Tecrübeli arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Antalyalı07
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Tecrübeli arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum

Mesaj gönderen Antalyalı07 »

Uzun süre devam eden idrar yaparken ağrı, yanma ve genital bölgede kaşıntı nedeniyle 6 ay önce ürologa gittim ve idrar pcrda chlamidya üredi 1 kutu tavanic ve 1 setrifikasyon iğneyle tedavi oldum tedavi sonrası cinsel birliktelik sonunda şikayetlerim tekrarladı aynı doktora tekrar gittim bakterinin prostata yerleşmiş olabileceğini söyledi ve 4 kutu tetradox kullandım.Tedavi sonrası idrardan ve sürüntüden PCR yapıldı bakteri üremedi. Şikayetlerim baya azalmıştı ki 2-3 gündür makatta dolgunluk hissi, sıcaklık ve kaşıntı, peniste tahriş hissi ve hafif kaşıntı başladı. Siz değerli grup üyelerinin yardımlarını ve fikirlerini bekliyorum sizce ne yapmalıyım?
tattoosoul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Tecrübeli arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum

Mesaj gönderen tattoosoul »

Prostat sıvınızdaki lökosit miktarina bakilmadan kesin tani koymak da takip etmek de zor. Bu konuda forumda adi gecen doktorlara bir görünün derim.
Antalyalı07
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Tecrübeli arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum

Mesaj gönderen Antalyalı07 »

Antalya'da yaşıyorum sanırım Antalya'da rektal tuse yapıp prostat masajıyla sıvı alıp kültür, antibiyogram ve lökosit bakan doktor yok