Prostatit miyim kaç senedir uğraşıyorum

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
ali ankara

Re: Prostatit miyim kaç senedir uğraşıyorum

Mesaj gönderen ali ankara »

Sende negibi şikayetler var tedavi oluyomusun yoksa hayatı akışınamı bıraktın kaç sene oldu rahatsızlanalı
oktayü
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Mesaj gönderen oktayü »

Kadir bey ben yeni kayıt oldum banamesaz atarmışım soracak kumu var
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

ali ankara yazdı:Sende negibi şikayetler var tedavi oluyomusun yoksa hayatı akışınamı bıraktın kaç sene oldu rahatsızlanalı
2007 den beri var ağrısı çok oluyor ve bulantı yapiyor anlamadım gitti
ali ankara

Abi bendede 2015 den beyri var benimki ilk 1.5 sene şiddetliydi abi 4.5 sene hafifledi nerdeyse yok gibiydi 15 gündür nüks etti abi heralde mesanede yanma peniste huzursuzluk idrar sıkıntısı başladı sende hiç bir müddet rahatlama olmuyormu abi benim gibi devamlımı 2007 den beyri agrımı yapıyor agrı kesici felan fayda ediyomu sana
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

ali ankara yazdı:Abi bendede 2015 den beyri var benimki ilk 1.5 sene şiddetliydi abi 4.5 sene hafifledi nerdeyse yok gibiydi 15 gündür nüks etti abi heralde mesanede yanma peniste huzursuzluk idrar sıkıntısı başladı sende hiç bir müddet rahatlama olmuyormu abi benim gibi devamlımı 2007 den beyri agrımı yapıyor agrı kesici felan fayda ediyomu sana
Ara ara düzeldi yalan yok 1 yıl tedavi alıp 5 sene hiç ağrım sızım olmadı sonra nuks etti. Ağrı şiddetli olmadığı sürece sıkıntı etmiyordum fakat dayanilmayacak şekilde idi
Yorgunsavaşçı
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Yorgunsavaşçı »

asosyal yazdı:
ali ankara yazdı:Abi bendede 2015 den beyri var benimki ilk 1.5 sene şiddetliydi abi 4.5 sene hafifledi nerdeyse yok gibiydi 15 gündür nüks etti abi heralde mesanede yanma peniste huzursuzluk idrar sıkıntısı başladı sende hiç bir müddet rahatlama olmuyormu abi benim gibi devamlımı 2007 den beyri agrımı yapıyor agrı kesici felan fayda ediyomu sana
Ara ara düzeldi yalan yok 1 yıl tedavi alıp 5 sene hiç ağrım sızım olmadı sonra nuks etti. Ağrı şiddetli olmadığı sürece sıkıntı etmiyordum fakat dayanilmayacak şekilde idi
Abi nasıl nüks etti peki ? Kendiliğinden mi bir olay sonucu mu ?
ali ankara

Aynı benimki durum gibi seninkide 5 sene sonra nüks kaçgündür agrıyo yenimi nüks etti benimki 15 gün felan oldu son 10 gündür piskoloji felan koymadıbenimkide şuan cok şiddetli dün sabaha kadar uyumadım agrıdan öyle işe gittim hala cok fena yanıyo peniz felan içim yanıyo resmen cok huzursur oo bölge mesane rabbim yarve yardımcımız olsun
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

Yorgunsavaşçı yazdı:
asosyal yazdı:
Abi nasıl nüks etti peki ? Kendiliğinden mi bir olay sonucu mu ?
Evet kendiliğinden nuks etti. 1 yildiri iyi idim şimdi tekrar nuks etti