 aydır 0 ile 1-2
Bende de göbekte ve böbreklerde ağrı oluyor. Bazen ayaklarıma ve hatta topuklarıma vurduğu da oluyor. Bir süredir makata ve kasıklara vurduğu olmuyor ama. Midede yanma olduğu oluyor. Dışkılayınca o bölgenin rahatlamasından dolayı olabilir. Dışkı tutmak da bunun en büyük düşmanı, tıpkı idrar tutmak gibi. Sanırım, Abittersweetli'nin ve bu hastalıkla uzun süredir uğraşan birkaç arkadaşımın da dediği gibi bu hastalığın kesin bir çözümü yok ve ağrı varsa hastayız demek ki. Antidepresan işine o yönden sıcak bakmaya başladım. Oradaki kasları gevşetip o bölgeyi rahatlatıyor olabilir.
Erkeklerin Bambaşka Bir Boyuta Geçmesi: Prostatit
huseyin252

Mesaj gönderen huseyin252 »

Destinyisunfortunate yazdı:
huseyin252 yazdı:
Destinyisunfortunate yazdı:
Psikolojik kısmı mutlaka vardır. Zira, bu rahatsızlığa yakalanıp da psikolojisi bozulmayan bir erkek olabileceğine ihtimal vermiyorum. Ancak, psikolojik kısmı sadece tetikliyor olabilir. Onun dışında, ben kimsenin gayipten ağrılar hissedeceğine inanmıyorum. Dolayısıyla, ağrılar ve yanmalar da bir gerçek. Sonuçta hepimiz aklıselim insanlarız. Neden olmayan bir şey için canımızı bu kadar sıkalım ki? Bana, etrafımdaki insanlar, senin bir şeyin yok, takıntı yapıyorsun dedikçe, inanın çok kötü oluyorum. Şu son 2 ayda, 2, 3 yaş yaşlandım herhalde, psikolojinin ancak buna etkisi olabilir. Yoksa, sosyal içici olmama ve alkol ürünlerini bayılarak tüketmeme rağmen, alkolü tamamen hayatımdan çıkardım. Daha önceden severek tükettiğim birçok şeyi daha kötü olmayayım diye tüketmiyorum. Çoraplar hep ayağımda, her gün sıcak oturma banyosu. Psikolojik olsa kim bu kadar şeyden feragat eder ki? Normal bir insan neden uğraşsın? İşte bu anlamda, psikolojik demelerini anlamlandıramıyorum. İşin kötüsü, bende bakteri de üremiyor. Gerçekten çok kötü bir hastalığa yakalandık ve elimiz kolumuz bağlı bir şekilde bekleyebiliyoruz ancak. Kimin psikolojisi bozulmaz ki böyle bir durumda?
İllaki bir bakteri çıkar kültürde bence kültürleri yapmaya devam et eninde sonunda bakteriyi yakalarsın asıl önemli olan yakaladığın bakteriyi temizleyebilmek umarım kolay temizlenecek bir bakteri çıkar
Yok, maalesef çıkmıyor ya, Hüseyin. Bendeki ağrılar da geçişli, sıcak suya girmediğim günler tekrar başlıyor. Antibiyotiğin bitimine yakın bitiyor. Prostat masajından sonra da, dediğim gibi, cinsel istek artıyor. Psikiyatri kliniğine yatacağım ben, karar verdim. Yoksa, başka türlü olmayacak bu. Lökositi takip edeyim bakalım bir süre ne olacak. Masraflı bir hastalık bir de. Lökosit düşük çıkıp da ağrılar tekrarlarsa o zaman kötü işte. İşin kötü tarafı, maddi imkana sahip olanların çoğu da buna çözüm bulamıyor. Zafer Hoca da çözüm bulamazsa kimse bulamaz diye düşünüyorum.
Bu hastalıgın parayla çözüldügünü görmedim antidepresan seni rahatlatır bence yapılan kültürlerde çıkmaması imkansız sanırım kendin özel labda flora bakterilerine çalıştır
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
smm2804
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen smm2804 »

Zafer hocaya gitmeyi düşünüyorum muayne ücreti ve prostat sıvısına ölçtürme ücreti nedir arkadaslar bilgisi olan varmı
fireblade

Mesaj gönderen fireblade »

smm2804 yazdı:Zafer hocaya gitmeyi düşünüyorum muayne ücreti ve prostat sıvısına ölçtürme ücreti nedir arkadaslar bilgisi olan varmı
185 muayene
180 prostat masajı
Destinyisunfortunate

Bugün ben de oradaydım. Epey engame bir ortam vardı, hastaların çoğu oradaydı. Bu hastalığın en çok bu yanını seviyorum, insanlar samimi ve sıcakkanlı. Konuşabilecek, tartışabilecek insanlar bulduğumda çok mutlu oluyorum. Çünkü, bu lanet olasıca şeyi yaşayanlardan gayri kimse anlamıyor. :)

Gelelim muayene detaylarına, ben pek iç açıcı olduğunu düşünmüyorum durumumun. Zafer Hoca’m hastalığı yenmişsin diyor. Lakin ne olacak bu semptomlar? :D İlaçların birini değiştirdi, iğneleri de ilk kürdeki gibi yaptı. Ben ampirik bir yöntem uyguladığını ve moralimi bozmamak için öyle söylediğini düşünüyorum. Nitekim, ikinci kürden sonra ilk kürden sonraki kadar bir rahatlama olmadı. Ama yine de ona inanmak istiyorum. :D

Bu sefer sertleşme için de ilaç verdi. Onu da kaybettik iyi mi. Birkaç gündür arkadaşın sesi soluğu çıkmıyordu. :lol: Yalnız bu prostat masajı var ya, bu optimistliğin kaynağı o işte. Anında rahatlatıyor. Hoca 15 günde bir gelmene gerek yok dedi ama bu olay beni rahatlatıyor. Kendim yapabilir miyim bir araştıracağım. Olmadı makinesine bakacağım.

Sizce bu semptomlar geçebilir mi? Yoksa ne desek boş mu? Teşekkürler..

Barış
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Destinyisunfortunate yazdı:Bugün ben de oradaydım. Epey engame bir ortam vardı, hastaların çoğu oradaydı. Bu hastalığın en çok bu yanını seviyorum, insanlar samimi ve sıcakkanlı. Konuşabilecek, tartışabilecek insanlar bulduğumda çok mutlu oluyorum. Çünkü, bu lanet olasıca şeyi yaşayanlardan gayri kimse anlamıyor. :)

Gelelim muayene detaylarına, ben pek iç açıcı olduğunu düşünmüyorum durumumun. Zafer Hoca’m hastalığı yenmişsin diyor. Lakin ne olacak bu semptomlar? :D İlaçların birini değiştirdi, iğneleri de ilk kürdeki gibi yaptı. Ben ampirik bir yöntem uyguladığını ve moralimi bozmamak için öyle söylediğini düşünüyorum. Nitekim, ikinci kürden sonra ilk kürden sonraki kadar bir rahatlama olmadı. Ama yine de ona inanmak istiyorum. :D

Bu sefer sertleşme için de ilaç verdi. Onu da kaybettik iyi mi. Birkaç gündür arkadaşın sesi soluğu çıkmıyordu. :lol: Yalnız bu prostat masajı var ya, bu optimistliğin kaynağı o işte. Anında rahatlatıyor. Hoca 15 günde bir gelmene gerek yok dedi ama bu olay beni rahatlatıyor. Kendim yapabilir miyim bir araştıracağım. Olmadı makinesine bakacağım.

Barış
Gecer kardesim gecer...sabir.
Black10

Mesaj gönderen Black10 »

Destinyisunfortunate yazdı:Bugün ben de oradaydım. Epey engame bir ortam vardı, hastaların çoğu oradaydı. Bu hastalığın en çok bu yanını seviyorum, insanlar samimi ve sıcakkanlı. Konuşabilecek, tartışabilecek insanlar bulduğumda çok mutlu oluyorum. Çünkü, bu lanet olasıca şeyi yaşayanlardan gayri kimse anlamıyor. :)

Barış
7 - 8 gün önce ağlayacak duruma gelmiştim. Penis içinde yanma ağrı şikâyetlerim tavan yapmıştı. Hastalığın tekrarladığını düşünerek Zafer hocaya gittim kontrole. Lökosit 1 - 2 cıktı birşey yok sende dedi ve gönderdi. Semptomları geçmeyeceğini düşündüm saolsun burdaki arkadaşlar basta kadir abi olmak üzere bayaa moral verdi. Sonuç olarak geçtiğimiz cumadan bu yana hiç ama hiç bir sikayetim yok. Sanki birden kayboldu bütün semptomlar. Bende sabretmeniz taraftariyim mutlaka geçecek önce buna inanın. Bu arada cuma hatay a gittim bugün döndüm dalış yaptım acı yemesemde yemeklerin hepsi baharatlı vs. Dikkat ettim ama arada kaçırdığımda oldu, sanırım kafaya takmayıp hayata devam etmek gerekiyor.
Destinyisunfortunate

Black10 yazdı:

Barış
7 - 8 gün önce ağlayacak duruma gelmiştim. Penis içinde yanma ağrı şikâyetlerim tavan yapmıştı. Hastalığın tekrarladığını düşünerek Zafer hocaya gittim kontrole. Lökosit 1 - 2 cıktı birşey yok sende dedi ve gönderdi. Semptomları geçmeyeceğini düşündüm saolsun burdaki arkadaşlar basta kadir abi olmak üzere bayaa moral verdi. Sonuç olarak geçtiğimiz cumadan bu yana hiç ama hiç bir sikayetim yok. Sanki birden kayboldu bütün semptomlar. Bende sabretmeniz taraftariyim mutlaka geçecek önce buna inanın. Bu arada cuma hatay a gittim bugün döndüm dalış yaptım acı yemesemde yemeklerin hepsi baharatlı vs. Dikkat ettim ama arada kaçırdığımda oldu, sanırım kafaya takmayıp hayata devam etmek gerekiyor.
Hocam prostat masajı - stres = semptomların başlaması bence. Bak kaç saattir rahattım, şimdi kasılmalar başladı. Ne yap et, gergin insanlardan uzak dur. Benim çevren full öyle. Bir şekilde uzaklaştıracağım.
red

Mesaj gönderen red »

nefessizkesersapi yazdı:Ek olarak 3-4 gündür %90-95 iyiyim...Tek canımı sıkan şey bu lökosit ve ürememe durumu...Onuda düşünmesem belki %100 olcam...Ki unutunca öyleyim..Sabah Kadir Abi ile yazısırken misal kafam burdaydı ve metrobüsle falan yanlıs yere gittim...Çok takıntı yapıyorum ben...
Siz olsanız napardınız...
Antidepresanlar ve foruma ara vererek sanki biraz öteleyeceğim gibi bu heyetini siktiğimin hastalığı...
Öyle yoğun bir işim olsa bu hastalığı eminim hatırlamam gibi..
Her bakteri kültürde üremeyebiliyor.
Senin adına sevindim. Sağlığın daim olsun..
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

İnşallah sonuna kadar iyi olursun da forumdan uzaklaşırsın.
Hola
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Hola »

Benim En büyük promlem idrar arkadaşlar çözüm bulan varmı
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

nefessizkesersapi yazdı:
Targocid yazdı:İnşallah sonuna kadar iyi olursun da forumdan uzaklaşırsın.
İnşallah herkes iyi olur valla. Gençliğimizi gibiyor bu hastalık...Psikolojik anlamda köreltti hepimizi..Artik takmicam agrim gelse bile..Cunku azaliyor bi kac gun sonra..Kultur vercem arada o kadar...
Agrim dayanilmaz olursa alevoksla falan giriscem kulture gore...
Evet, senin bu tutuma dewamke etmemen lazım. Aveloks yetmeyebilir. İnvanzla, Daptomisin’le, Vankomisin’le girişmen gerekir belki de. İnşallah öyle olmaz.
kmlpr

Mesaj gönderen kmlpr »

Zafer hocaya 4 ay ayda 1 kere gittim , ilgisi var, umdugumu buldum mu dersek yuzde 65 , zafer hocaya hastaliginizin ilk ay veya 2. Ayi icinde gidilmeli fayda gormek acisindan
Odessit
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Odessit »

Muhsin Balaban tedavisinden sonuç alamayınca Zafer Oyman ve başka bir doktorda eş zamanlı haftalık masaj almaya başladım. Prostat sıvısında sayılamayacak kadar çok lökosit çıkmıştı. 5 genta iğne ve şuan 3 gündür klindan kullanıyorum sabah akşam 2şer tane. Semptomlarım çok arttı ( prostatın şiştiğini acı çekerek hissediyorum hiç böyle olmamıştı. Üretra sürekli inanılmaz yanıyor.) Ayrıca daha önce olmayan semptomlar yaşamaya başladım. Kuyruk sokumunda ağrı ve büyük tuvalet yaparken prostat sıvısı akıntısı. Yorumlarınız nedir? İyiye mi işaret kötüye mi? Forumda bu konu daha öncede konuşulmuş ama net birşey kimse diyemiyor okuduğum kadarıyla. Lanet ettim hayattan soğudum artık. Ne yapsam daha kötü oluyor. Kadir abi ve ilgili arkadaşlar görürseniz size zahmet bir cevap verebilir misiniz lütfen.
Odessit

Mesaj gönderen Odessit »

Odessit yazdı:Muhsin Balaban tedavisinden sonuç alamayınca Zafer Oyman ve başka bir doktorda eş zamanlı haftalık masaj almaya başladım. Prostat sıvısında sayılamayacak kadar çok lökosit çıkmıştı. 5 genta iğne ve şuan 3 gündür klindan kullanıyorum sabah akşam 2şer tane. Semptomlarım çok arttı ( prostatın şiştiğini acı çekerek hissediyorum hiç böyle olmamıştı. Üretra sürekli inanılmaz yanıyor.) Ayrıca daha önce olmayan semptomlar yaşamaya başladım. Kuyruk sokumunda ağrı ve büyük tuvalet yaparken prostat sıvısı akıntısı. Yorumlarınız nedir? İyiye mi işaret kötüye mi? Forumda bu konu daha öncede konuşulmuş ama net birşey kimse diyemiyor okuduğum kadarıyla. Lanet ettim hayattan soğudum artık. Ne yapsam daha kötü oluyor. Kadir abi ve ilgili arkadaşlar görürseniz size zahmet bir cevap verebilir misiniz lütfen.
Ayrıca penis ve testislerde soğuma çok uzun zamandır olmuyordu şimdi buz gibi. İşeme debisi çok kötü şekilde düştü.
red

Mesaj gönderen red »

Odessit yazdı:Muhsin Balaban tedavisinden sonuç alamayınca Zafer Oyman ve başka bir doktorda eş zamanlı haftalık masaj almaya başladım. Prostat sıvısında sayılamayacak kadar çok lökosit çıkmıştı. 5 genta iğne ve şuan 3 gündür klindan kullanıyorum sabah akşam 2şer tane. Semptomlarım çok arttı ( prostatın şiştiğini acı çekerek hissediyorum hiç böyle olmamıştı. Üretra sürekli inanılmaz yanıyor.) Ayrıca daha önce olmayan semptomlar yaşamaya başladım. Kuyruk sokumunda ağrı ve büyük tuvalet yaparken prostat sıvısı akıntısı. Yorumlarınız nedir? İyiye mi işaret kötüye mi? Forumda bu konu daha öncede konuşulmuş ama net birşey kimse diyemiyor okuduğum kadarıyla. Lanet ettim hayattan soğudum artık. Ne yapsam daha kötü oluyor. Kadir abi ve ilgili arkadaşlar görürseniz size zahmet bir cevap verebilir misiniz lütfen.
Prostatta sayılamayacak kadar lökosit ağır bir enfeksiyona işarettir. Bu dönemde sık masaj semptomları arttırabilir. İyileşmenin olup olmadığı antibiyotik kullanımı sonrası yapılacak lökosit ölçümü ile tespit edilir. Gerekirse antibiyotik türü değiştirilir. Biraz zaman lazım tedavinin iyi gelip gelmediğini görmek için en azından birkaç hafta. Sabırlı olun.
Odessit

Mesaj gönderen Odessit »

red yazdı:
Prostatta sayılamayacak kadar lökosit ağır bir enfeksiyona işarettir. Bu dönemde sık masaj semptomları arttırabilir. İyileşmenin olup olmadığı antibiyotik kullanımı sonrası yapılacak lökosit ölçümü ile tespit edilir. Gerekirse antibiyotik türü değiştirilir. Biraz zaman lazım tedavinin iyi gelip gelmediğini görmek için en azından birkaç hafta. Sabırlı olun.
Sabırlıyım. Sadece böyle etki etmesi normal mi? Hiç yaşamadığım semptomlar yaşıyorum. Başına gelip düzelen oldu mu?
messi1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen messi1 »

Odessit yazdı:
red yazdı:
Sabırlıyım. Sadece böyle etki etmesi normal mi? Hiç yaşamadığım semptomlar yaşıyorum. Başına gelip düzelen oldu mu?[/quote

Benim başıma geldi hiç yaşmadığım semptomları yaşadım daha yeni yeni geçmeye başladı
Odessit

Mesaj gönderen Odessit »

messi1 yazdı:
Odessit yazdı:
red yazdı: Prostatta sayılamayacak kadar lökosit ağır bir enfeksiyona işarettir. Bu dönemde sık masaj semptomları arttırabilir. İyileşmenin olup olmadığı antibiyotik kullanımı sonrası yapılacak lökosit ölçümü ile tespit edilir. Gerekirse antibiyotik türü değiştirilir. Biraz zaman lazım tedavinin iyi gelip gelmediğini görmek için en azından birkaç hafta. Sabırlı olun.
Sabırlıyım. Sadece böyle etki etmesi normal mi? Hiç yaşamadığım semptomlar yaşıyorum. Başına gelip düzelen oldu mu?[/quote

Benim başıma geldi hiç yaşmadığım semptomları yaşadım daha yeni yeni geçmeye başladı
Zafer hocanın ampirik tedavisinden sonra mı? Tedavi işe yaradı mı demek istiyorsunuz yani anlamadım tam oladal
messi1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen messi1 »

Odessit yazdı:
messi1 yazdı:
Odessit yazdı:

Zafer hocanın ampirik tedavisinden sonra mı? Tedavi işe yaradı mı demek istiyorsunuz yani anlamadım tam oladal

Bende işe yaradı şu an tek semptom sık idrar kaldı onun haricindeki herşey geçti. Bence işe yarıyor
luksorin
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen luksorin »

Merhabalar,

Ben Zafer Oyman Bey'den tedavi aldım ve şu anda iyiyim. Her ay gittiğimde iğneler sonrası çok iyi olup, ilaçların ilk 3 günü ağır yanma yaşıyor sonra düzeliyordum. 3 ve 4. aydan sonra bu giderek azaldı. Ve şu anda semptomum yok.

Antibiyotik ilk zamanlarda bende hep böyle etki etti. İyileştirme faaliyeti olarak görüyorum.
Odessit

Mesaj gönderen Odessit »

luksorin yazdı:Merhabalar,

Ben Zafer Oyman Bey'den tedavi aldım ve şu anda iyiyim. Her ay gittiğimde iğneler sonrası çok iyi olup, ilaçların ilk 3 günü ağır yanma yaşıyor sonra düzeliyordum. 3 ve 4. aydan sonra bu giderek azaldı. Ve şu anda semptomum yok.

Antibiyotik ilk zamanlarda bende hep böyle etki etti. İyileştirme faaliyeti olarak görüyorum.

Bunlar çok moral verici şeyler hepimize şifa diliyorum.
Bigalı

Mesaj gönderen Bigalı »

Bende zafer hocanin takibindeyim , 8 ayi gecti ve ilk onda tani aldim. Ilk tanıda lokosit 10-12 teşhis almış oldum . cok ümitli olmasamda lpkositi sadece 1 kür antiler ile normal seviye düşürdük cok sukur.
Ve akabinde bidaha ilaç yazmadı bana zafer hoca.

Sonrasında gecen 6 ay icinde tek semptom olan sertlesme 6 ay sonrasinda loklsit takibinde her ay düzeldi yüzde 90 ve iyiydim.

Taki 2 hafta once partnerimle korunmasız olana kadar. Hemen sonrasında yine ereksiyon düştü. ya cok zorladım yarayı patlattim yada başka sebep bilmiyorm.
simdi yeniden kontrole devam edicem insallah herkes sifa bulur. Ben sonuc aldim ama nuksu engelleyemedim yalnız .
NaifKelmendi
Hastalık Başlangıç Yılı: 0004

Mesaj gönderen NaifKelmendi »

Merhaba, ben Zafer Oyman’a geçen yıl iki kere gittim. İki seferde de prostat masajı yaptı ve sıvı aldı. İlk seferde de ikinci seferde de herhangi bir bakteri veya lökosit olmadığını söyledi. Alfabloker, cipronin ve Vitamin ilaçları verdi. Benim moralimi bozan 1 ay önce gittiğimde prostat masajı yapıp bir bakteri olmadığını söylemesine rağmen 1 ay sonra gittiğinde tekrar aynı işlemi tekrarlaması oldu. Bu işlem için ekstra para ödüyoruz. İnanın bu hastalığı çeken paranın hiç problem olmayacağını bilir ama prostat masajı psikolojik olarak sıkıntılı bir durum. Tekrar yapılması moralimi bozdu bir daha gitmedim. Hastalığım aynen devam ediyor. 10 gün önce Okan Üniversitesi Hastanesinde sistoskopi yaptılar ve mesane boyu yüksekliği dediler. Yine alfabloker ilaç verdiler. (İdrara akım hızı düşük çıkmıştı, 6) Sorun devam ediyor. Şikayetlerim ağrı hariç prostatit ile birebir uyuşuyor. Ağrı yok çok şükür. İnşAllah kesin bir teşhis ile tedavi imkanı yakalarım.
Omerefe34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Omerefe34 »

Kardeş Okan üniversitesinde kime gittin Mehmet Erkan Erbay mı bende baya gittim o doktora antibiyotik verdi ama bi çözüm alamadım sistoskopi yaptırmadım