İYİLEŞTİM ŞÜKÜR

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
sekolas
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

İYİLEŞTİM ŞÜKÜR

Mesaj gönderen sekolas »

1.5 yıl oldu. hastalığımı ilk önemsiz bişey sanmıştım idrar yolu üşütmesi felan demiştim işerken yanma vardı sanki idrar varmış gibi penis ucunda damlama hissi vardı yoğun şekilde ve bitmek bilmeyen idrar dedim geçer 2 3 gün bekleyeyim geçmedi.Bi garipsedim sonra çünkü daha önce hiç cinsel ilişkim olmamıştı yaşım 20 bu arada. Sonra nette araştırdım felan prostatit felan yazıypr başımda kaynar sular döküldü bu gencecik yaşta ne prostatı felan dedim depresyona girdim. Sonra devlet hastanesinin yolunu tuttum idrar vesaire aldı psikolojik dedi yolladı aptal bi işe yaramayan sadece maaşı için çalışan doktor. Sonra ben daha fazla araştırırken forumu buldum işte baya forumda zaman geçirdim geceleri uyumadan kadir abinin hastalığı geçirmiş olanların yazılarını okudum bi yandan kafayı yemek üzereyim ne prostatiti nerden buldu bu beni diye. Sonra zafer hocaya gittim istanbula 1 hafta sonra zafer hoca klasik testlerinin yaptı 5-6 lökosit çıktı bi daha gelme dedi yolladı iğne 2 3 kutu anti verdi sonra kullandım ettim felan hastalık tam geçer gibi oldu sevindim sonra geri başladı 2 hafta sonra ama daha az geldi bu sefer hastalık başklangıcı gibi değildi.Ben gene depresyona girdim evden çıkmıyorum kız arkadaşımdan felan ayrıldım. Şikayetlerimde zayıf idrar sık işeme ve damlama hissiyatı idi ve bunun sonucunda cinsel istek zayıflığı sertleşmede sıkıntılar felan. Dedim bu hastalık geçmicek deim en sonunda kabullendim böyle yaşayacaz sonra yaz geldi felan hastalığın seyri değişmeye başladı ara ara kendini unuttrumaya başladı hastalık 2 3 ay daha geçti bu sefer daha da azaldı sadece çatal işemem vardı. Ondan sonra o da geçti şuan tamamen iyileşmiş durumdayım 3-4 aydır iyiyim. Sadece zafer hocanın ilaçları kullandım başka da bişey kullanmadım.Bi maşallahınızı alırım.Darısı iyileşemeyn hastalara ama onlar da iyileşecek Allah'ın izliyle çünkü yaşı genç olanlarda hastalığa ya vücut alışıyor ya da sindiriyor bi süre sonra hastalığı.
ali ankara

Re: İYİLEŞTİM ŞÜKÜR

Mesaj gönderen ali ankara »

Abisi sen purostatit deyilsin heralde purostatit teşhisi konulmadan purostatit olunmuyor sen gecici enfeksiyon gecirmişsin antiler yaşam tarzı ile düzelmişsin sanırım şifan daim olsun gecmiş olsun
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

İyileştikten sonra bunu korumak İçin soğuktan, stresten, yasaklı gıdalardan olabildiğince korunmaya devam edin. Korunmasız ilişkiden kaçının. Tekrar nüks ihtimali her zaman vardır.
Sağlığınız daim olsun.
sekolas
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen sekolas »

ali ankara yazdı:Abisi sen purostatit deyilsin heralde purostatit teşhisi konulmadan purostatit olunmuyor sen gecici enfeksiyon gecirmişsin antiler yaşam tarzı ile düzelmişsin sanırım şifan daim olsun gecmiş olsun
Hayir prsotatittim eğer prostatit olmasaydım antilerden sonra nüks etmezdi zaten hepsi prostati belirtisi dediklerim 8 9 ay çektim neredeyse ondan sonra duzeldim
BruceLee
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen BruceLee »

Geçmiş olsun Kardeşim. Maşallah. Hazır gıda kola vb ile mesafeli kalmak lazım