İdrar Sonrası Cayır Cayır Yanma ve Ağrı

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
hecked
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

İdrar Sonrası Cayır Cayır Yanma ve Ağrı

Mesaj gönderen hecked »

Arkadaşlar selam,

idrardan sonra testis altına(makat-testis arası perine bölgesine) aşırı derecede yanma ve ağrı geliyor. beynime kadar vuruyor acısı. Yaşayan ve fayda eden birşey önerecek birisi varmıdır?
prosta50
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: İdrar Sonrası Cayır Cayır Yanma ve Ağrı

Mesaj gönderen prosta50 »

Geçmiş olsun idrar tahlili yaptırın mikrobik olabilir
tiesto
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen tiesto »

hecked yazdı:Arkadaşlar selam,

idrardan sonra testis altına(makat-testis arası perine bölgesine) aşırı derecede yanma ve ağrı geliyor. beynime kadar vuruyor acısı. Yaşayan ve fayda eden birşey önerecek birisi varmıdır?
Bazen Benzer durumları yaşıyorum
Sorunun sık boşalma veya masturbasyonla tetiklendiğini farkettiğimden beri rahatım boşalmayı bir süre kesin, sıcak suya oturun, 1 hafta ağrı kesici ve kas gevşetici kullanın o bölgeleri rahatlatan hareketler var açma germe gibi yapın, ama boşalmak tetikliyor zannımca bu dönem prostat masajı filanda kesinlikle yaptırmayın makatıda kurcalatmayın zamanla azalacaktır, rahatlayın hocam
emre092626
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen emre092626 »

Doğru masaj nedir nasıl oluyor? Bulunduğum yerde masaj yapacak doktor yok. Masaj aleti alıp kendim yapmak istiyorum. Biraz yardımcı olur musunuz
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Pro2020 yazdı:Ben bunu 3 yıl çektim 15 yıllık hastalığın 3 yılında bu semptom eklendi yanlış antibiotik sonrası başladı prostat sıvısı kültürüne göre uzun süre aralıksız tedavi aldım enfeksiyon hastlıklarından sürekli bakteri florası değişiyor ve bulaş değildi dayanılmaz bir hal aldı termo yaptıracaktım öncesinden prostat masajına başladım sert masaj ile prostat sıvısını sürekli sağdım her yaptığımda azalmaya başladı doğru masaj ile doktor öğretti o günden beri 2 yıldır olmadı hala daha devam ederim masaja çok kötü bir semptom mısır püskülüde işe yarıyor
Pro2020 kardesim, masajın önemini bilmeyenler adina, detayli açiklamaları yazarsaniz ögrenmek isteyenler var..yardimci olursan sevinirim...zarar vermesinler kendilerine.Sen bu masaj konusunda deneyimlisin.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Çok iyi tşkler bilgi için.
bahtsizbedevi01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen bahtsizbedevi01 »

Pro2020 yazdı:Ben bunu 3 yıl çektim 15 yıllık hastalığın 3 yılında bu semptom eklendi yanlış antibiotik sonrası başladı prostat sıvısı kültürüne göre uzun süre aralıksız tedavi aldım enfeksiyon hastlıklarından sürekli bakteri florası değişiyor ve bulaş değildi dayanılmaz bir hal aldı termo yaptıracaktım öncesinden prostat masajına başladım sert masaj ile prostat sıvısını sürekli sağdım her yaptığımda azalmaya başladı doğru masaj ile doktor öğretti o günden beri 2 yıldır olmadı hala daha devam ederim masaja çok kötü bir semptom mısır püskülüde işe yarıyor
verdiğiniz masaj bilgisi için öncelikle teşekkür ederim. bu kadar sık masaj yapmanız cinselliği olumlu yönde etkiliyor mu? cinsellik nasıl cevaplamak isterseniz tabi
Apo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Apo »

hecked yazdı:Arkadaşlar selam,

Abi idrar sonrasi şiddetli oluyor arada bendede prostat şiştiği için boşalma rahatlatıyor bilgin olsun