KADİR ABİ VE DENEYİMLİ HASTALAR BAKABİLİR Mİ

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Tosun4228
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

KADİR ABİ VE DENEYİMLİ HASTALAR BAKABİLİR Mİ

Mesaj gönderen Tosun4228 »

Abi son 8 aydır nüks yaşıyordum ayrıca mide ve bağırsak agrısı türü ağrılar yaşıyordum. 5 gün önce aşırı ishal durumu oldu en az 20 kere büyük tuvalete çıktım büyük tuvalette bir iki kere beyaz noktalar gördüm. Ama o günden sonra semtopların hiç biri 5 gündür yok sizce bağırsaklarda sorun olabilir mi kafam ksrışık şuan acaba prostatit semtonlarını o mu yapıyor
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: KADİR ABİ VE DENEYİMLİ HASTALAR BAKABİLİR Mİ

Mesaj gönderen kadir »

Sindirim sisteminizde bir sorun olabilir ibs olabilirsiniz ama kr.prostatitin kendine has semptomlari var. Tanı konulduysa prostatitsinizdir fakat sonradan ibs eşlik edebilir hastaliginiza.
BYekta34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen BYekta34 »

Kadir abi ben sana daha önce rahatsızlığımı anlatmıştım sadece penisi başına dokununca ağrı var harici hiç bir rahatsızlık semptom yok. Ben de ki rahatsızlık da mı kronik prostattit
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

BYekta34 yazdı:Kadir abi ben sana daha önce rahatsızlığımı anlatmıştım sadece penisi başına dokununca ağrı var harici hiç bir rahatsızlık semptom yok. Ben de ki rahatsızlık da mı kronik prostattit
Sadece bu semptom kronik prostatit tanısı icin yeterli degil. Sizin durumunuz penil bir soruna benziyor...drunuz size penil doppler cektirmenizi önerebilir.
BYekta34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen BYekta34 »

Abiler kardeşlerim daha önce foruma tekrardan yazmıştım kadir abi sağolsun cevapladı penis başına dokunuca ağrı var harici hiç bir semptom yok penis başı halka gibi olan yerlerinde kısmi inceden morluk var kadir abi daha önce doktorun penil doppler yaptırmanı isteyebilir dedi İstanbul içerisinde onerebileceginiz bir doktor varmı ?
Dogukan01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Dogukan01 »

kadir yazdı:
BYekta34 yazdı:Kadir abi ben sana daha önce rahatsızlığımı anlatmıştım sadece penisi başına dokununca ağrı var harici hiç bir rahatsızlık semptom yok. Ben de ki rahatsızlık da mı kronik prostattit
Sadece bu semptom kronik prostatit tanısı icin yeterli degil. Sizin durumunuz penil bir soruna benziyor...drunuz size penil doppler cektirmenizi önerebilir.
Kadir abi penil doppler bile çekmeyi bilmiyorlar ben 2 kere çektirdim ayrı 1i özel 1i devlette 2sinde de uzandırarak baktılar meğersem ayakta bakılması gerekiyormuş
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Dogukan01 yazdı:
kadir yazdı:
Kadir abi penil doppler bile çekmeyi bilmiyorlar ben 2 kere çektirdim ayrı 1i özel 1i devlette 2sinde de uzandırarak baktılar meğersem ayakta bakılması gerekiyormuş
Aynen öyle kardesim önce igne ile suni ereksiyon sağlayıp sonra çekim yapiyorlar.
BruceLee
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen BruceLee »

Tosun4228 yazdı:Abi son 8 aydır nüks yaşıyordum ayrıca mide ve bağırsak agrısı türü ağrılar yaşıyordum. 5 gün önce aşırı ishal durumu oldu en az 20 kere büyük tuvalete çıktım büyük tuvalette bir iki kere beyaz noktalar gördüm. Ama o günden sonra semtopların hiç biri 5 gündür yok sizce bağırsaklarda sorun olabilir mi kafam ksrışık şuan acaba prostatit semtonlarını o mu yapıyor
Efendim, acil kandida diyeti veya ona yakın bir diyet. Sigara alkol ve gazlı içecekleri durdurun. Çay kahve ara verin. Ev yoğurdu yiyin. Tatlı şeker hazır gıda bırakılmalı. Sebze ve yeşillik artmalı...