Tedavi Sürecim

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Mrshadow

Re: Tedavi Sürecim

Mesaj gönderen Mrshadow »

degattor111 yazdı:
Mrshadow yazdı:Evet aslinda benim hikayem bolumunde hikayemi yazmistim ama tedavi surecimi de yazmak istedim

İlk muayeneye 12.01.2018 tarihinde Zafer OYMAN'a gittim
Rektal tuse'de lokosit 7-8 cikmisti.
3 tane iesef 1 kutu tetradox kullandim.
22.01.2018 yani bugun gittim, prostat sivisinda lokosit 5-6'ya dusmus
5 tane Genta ampul 160mg
Tarivid 400mg 1 kutu
Biteral 500mg 1 kutu verildi.

1 ay sonra tekrar bakacagiz.
dostum senın genel sorunun neydı ne ıcın gıtmıstın yazarmısn
peniste huzursuzluk ve ıslaklık hissi. apış arası dediğimiz yerde yanma ve huzursuzluk hissi ve sık idrar
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

geçti.
sürekli idrar hissi oluyordu.
sıcak oturması iyi gelir bu tip hastalara
musonic
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen musonic »

bu konu ve mesajlarınla bizleri aydınlattığın ve süreci anlattığın için çok teşekkür ederim. bir mesajında antibiyotikleri kullanırken böbrekleri yormaması adına takviyeleri kestiğini söylemiştin. genta-tarivid-biteral üçlüsünden oluşan bir kür uygulanacak bana. hassas bir bünyem olduğu için özellikle kış ayları d vitamini ve omega haricinde çinko, magzneyum, l-arjinin vs. birçok takviye alıyorum normalde.

kadir abi senin inflamatuar takviyelerine sanıyorum antibiyotikler bittikten sonra başlanıyor. ben bu genta-tarivid-biteral bitene kadar karda dirençsiz kalmamak adına hangi takviyelere devam edebilirim vücudu yormadan? ayrıca probiyotik vs. ne önerirsin? yan etkilerini de bilmediğim için soruyorum.

(farklı başlıklarda farklı mesajlarımı gören arkadaşlar olabilir. tüm muayenelerim bittikten sonra yeni bir başlık açıp tedavi sürecini mrshadow gibi anlatacağım. çok faydası oldu bu konunun benim için)
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

musonic yazdı:bu konu ve mesajlarınla bizleri aydınlattığın ve süreci anlattığın için çok teşekkür ederim. bir mesajında antibiyotikleri kullanırken böbrekleri yormaması adına takviyeleri kestiğini söylemiştin. genta-tarivid-biteral üçlüsünden oluşan bir kür uygulanacak bana. hassas bir bünyem olduğu için özellikle kış ayları d vitamini ve omega haricinde çinko, magzneyum, l-arjinin vs. birçok takviye alıyorum normalde.

kadir abi senin inflamatuar takviyelerine sanıyorum antibiyotikler bittikten sonra başlanıyor. ben bu genta-tarivid-biteral bitene kadar karda dirençsiz kalmamak adına hangi takviyelere devam edebilirim vücudu yormadan? ayrıca probiyotik vs. ne önerirsin? yan etkilerini de bilmediğim için soruyorum.

(farklı başlıklarda farklı mesajlarımı gören arkadaşlar olabilir. tüm muayenelerim bittikten sonra yeni bir başlık açıp tedavi sürecini mrshadow gibi anlatacağım. çok faydası oldu bu konunun benim için)
Tüm enfeksiyonel bulgularınız negatife dönüp stabil duruma geldikten sonra, (Lokosit,patojen bakteri varlıği) inflamatuar süreç tedavisine baslayabilirsiniz. Bunun için forumda paylasılan "İnflamatuar süreçte beslenme ve yaşam tarzı değişikleri" diye bir başlık var okumanızı öneririm.