DOKTOR LEVENT TÜRK VE TEDAVİ SÜRECİM

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
wolfpack
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: DOKTOR LEVENT TÜRK VE TEDAVİ SÜRECİM

Mesaj gönderen wolfpack »

Bir de o bolgede cok sey var. Hemoroid, pudendal sinir sikismasi, kuyruk sokumu sorunlari, prostatit, agrili mesane sendromu, anismus, pelvik disfonksiyon, uretral darlik vs. bunlarin hepsini birbirinden kesin olarak ayirabiliyor musunuz? Bana cok oluyor mesela acaba bu muyum prostatit degil miyim falan. Lokosit cikiyor evet bakteri de uruyor ama cogu dr. bakterim icin onemli degil diyor. Ama kitaplar ve bazi makaleler prostatitten sorumlu ajan olarak kabul ediyor staph aereusu. Kronik bakteriyel enfeksiyonun en belirgin ozelligi ayni bakteriyle tekrarlayan idrar yolu enfeksiyonlaridir diye yaziyor elimdeki tum kaynaklar. Benim hastaligin ilk yillarinda tekrarlayan idrar yolu enfeksiyonlari oluyordu surekli. Idrarda lokosit cikiyordu fakat ureme olmuyordu. Prostat sivisinda yine staph. uruyordu. Fakat artik tekrarlayan idrar yolu enfeksiyonu yasamiyorum ama bazi semptomlarda eskisinden cok daha kotuyum. Aslinda soylemeye calistigim bende zaman icinde ara ara baska seyler de uredi. Mycoplasma ureoplasma bir kez, staph cok kez, neisseria 2 kez, staph epidermis 1 kez, staph saproficitus 2 kez, candida spp 1 kez. En cok ureyen oldugu icin hep staph diyorum. Bu mesela mumkun mudur? Bu kadar fazla degisik seyler uremesi bu tahlillerin guvenilirligini sorgulotuyor. Ya da benim zamaninda gonore kaptigim kadin degil kopek fare falan biseydi. Butun bakterileri mi almisim. Ne kadar guvenebiliriz yapilan veya yapilacak olan tahlile? Hastalarda buldugunuz bakterileri yok ediyor musunuz yoksa uremeye devam mi ediyor? Tedavi olamayanlar bakterisi uremeyenler mi? Mesela tedavi olamayanlar arasinda ureme yakaladiginiz var mi daha dogrusu levent hocam?
wolfpack

Nerman yazdı:Tedavi olamayanlar genelde nonbakteriyel olanlar .bakteri yakalarsak daha kolay oluyor gozlemlerime gore..staf aureus prostatit yapabiliyor bunun icin kulturu almadan once glansi ve penis ucunu batikonla silmek cok onemli..birden fazla ajan ile karsilasabiliyoruz pcr cok hassas bir test ama ona guvenmek zorundayiz mesela candida cikaraa antifungal eklemeliyiz..uretra darligindan suphelenirsek once uroflow sonra uretroakopi istiyoruz. Pudental sinir sıkısmasi tanisil cok komplike bir tani. Ozel bir tetkik yapmak gerekiyor. Eger hastada noroparik agri sikayeti on planda ise onu tibet hocaya yonlendiriyorum. Veya bulent erola..hemoridin tanisi kolay anismusu rektal tusede anlariz.
Hocam son bir soru ve artik ben gelecem galiba bu ay dayanamaycam cunku icimdeki bu deneme durtusune. Olacaksa olacak olmaycaksa kader.
wolfpack

Ozon yapiyor musunuz prostata? Aneorob bakteriler icin cok etkili diye duydum bir norologdan. Bendeki de aneorob tur. Staph yani.
canadianguy1

Mesaj gönderen canadianguy1 »

Nerman yazdı:Tedavi olamayanlar genelde nonbakteriyel olanlar .bakteri yakalarsak daha kolay oluyor gozlemlerime gore..staf aureus prostatit yapabiliyor bunun icin kulturu almadan once glansi ve penis ucunu batikonla silmek cok onemli..birden fazla ajan ile karsilasabiliyoruz pcr cok hassas bir test ama ona guvenmek zorundayiz mesela candida cikaraa antifungal eklemeliyiz..uretra darligindan suphelenirsek once uroflow sonra uretroakopi istiyoruz. Pudental sinir sıkısmasi tanisil cok komplike bir tani. Ozel bir tetkik yapmak gerekiyor. Eger hastada noroparik agri sikayeti on planda ise onu tibet hocaya yonlendiriyorum. Veya bulent erola..hemoridin tanisi kolay anismusu rektal tusede anlariz.
Kapsamli bir pcr siz yapiyomusunuz hocam ? Hangi laba gonderiyosunuz? Kitiniz vs varmi muayenede?bizmi laba goturmemiz lazim?
canadianguy1

canadianguy1 yazdı:
Kapsamli bir pcr siz yapiyomusunuz hocam ? Hangi laba gonderiyosunuz? Kitiniz vs varmi muayenede?bizmi laba goturmemiz lazim? Gelisim sanirim yapiyor o sekil kultur degilde bu pcr yani dogru pcr cubugu nasi alinmasi gerektigi hangi tarz swabla su ucu kulak pamugu tarzi olanlarla sanirim pcr dogru olmuyor vs benim hep kafami karistiriyor hep kultur yaptirdim pcr yaptirmadim belki baska seylerde var kulturde yakalanmayan,yani soyle genis kapsamli bi pcr lazim mantarida hassas yakalayan virusude farkli bakterileride
canadianguy1

wolfpack yazdı:
Eskihasta yazdı:Biriniz gidin yaptırın su enjeksiyonu eski güvenilir hastalardan da görün tedaviyi sonra gelin buraya yazın derdinize dert katacaksınız bizde derman arayalım ne yapalım
Sen sanirim youtubeda video ceken kisiydin degil mi? Gidip yaptirdin demistin videolarda cok kotu konusmuyordun eger senseydin. Peki hangi semptomlar vardi ve neler daha kotu olmustu? O kotu olan seyler kalici mi olmustu? Bu sekilde kisaca kotulemek yerine biraz daha detay verseniz bizim icin daha iyi olur. Bir suru semptom var bende asamiyorum. Ozellikle bu cinsellik yedi bitirdi beni yas 32. Malesef ki ben her tedaviyi deneyecegim. Sadece siralamasinda aklim karisiyor. Faj mi muhsin hoca mi enjeksiyon mu termo mu. Bunlari nasil siralandirmaliyim bilemiyorum.
Daha non invaziv olanlari daha one alacak sekilde siralamalisin mesela fajin bir riski yok ilk faj veya fitoterapi,baktin olmuyor daha az riskli hangisi geliyosa gozune muhsin hocanin ozonumu termomu yoksa enjeksiyonmu sana en riskli geleni en sona birakmalisin bence
Umut_8181
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Umut_8181 »

Bizde gittik kendisi hiç bir şekilde anlattığı gibi matikonla felan silmedi keşke burda yazdiklarini uygulamada gösterse ...
clark
Hastalık Başlangıç Yılı: 2003

Mesaj gönderen clark »

Nerman yazdı:Sakin ha içmeye filan kalkma
:lol:

Ben prostat içine enjeksiyon için sormuştum
evox13
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen evox13 »

Merhaba levent bey daha önce size muayene oldum birtakım testler verdiniz ancak ağır bir kaza yaptım kaldı onlar sonra Serkan beyden testleri tekrar istedim ne olduğunu,onları yapıp tekrar size geleceğim.Ancak burada arkadaşların yazdıkları kafamı karıştırdı bayağı bir eleştiri var burda size.
Ads1019
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Ads1019 »

Ben yaklaşık 2 yıl önce Kadir beye Mesaj atmıştım o da enjeksiyonu yaptırmamı önermemişti başka bi doktor ismini söylemişti bende gitmemiştim ama o dediği doktordan da fayda görmedim sonra levent hocaya gittim 9 defa enjeksiyon tedavisi gördüm ve şuan şükürler olsun ki iyileştim ve burada yazma ihtiyacı duymadım şimdi yazma nedenim kendim gibi olan hastaları gözüm kapalı levent hocaya gönderirim çünkü referans benim,mesela kadir yaşı kaç tam bilmiyorum abi diyeyim o bana şu doktora git demedi kabul ama söylediği doktordan fayda görmedim diye o doktoru kararamaya hiç gitmemiştim yada buradan Kadir beye yazıp kandırdın beni demedim çünkü öyle bir şeye ihtimal vermem asıl yazma nedenim hasta olan bir kişiye Levent hocayı önerdiğimde buradaki kötü yazıları okuyup etkilenmesi hangi doktordan fayda görürseniz o sizin için en iyi doktor görmessenizde en kötü olmasın başarı oranı diye birşey vardır
Ads1019

Mesaj gönderen Ads1019 »

Yani buradaki kişiler insanların tedavisini engelliyor istemeyerek yapıyorlar ama malessef durum bu.
secooo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen secooo »

Ads1019 yazdı:Yani buradaki kişiler insanların tedavisini engelliyor istemeyerek yapıyorlar ama malessef durum bu.
bu bir olasılık ..
ama şu bir gerçek burda 1 2 gün önce kayıt olup bu doktoru öven anlamsız msjlar var buda rahatsız edici bir durum..
benim nacizane görüşüm yoksa ne doktor beyi tanırım neden diğer yorum yapan kişileri..
Ads1019

Mesaj gönderen Ads1019 »

Ben dişhekimine gitsem bile bana yorum yazar mısın diyorlar şu anda her doktor tedavi bittikten sonra istersen şuralar dan yorum yaz diyor Ben tedaviye gittiğim zaman levent hocaya orada epey kişi vardı enjeksiyon tedavisi gören WhatsApp'ta grup kurmuştuk hatta biz de yazarız dedik hiçbirimiz yazmadık iyileşmiş olmamıza rağmen Ben bu siteyi bile unutmuştum birini enjeksiyon tedavisine yönlendirdim o bana bu yazılanları gönderdi ondan dolayı yazdım
Ads1019

Mesaj gönderen Ads1019 »

secooo yazdı:
Ads1019 yazdı:Yani buradaki kişiler insanların tedavisini engelliyor istemeyerek yapıyorlar ama malessef durum bu.
bu bir olasılık ..
ama şu bir gerçek burda 1 2 gün önce kayıt olup bu doktoru öven anlamsız msjlar var buda rahatsız edici bir durum..
benim nacizane görüşüm yoksa ne doktor beyi tanırım neden diğer yorum yapan kişileri..
Yok seninde kötü niyetle yazmadığını anlıyorum ama mesela birine gitme deyip o kişi belki tedavi olabilecekken engellemiş olabilirsin bu da kötülük yapmış olursun buna dikkat etmek gerekir.Ayrıca bi arkadaş yazmış onu okumuştum gerçekten doğru çok rahat ulaşabileceğiniz bir doktor Whatsapptan yardımcısına yazıyorsun müsaitse hemen arıyor yada yazdıklarınıza hemen cevap alabiliyorsunuz ben kaç doktora gittim sadece ürolojiden bahsetmiyorum sonradan ulaşmak imkansız.
Cengiz3636

Mesaj gönderen Cengiz3636 »

Nerman yazdı:Merhaba biz nonbakteriyel prostatitin de aslinda bakteriyel kokenli oldugunu dusunuyoruz. Nedeni ise bakteriyel biyofilmler yuzunden mikroplarin saklandigi ve tahlile cikmayabilecegi varsayimina dayaniyor.Nickel bu dusuncede
Dedigim gibi meronem vanko lrvo en cok kullandiklarim. Duruma gore targocid invanz gibi antilerde kullanabiliyorum
Hocam merhaba bende sizde tedavi olmuştum
2017 filan reklam olmasın ama çok iyi bir doktorsunuz
Hocam ben kendime dikkat etmedim hele sogukta
İyileştim diye hiç oralı bile olmadım
Ama iki üç ay ön yine başladı
Şimdi bir doktor da tedavi oluyorum
Ama o da çok mükemmel ve baba gibi doktor
Duygu sömürüsü olmasın konu başka tarafa gitmesin
benim ekonomikmen durum biraz zayıf ve herkonuda bana yardımcı oluyor ama tedavisi bende cevap vermiyor inanın çok da uğraşıyor ama bir sonuç daha almamışız çünkü prostat sıvısında sayım yapıyor
Bir hafta azalıyor ama bir hafta sonra birbakıyoruz
Tekrar çoğalmış bunu nedeni ne olabilir.acaba düşmanımıza etki edecek doğru ikacımımı seçemiyiroz çünkü sizde o zaman tahlilde e coli filan
bir candida çıkmıştı acaba bu seferde yine aynı bakterileri mi yerleşmiş yada bu seferde değişik bakteri de olabilirmi benim kullandığım ilaçlar
GENPA iğne ve floxilevo ve tetradox eğer bakteri yine e coli se bu ilaçlar fayda edermi hocam bu seferde gideceğim sonuç almasam size geleceğim
Belkide diyeceksin mademki benim tedavimde sonuç gördün de neden yine bana geldin diyeceksin ama ben biraz iğne yönteminde korktuğum için gelemiyorum neyse hocam cevabınızı bekliyorum
Ve son olarak ne yağcılık yapıyorum nede reklamınızı yapıyorum ama bence başka tedavilerde sonuç almamış arkadaşlara ve eğer iğnedende korkmuyorlarsa sizn tedavinizi kesinlikle tavsiye ederim neyse hocam cevabınızı bekliyorum teşekkürler
Ads1019

Mesaj gönderen Ads1019 »

Kiyenin hatta dünyanın en iyi hekimlerinden biri. biz tedavi olurken oradaki tüm hastaların iyileştiğini biliyorum ve benim yönlendirmiş olduğum tüm kişiler iyileşti bana dua ediyorlar yani lütfen bilip bilmeden sallamayalım.
evox13

Mesaj gönderen evox13 »

Nerman yazdı:
evox13 yazdı:Merhaba levent bey daha önce size muayene oldum birtakım testler verdiniz ancak ağır bir kaza yaptım kaldı onlar sonra Serkan beyden testleri tekrar istedim ne olduğunu,onları yapıp tekrar size geleceğim.Ancak burada arkadaşların yazdıkları kafamı karıştırdı bayağı bir eleştiri var burda size.
Sıze özelden yazdım
Hocam özelde birşey goremedim
evox13

Mesaj gönderen evox13 »

Özele bakmayı benmi bilmiyorum özelde birşey yok hocam
Cengiz3636

Mesaj gönderen Cengiz3636 »

Nerman yazdı:
Cengiz3636 yazdı:
Nerman yazdı:Merhaba biz nonbakteriyel prostatitin de aslinda bakteriyel kokenli oldugunu dusunuyoruz. Nedeni ise bakteriyel biyofilmler yuzunden mikroplarin saklandigi ve tahlile cikmayabilecegi varsayimina dayaniyor.Nickel bu dusuncede
Dedigim gibi meronem vanko lrvo en cok kullandiklarim. Duruma gore targocid invanz gibi antilerde kullanabiliyorum
Hocam merhaba bende sizde tedavi olmuştum
2017 filan reklam olmasın ama çok iyi bir doktorsunuz
Hocam ben kendime dikkat etmedim hele sogukta
İyileştim diye hiç oralı bile olmadım
Ama iki üç ay ön yine başladı
Şimdi bir doktor da tedavi oluyorum
Ama o da çok mükemmel ve baba gibi doktor
Duygu sömürüsü olmasın konu başka tarafa gitmesin
benim ekonomikmen durum biraz zayıf ve herkonuda bana yardımcı oluyor ama tedavisi bende cevap vermiyor inanın çok da uğraşıyor ama bir sonuç daha almamışız çünkü prostat sıvısında sayım yapıyor
Bir hafta azalıyor ama bir hafta sonra birbakıyoruz
Tekrar çoğalmış bunu nedeni ne olabilir.acaba düşmanımıza etki edecek doğru ikacımımı seçemiyiroz çünkü sizde o zaman tahlilde e coli filan
bir candida çıkmıştı acaba bu seferde yine aynı bakterileri mi yerleşmiş yada bu seferde değişik bakteri de olabilirmi benim kullandığım ilaçlar
GENPA iğne ve floxilevo ve tetradox eğer bakteri yine e coli se bu ilaçlar fayda edermi hocam bu seferde gideceğim sonuç almasam size geleceğim
Belkide diyeceksin mademki benim tedavimde sonuç gördün de neden yine bana geldin diyeceksin ama ben biraz iğne yönteminde korktuğum için gelemiyorum neyse hocam cevabınızı bekliyorum
Ve son olarak ne yağcılık yapıyorum nede reklamınızı yapıyorum ama bence başka tedavilerde sonuç almamış arkadaşlara ve eğer iğnedende korkmuyorlarsa sizn tedavinizi kesinlikle tavsiye ederim neyse hocam cevabınızı bekliyorum teşekkürler
Bahsetrtginiz antibiyotikler etkilidir prostatitte.Bence tarivid isimli antibiyotigi bir iki hafta degil de en az 1 ay kullanmak gerekiyor.Daha önce e coli ve candida üremis .ama tekrar pcr yapmak gerekir . Çunku farkli mikroplar da çıkabilir.Sız onları kullanin şimdilik. Bu arada değerlendirmeleriniz için teşekkur ederim
hocam son birşey sormak istiyorum
Cevaplarsanız sevinirim ilk hafta prostat sıvısında lökosit ilkkinde 15 20 çıkmıstı
İkinci hafta da 8 10 çıkmıştı
Üçüncü ilaç kullandığım haldıhafta ise tekrar 10 12 ye yükselmişti
Böyle bir hafta inişli bir hafta yükselişi ne anlama geliyor neden oluyor acaba bu hep böylemi devam edecek
Cevabınızı bekliyorum
Teşekkürler
Hocam birde karslıyım soğuk memleket aca ba soguktanmı yine tekrarladı
Çünkü benim eşimden hariç affedersiniz başka bir kadınla hiç ilişkim olmadı
Ve hocam tekrar bunu yenebilecek miyim
Teşekkürler hocam
efervesan

Mesaj gönderen efervesan »

Ads1019 yazdı:Kiyenin hatta dünyanın en iyi hekimlerinden biri. biz tedavi olurken oradaki tüm hastaların iyileştiğini biliyorum ve benim yönlendirmiş olduğum tüm kişiler iyileşti bana dua ediyorlar yani lütfen bilip bilmeden sallamayalım.
Hocam ben Levent Türk’ün Facebook’taki paylaşımlarında ki iyileşen hiç bir hastaya ulaşamadım yorumlara bir kaç tane aykırı yorum yazınca engellendim sizin ne yapmaya çalıştığınızı tahmin edebiliyorum bundan 5-6 sene basit bir tahlil için 750 tl para iştemişti şimdiki fiyatı nedir tedavi protokolunu anlatın da asıl niyetinizi bilelim adam iyi etmek mi adam sövüşlemek mi ?
efervesan

Mesaj gönderen efervesan »

Ads1019 yazdı:Kiyenin hatta dünyanın en iyi hekimlerinden biri. biz tedavi olurken oradaki tüm hastaların iyileştiğini biliyorum ve benim yönlendirmiş olduğum tüm kişiler iyileşti bana dua ediyorlar yani lütfen bilip bilmeden sallamayalım.
Yüz de yüz başarı mükemmel bir şey o zaman asıl konuya gelelim tedavi protokolünü ve fiyatlandırmayı yazar mısınız. Forumdaki herkes bilsin
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Nonbakteriyel denilen patogenez aslinda bakteri varlığinın olupta biofilmle kaplanmis bakterilerin ortaya cikmayan ismidir. Bu yüzden bazen bakteriler kültürlerde yada pcr testlerinde meydana cıkmazlar. İnflamatuar yanıt ile yükselen lokosit sayısi bakterilerin sebep oldugu lokosit yüksekliģi kadar olmaz.Örnegin bende lokosit sıfir iken inflamasyon devam ediyordu. O yuzden bu bir kriter degil. Ayrica her lokosit yüksekliginde bana iyi gelen her antibiotik kullandigimda lokositim normal seviyeye gelirdi ve uzun sure stabilde tuttugumdada semptomlarda gerileme yaşardim. Bu konuylada korele olan bir cok makale var. Ben bu paylaşima katılmiyorum maalesef.
Ads1019

Mesaj gönderen Ads1019 »

efervesan yazdı:
Hocam ben Levent Türk’ün Facebook’taki paylaşımlarında ki iyileşen hiç bir hastaya ulaşamadım yorumlara bir kaç tane aykırı yorum yazınca engellendim sizin ne yapmaya çalıştığınızı tahmin edebiliyorum bundan 5-6 sene basit bir tahlil için 750 tl para iştemişti şimdiki fiyatı nedir tedavi protokolunu anlatın da asıl niyetinizi bilelim adam iyi etmek mi adam sövüşlemek mi ?
Bende adliyede görevli biriyim fotoğraf çektirmek istemedim ama yanımda çeken biri vardı o takmadı kim görürse görsün dedi ama ben kimsenin hastalığımı bilmesini istemedim sen çektirirmisin bilmiyorum güncel fiyatları bende bilmiyorum ama şunu biliyorum makattan yapılan ultrason var onu her seans yapıp prostata baktı sırf bu işlem acıbademde enjeksiyondan pahalıydı üzerine enjeksiyon yapılıyor üzerine masaj yapılıyor ben çok pahalı bulmamıştım gönül isterki bedava olsun ama :roll: :lol:
Ads1019

Mesaj gönderen Ads1019 »

kadir yazdı:Nonbakteriyel denilen patogenez aslinda bakteri varlığinın olupta biofilmle kaplanmis bakterilerin ortaya cikmayan ismidir. Bu yüzden bazen bakteriler kültürlerde yada pcr testlerinde meydana cıkmazlar. İnflamatuar yanıt ile yükselen lokosit sayısi bakterilerin sebep oldugu lokosit yüksekliģi kadar olmaz.Örnegin bende lokosit sıfir iken inflamasyon devam ediyordu. O yuzden bu bir kriter degil. Ayrica her lokosit yüksekliginde bana iyi gelen her antibiotik kullandigimda lokositim normal seviyeye gelirdi ve uzun sure stabilde tuttugumdada semptomlarda gerileme yaşardim. Bu konuylada korele olan bir cok makale var. Ben bu paylaşima katılmiyorum maalesef.
Kadir bey merak ettiğim den soruyorum yanlışsam düzeltirsiniz bi doktorun videosunda görmüştüm kandaki bi iltihapta prostata bulaşabilirmiş yada idrarı bile prostat bazen bakteri olduğunu düşünüp iltihap üretebiliyormuş
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Ads1019 yazdı:
kadir yazdı:Nonbakteriyel denilen patogenez aslinda bakteri varlığinın olupta biofilmle kaplanmis bakterilerin ortaya cikmayan ismidir. Bu yüzden bazen bakteriler kültürlerde yada pcr testlerinde meydana cıkmazlar. İnflamatuar yanıt ile yükselen lokosit sayısi bakterilerin sebep oldugu lokosit yüksekliģi kadar olmaz.Örnegin bende lokosit sıfir iken inflamasyon devam ediyordu. O yuzden bu bir kriter degil. Ayrica her lokosit yüksekliginde bana iyi gelen her antibiotik kullandigimda lokositim normal seviyeye gelirdi ve uzun sure stabilde tuttugumdada semptomlarda gerileme yaşardim. Bu konuylada korele olan bir cok makale var. Ben bu paylaşima katılmiyorum maalesef.
Kadir bey merak ettiğim den soruyorum yanlışsam düzeltirsiniz bi doktorun videosunda görmüştüm kandaki bi iltihapta prostata bulaşabilirmiş yada idrarı bile prostat bazen bakteri olduğunu düşünüp iltihap üretebiliyormuş
Uzak bir ihtimal bile olsa mümkün olabilir.. ama idrar reflüsü sebepli prostatit vakaları yaygın.