Candida için ilaç kullanan var mı?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
karina
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Candida için ilaç kullanan var mı?

Mesaj gönderen karina »

Arkadaşlar candida için flukonazol, ketokonazol , itrakonazol var sanırım bunlar reçetesiz satılıyor mu? deneyen varmı acaba antibiyotiklerden iş yok bunlardan birini denemek istiyorum doz veya ilaç konusunda tecrübesi olan varmı?
Dogukan01

Re: Candida için ilaç kullanan var mı?

Mesaj gönderen Dogukan01 »

karina yazdı:Arkadaşlar candida için flukonazol, ketokonazol , itrakonazol var sanırım bunlar reçetesiz satılıyor mu? deneyen varmı acaba antibiyotiklerden iş yok bunlardan birini denemek istiyorum doz veya ilaç konusunda tecrübesi olan varmı?
Kandida ilaçla geçmez beslenme düzeni değişikliliği ve bazı takviyelerle geçer.

Un şeker tuz gluten içeren tüm gıdaları hayatınızdan çıkarmadan candida geçmez
Icedive26
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Icedive26 »

Dogukan01 yazdı:
karina yazdı:Arkadaşlar candida için flukonazol, ketokonazol , itrakonazol var sanırım bunlar reçetesiz satılıyor mu? deneyen varmı acaba antibiyotiklerden iş yok bunlardan birini denemek istiyorum doz veya ilaç konusunda tecrübesi olan varmı?
Kandida ilaçla geçmez beslenme düzeni değişikliliği ve bazı takviyelerle geçer.

Un şeker tuz gluten içeren tüm gıdaları hayatınızdan çıkarmadan candida geçmez
İlaçla baskılayabilirsin kardeş . Sonra da diyetler devam edersin.tabi ilaç olması için prostat sıvısı kültüründe çıkması lazım. Reçetesiz ilaç alamazsın.
Bende örneğin cilt mantarı var işte nem güneş kötü beslenme ile azar yeniden çıkar sen onu ilaç oral artı krem sprey azaltırsın dengelerisn lekeler geçer.
Eğer ki vücutta yaygın ise diyet ile falan sadece geçmez arkadaşım tabi söylem benim gibi bariz mantarın varsa geçerli.
not: önerilerim ya da yorumlarım hastalıkla ilgili deneyimlerime ait kendi görüşlerimi temsil eder. Ben sadece sizler gibi bir hastayım. lütfen mutlaka en basit bir supplementi dahi doktorunuza danışarak kullanınız. ya da riski kendiniz alınız.
karina

Mesaj gönderen karina »

degattor111 yazdı:
ne belırtı var kardesım ne gıbı sorunun var ne gıbı sıkıntılar cıkartıyor agızda beyazlık vs varmı
Alt karında şişkinlik,kabızlık dilde beyazlık ara ara ağız kokusu..
Icedive26
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Icedive26 »

Kardeş sen bir dilden sürüntü ile arıyorlar ise eğer buradan kültür ver. Yok olmuyor ise bir gaita kültürü ve veya prostat sıvısı kültür ve pcr ları ver.
Kardeş ilaç itrakonazol 150mg × 2 adet günde alıyorsun tedavi süresi 1 ya da 2 hafta. Fluconazole haftada bir birer adet tedavi süresi 2 ya da 4 hafta. Doktor kontrolünde kullanınız karaciğer üzerinden çalışıyor bildiğim kadarı ile. Sıkıntı yaratmasın.
Forumda kullanıp fayda görenler olmuştu. Aratabilirsin.
not: önerilerim ya da yorumlarım hastalıkla ilgili deneyimlerime ait kendi görüşlerimi temsil eder. Ben sadece sizler gibi bir hastayım. lütfen mutlaka en basit bir supplementi dahi doktorunuza danışarak kullanınız. ya da riski kendiniz alınız.
BruceLee
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen BruceLee »

karina yazdı:
degattor111 yazdı:
ne belırtı var kardesım ne gıbı sorunun var ne gıbı sıkıntılar cıkartıyor agızda beyazlık vs varmı
Alt karında şişkinlik,kabızlık dilde beyazlık ara ara ağız kokusu..
Bence bunlar kandida belirtlileri. Kandida diyeti şart. Zor bir diyet. Sabır gerekir