idrarda kan ve pıhtı

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
deva
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

idrarda kan ve pıhtı

Mesaj gönderen deva »

merhaba arkadaşlar hayırlı ramazanlar.iki gün önce eve gelirken çok sıkıştım.idrarımı tutamıyordum.ben de idrar kaçırmasını önlemek için penisi sıkıca tutup kendimi wc zor attım.tabi buna rağmen kaçırma oldu.ve idrarımın sonunda kan geldiğini gördüm.o gün sabaha kadar ara ara idrar bitiminde kan damlacıkları ve ve ertesi günü kan pıhtıları geliyor.bugünde kan parçaları göüyorum.bazen idrara başlarken kan pıhtıları atıyorum.daha önce de bu olay aynen bu şekilde bir defa yaşanmıştı.idrarım acil geliyor ve tutamıyorum.ben de yıllardır prostatit hastalığından muzdaribim.yaptığım tedaviler devlet hastanesinde antibiyotik kullanmak.bir de bugüne kadar ortala 30-35 tane iesef iğne ve tetradox vb ilaçlar kullanmışımdır.ilçede yaşıyorum.devlet hastanesi ürolojiden randevu alacam bugün.bu konuda bir bilgisi olan var mı
"O kimseler ki, başlarına bir musibet geldiğinde 'Biz Allah'ın kullarıyız; dönüşümüz de ancak Onadır' derler."
Bakara Sûresi, 2:156

"Beni yediren ve içiren Odur. Hastalandığımda bana şifa veren de Odur."
Şuarâ Sûresi, 26:79-80.
deva
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Re: idrarda kan ve pıhtı

Mesaj gönderen deva »

yazmayı unutmuşum 2008 yılından beri bu rahatsızlık bende var.bir defasında penis ucundan alınan boyalı tahlilde gram pozitif kok bulundu.doktor cipro verip göndermişti.ayrıca çift taraflı varikosel ve hemoroid ameliyatı oldum geçmişte.yıllardır sarı akıntım geçmiyor.damlama şeklinde sarı leke bırakıyor.açıkçası iyi bir doktorda da bugüne kadar tedavi olamadım malesef.bu sebepten eşimden de ayrıldım.o yüzden tedavinizi benim gibi aksatmamanızı tavsiye ederim.
"O kimseler ki, başlarına bir musibet geldiğinde 'Biz Allah'ın kullarıyız; dönüşümüz de ancak Onadır' derler."
Bakara Sûresi, 2:156

"Beni yediren ve içiren Odur. Hastalandığımda bana şifa veren de Odur."
Şuarâ Sûresi, 26:79-80.
Tosun4228
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: idrarda kan ve pıhtı

Mesaj gönderen Tosun4228 »

Eğer ilçede özel hastane varsa direk git üroloji ye git ulturason çektir devlette ulturasona 1 ay sonra sıra veriyorlar geçen sene temmuzda aynı şeyi yaşadım geç baktırdım bedelini ağır ödedim