Merhaba,tekrar yardıma ihtiyacım var :(

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
canberkoner
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Merhaba,tekrar yardıma ihtiyacım var :(

Mesaj gönderen canberkoner »

Zafer hocadan 2 ay civarında bir tedavi aldım 35 36 lökositten sıfıra indim, geçen hafta bitti antibiyotikler fakat bittiğinden itibaren karnımda göbek deliği çevresinde ağrı, yemeklerden sonra aşırı gaz hissi ve sürekli büyük abdeste çıkma isteği oluştu bende.. bunun sebebini ve çözümünü bilen dostlarımız varsa gerçekten yardıma ihtiyacım var. Prostatit geldiğinden beri iç organlarımı toparlamayamadım maalesef ondan kurtulur gibi olduk şimdi bu başladı :(
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Merhaba,tekrar yardıma ihtiyacım var :(

Mesaj gönderen kadir »

canberkoner yazdı:Zafer hocadan 2 ay civarında bir tedavi aldım 35 36 lökositten sıfıra indim, geçen hafta bitti antibiyotikler fakat bittiğinden itibaren karnımda göbek deliği çevresinde ağrı, yemeklerden sonra aşırı gaz hissi ve sürekli büyük abdeste çıkma isteği oluştu bende.. bunun sebebini ve çözümünü bilen dostlarımız varsa gerçekten yardıma ihtiyacım var. Prostatit geldiğinden beri iç organlarımı toparlamayamadım maalesef ondan kurtulur gibi olduk şimdi bu başladı :(
Antibiyotik kullanimi bagirsak floranızi bozmuş olabilir yanı sıra probiyotik ve sağlıklı bakteri içeren doğal yoğurt, kefir, lahana turşusu ve bilhassa kokoreç gibi yiyeceklere yüklenmek olacaktır. Ayrıca kabuklu yemişler, fasulye, mercimek, bezelye ve çilek gibi lif bakımından zengin besinler yiyerek bağırsaklarınızdaki bakterileri besleyebilirsiniz. Antibiyotik kullanirken bunları tüketmeniz gerekirdi. Geçmiş olsun.
BruceLee
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen BruceLee »

Bence. Kişisel düşüncem. Şekeri hayatınızdan çıkarın (ölçülü meyve yenebilir), paketlenmiş kek bisküvi vb yemeyin, tuzu azaltın, su tüketiminiz az olmasın, hiçbir zaman fazla yemeyin. Ev yoğurdu yiyin. Dengeli ve değerli beslenin.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

canberkoner yazdı:Zafer hocadan 2 ay civarında bir tedavi aldım 35 36 lökositten sıfıra indim, geçen hafta bitti antibiyotikler fakat bittiğinden itibaren karnımda göbek deliği çevresinde ağrı, yemeklerden sonra aşırı gaz hissi ve sürekli büyük abdeste çıkma isteği oluştu bende.. bunun sebebini ve çözümünü bilen dostlarımız varsa gerçekten yardıma ihtiyacım var. Prostatit geldiğinden beri iç organlarımı toparlamayamadım maalesef ondan kurtulur gibi olduk şimdi bu başladı :(
Aynı durum bende de var kardeşim